Jeetje wat een rot nieuws! Wat vervelend ook dat ze niks doen op zondag want als vrouw heb je helaas weinig invloed op je cyclus. Heel vervelend dat een ziekenhuis dan niet beseft dat de impact is als je weer een maand moet overslaan daardoor. Ik ga voor je duimen dat je ei morgen toch nog verder gegroeid is! Ik ben het even kwijt maar jij spoot ook hormonen toch? Hoeveel spuit je nu? Ik ga heel hard duimen! Thanks voor je reactie ook op mijn berichtje!
Zo herkenbaar wat je zegt over hoop. Nee natuurlijk wil je dat op dat moment niet horen, je krijgt zulk naar nieuws, waardoor je op dat moment meerdere dingen aan het verwerken bent nog. En dan ook nog best een ingrijpende behandeling moet laten uitvoeren. Snap je helemaal. En ook heel naar voor je partner allemaal. Wat spannend zeg die afspraak 18 december. Hopelijk zijn er toch nog opties en was het gewoon een eenmalige slechte uitslag door bijv koorts oid. Niet dat ik er verstand van heb, maar ik hoop er toch op. Wat naar dat de iui ook pijn deed. Doen ze dat niet in Nederland een roesje voor een punctie? Ik denk dat dat uitwijken naar Duitsland sowieso geen kwaad kan, als ik de verschillen gelezen heb, dat vind ik zeker de moeite waard. Ik heb me de afgelopen tijd behoorlijk verdiept in België en Duitsland. Wij zitten nog in een ovulatie inductie traject. Maar als dit niet lukt, gaan wij waarschijnlijk voor Duitsland of België voor de volgende stap.
hé ook al rot nieuws. Vind het ook zo balen voor jou, heb je eindelijk 2 groeiende eiblaasjes, en dan toch weer niet. Al die zorgen en druk die dit soort trajecten elke keer geven pfff. Ik hoop dat je toch zaterdag je iui kunt doen, ik ga in ieder geval duimen.
Ja klopt. Ik spuit nu 87.5 eH ovaleap. We begonnen in juni met 75eH. Ik hoop nog een beetje op een arts in nachtdienst die dan aanbied het alsnog op zondag te doen! Dat hadden we de vorige keer ook maar toen waren we alsnog te laat. Jouw ziekenhuis heeft het ook niet echt lekker aangepakt. Zoiets pak je toch wat voorzichtiger aan, beetje meeleven en misschien aanbieden later de opties te bespreken ofzo. Maargoed, we hebben het er maar mee te doen ofzo. Super frustrerend.
Ja precies, was even verkeerde timing van haar. Mijn partner voelt zich vooral heel schuldig maar kan er natuurlijk ook niets aan doen. Hij had ook maar heel weinig ingeleverd, wat de kwaliteit automatisch slecht maakt want minder volume, maar helaas is hij ook geen robot die op commando geweldige aantallen kan produceren. En als je nou miljoenen hebt is iets minder niet erg maar in ons geval wel. Ik ben vanmiddag nog gebeld door het ziekenhuis maar had net de oproep gemist. Belde binnen een minuut terug maar niemand wist wie me gebeld had. Dus daar baalde ik ook weer van. Hopelijk belt morgen iemand me opnieuw. Kennelijk is die 18 dec een routine telefoontje na IUI. In NL doen ze een punctie inderdaad niet met een roesje terwijl je altijd leest hoe pijnlijk het voor vrouwen is. En ik vond dit al erg naar dus dat zal ik moeten overleggen. Lees ook altijd heel goede verhalen over DE dus dat is zeker een optie. Voor ons een uur rijden geloof ik. Ben zelf helemaal niet thuis in het OI omdat mijn ovulaties prima zijn maar als ik dat goed begrijp is dat vooral om ovulatie op te wekken, toch? Bij jouw partner wel alles in orde?
Helemaal eens! Soms zijn ze heel meelevend en meedenkend en dan toch weer onhandig. Eigenlijk wel heel nice dat ze dat dus toen wel wilden aanbieden! En wat balen dat ze toen dus te laat waren! Is ovaleap vergelijkbaar met gonal-f? Of is dat iets anders? Zo frusterend ook dat je maar 1x per maand een kans hebt en zo maanden verder bent. Bij jou al sinds juni voor je een beetje de juiste dosis hebt.
Aah dat is wel heel erg sneu voor jouw partner. Lijkt me ook heel naar voor hem om zich zo schuldig te voelen. En inderdaad hij kan er niks aan doen. Nou echt balen hoor. Zo rot dat je dan net dat ene telefoontje mist, hopelijk wordt je morgen weer gebeld. Weet je in ieder geval tot op zekere hoogte waar je aan toe bent. Heb je in het ziekenhuis waar jij loopt ook niet toevallig een beter dichtbij app, dat je een berichtje kan sturen hiervoor? Dat wist ik niet joh van die puncties in Nederland, hopelijk kunnen ze toch een uitzondering hierin maken. En anders inderdaad lekker uitwijken naar Duitsland, dat valt nog best mee een uur. Bij mijn partner is alles in orde. Klopt inderdaad wat je zegt over OI, het is voor het opwekken van een kunstmatige eisprong. Ik heb schildklierproblemen en ze hoopte dat dat bij ons de reden was dat het niet lukte, maar toen dat was aangepakt werden mijn cyclussen alleen maar slechter en vreemder. Ik heb korte onregelmatige cyclussen. Ondanks dat ik altijd positieve ovulatietesten heb gehad, bleek mijn ovulatie niet overtuigend te zijn of in ieder geval niet krachtig genoeg. Ik denk dat OI voor ons lijkt te werken, of het moet een toevalstreffer geweest zijn. Maar wij hebben 24 rondes het zonder hulp geprobeerd(muv schildkliermedicatie), maar de vorige ronde, ronde 25 was het raak. Helaas van korte duur, maar zijn vol goede hoop aan een nieuwe ronde gestart.
Het zijn beide FSH's (Folikkel Stimulerende Hormonen), volgens mij werkt het allebei hetzelfde maar is de toedieningsmethode anders? Het is nu extra frustrerend omdat 1. Mijn lichaam wel allemaal ovulatiesymptomen laat zien (misselijk, eiwit-achtige afscheiding, temperatuur steiging.) dus er is dan nog de vage hoop dat het wel goed komt. En 2. We gaan 4 januari op huwelijksreis voor 3 weken dus januari doen slaan we voor IUI ook al over. We gaan het morgen wel weer zien. Moet er lekker vroeg zijn dus als ze gegroeid zijn zijn we er op tijd bij!
oeh ja met dat in gedachte wil je al helemaal dat deze ronde wel doorgaat. Hoe super zou dat zijn, zwanger op huwelijksreis. Waar gaan jullie heen? succes morgen!
We gaan naar India! Ik heb daar een tijdje gewoond tijdens mijn studie en wil mijn man heel graag laten zien hoe mooi het daar is. Ergens denk ik, ja misschien ook wel beter, niet zwanger op reis, maar aan de andere kant wil ik ook niet nog weer 2 maanden opschuiven en is het juist ook wel weer een extra bijzondere toevoeging aan deze toch al bijzondere reis. We gaan het zien!
Ik ga mijn telefoon vandaag goed in de gaten houden in ieder geval. We hebben geen app maar ik kan wel een econsult aanvragen. Mocht ik vandaag niks horen dan zal ik daar even een berichtje inschieten. Ja een uurtje vind ik ook meevallen. Moeten eens even kijken hoe dat dan werkt met de echo's die je ook moet. Dat kan kennelijk dan wel lokaal maar dat moet ik dan even goed uitzoeken. Ohhh dat is in ieder geval veelbelovend! Dan is het in ieder geval al eens gelukt en geeft denk ik ook wel vertrouwen dat het wel echt kan lukken! Heel verdrietig dat het mis is gegaan Hopelijk heb je deze ronde weer het geluk en blijft het mooi doorgroeien!
Net weer een echo gehad. De grootste follikel is niet gegroeid sinds gister, hij meet nog steeds 14.9mm. Dus we gaan het weekend in met ovulatietesten. Als ik zondag positief test hebben we gelukkig maandag nog de IUI. Maar als ik zaterdag positief test dan is het pech hebben. Het is echt een beetje er op of er onder want mijn lichaam gaat wel vaker ineens in een spurt. Wel zijn er nu 2 andere eitjes toch mee gaan groeien. 1 van 12 en een van 11,5mm. Die zouden dus ook wel mee kunnen gaan tellen! Gelukkig mogen wij bij 3 blaasjes nog wel gewoon door. Dit vanwege mijn leeftijd en de tijd dat we al bezig zijn.
Ahaa.. je leert zoveel in dit proces. Allemaal kennis die je liever nooit gehad had Hmm ik ben heel benieuwd wat je echo vandaag heeft laten zien! Hopelijk is het, gezien de symptomen die je hebt, goed nieuws en kan er zaterdag alsnog de IUI plaatsvinden! Gefeliciteerd nog met je huwelijk en dat is wel een mooi vooruitzicht om 4 januari te gaan! Ik herken wel wat je zegt. Wij hebben een vakantie geboekt voor einde van de zomer waar ik heel erg naar uitkijk maar als ik zwanger zou worden nu dan kunnen we niet gaan. Dus dat blijft zo dubbel. Je diepe wens is dat het direct lukt, dan ben je ook van al het zkh gedoe af, maar qua timing is het niet altijd handig haha. Maar ik word binnenkort alweer 37 dus mijn leeftijd speelt ook mee.
Wat een dubbel nieuws! Fijn dat je dan in ieder geval maandag nog hebt eventueel en dat er nog meerdere eitjes zijn gaan groeien! Maar ook balen dat deze niet nu al een vlucht heeft genomen! Zo onwijs dubbel! Ik blijf voor je duimen vanaf hier!!
@PrPe Dat is inderdaad wel handig als je naar Duitsland gaat, dat je de controle echo’s bij een ziekenhuis of kliniek in de buurt kan doen, niet alle ziekenhuizen willen hier namelijk aan meewerken. Op de website van Freya is een overzicht te vinden van meewerkende ziekenhuizen. Maar er zijn er meer weet ik. Lastig hè die tijdsdruk van leeftijd, ik ben ook al 36 en over een half jaar 37 en daardoor heb ik vaak het gevoel dat ik gewoon niet zoveel tijd meer heb. Ondanks dat ze in ziekenhuizen blijven zeggen dat ik nog jong ben en alle tijd heb, voelt dat niet zo. @Lexyloo Wat super gaaf zeg India! En wat een dubbel nieuws vandaag weer. Doen ze niet morgen nog een echo voor de zekerheid? Of is dat niet zinvol? Spannend weekend voor jullie! Ik ga ook duimen!
Dank je wel! Ugh ja die timing! Dat is dus ook het hele ding als mensen tegen me zeggen "je moet het gewoon loslaten, geen testen doen enzo." Maar met hoe belangrijk timing is in dit traject is dat echt niet te doen! Ik heb in het begin ook vanalles uitgesteld. Vakanties, meehelpen op zomerkamp van mijn werk, werken als acteur met halloween, geen festivals. Maar dat maakte me ook niet echt heel gelukkig. Dus ik probeer nu wel zoveel mogelijk gewoon mijn leven te leiden en te genieten. Dat is tenslotte ook heel belangrijk voor je gemoedstoestand en dus indirect je zwangerschap. Met deze reis hebben we wel een risico genomen want India is niet perse het schoonste land enzo. Maar het is al zo lang onze droom! En nu konden we het ons veroorloven. En als er eenmaal een baby is doe zoiets ook niet zo snel meer. Dus we hebben de kans aangepakt! Ik hoop heel erg dat we met zn 3tjes op reis zijn dan en ga gewoon voorzichtig zijn. Maar dat ben ik sowieso al wel haha.
@Kikii88 Oh ik wist niet van dat lijstje! Heb je ook een idee waar dat staat want kan het zelf niet vinden op Freya! En anders vraag ik gewoon bij de zorgverzekeraar of zij kunnen kijken welke ziekenhuizen daar onder vallen. Zij helpen als het goed is namelijk ook met zorg zoeken. Ik herken de leeftijdsstress enorm en mijn partner is nog wat ouder dus ik krijg daar nog meer stress van. Omdat ik wil dat het kind zo lang mogelijk beide ouders gezond om zich heen heeft en je nooit weet hoe lang je gezond mag leven. Dus dat verhoogt de tijdsdruk alleen maar. @Lexyloo Omg ja die melding van "loslaten" kan ik helemaal niet meer horen. Je kan het niet loslaten want je wordt geleefd door je cyclus en door het ziekenhuis. Makkelijk praten is dat.. Ik heb dat ook inderdaad. Ik heb niet veel gelaten maar juist het idee gehad dat je niet weet wanneer het lukt en als ik nu alles al pauzeer dan word ik daar inderdaad ook niet gelukkiger van. Ik drink al maanden niet of nauwelijks en merk ook dat ik dat mis. Niet zozeer de alcohol maar wel ongestoord tijdens een diner een wijnarrangement te kunnen bestellen. Nu heb je steeds in je hoofd dat dat niet goed is voor je vruchtbaarheid. En al die supplementen slikken word ik ook doodmoe van. Ik hoop stiekem toch ook dat het jullie al voor die tijd mag lukken! Inderdaad, veel dingen doe je niet meer als er eenmaal een baby is dus dan is nu het moment. De reis die wij geboekt hebben is ook niet handig met een baby dus ergens hoop ik dat ik dan niet te hoog zwanger ben en gewoon kan gaan maar aan de andere kant wil je niets liever dan dat het nu gelukt is. Ik heb trouwens een econsult ingeschoten met de vraag of ze me kunnen bellen en alvast zorgverzekeraar gebeld dus ik weet zeker dat Cuypers & Cuypers in 2025 ook vergoed wordt. Dat geeft alvast wat rust omdat je weet dat je een backup hebt. Los van dat ik ook daar niet op zit te wachten.
Nou ze hebben net gebeld. IUI gaan we in ieder geval (in de tussentijd) nog 1 ronde doen. En we hebben 6 januari een gesprek over ICSI. Dat heeft wel wat meer voeten in aarde dus is niet na 1 cyclus al gestart. Ik kijk er heel erg tegenop maar wat moet je anders Het kon wel onder sedatie (de punctie) maar dat konden ze niet 100% garanderen omdat ze dat in het weekend niet doen en als er iemand is met medische noodzaak dan schuif ik ook uit. Ik vind het heel moeilijk want het is nogal een lastige overweging. Ondanks dat de kans dus klein is dat ik dan geen sedatie kan hebben vind ik het wel een risico. Duitsland wist zij niet maar kon ik altijd informeren maar dat vind ik ook lastige beslissing omdat dat ook weer gedoe op de hals haalt. Dus voor nu maar afgesproken ICSI toch op te starten hier en in ieder geval nog 1 ronde IUI te doen maar baal er flink van. Wat een klote traject
Ik weet niet of je links mag delen van andere websites op dit forum, weet iemand dit toevallig? Maar als je in Google de volgende termen intikt ‘ freya nederlandse klinieken die meewerken aan een buitenlandtraject’ dan is het het eerste organische zoekresultaat. Maar er zijn meer klinieken en ziekenhuizen hoor, heb ik vaker gehoord. Ik zou er gewoon een paar in jouw buurt bellen of nog beter mailen, met deze vraag. Dan ben je hier alvast op voorbereid mocht het zover zijn. Ik zou niet teveel hulp verwachten van de zorgverzekeraar, misschien is die van jou wel behulpzaam, maar doorgaans zijn ze niet zo happig op trajecten in het buitenland. En is de informatievoorziening dus ook minimaal. Volgens mij is dat zorgbemiddeling meer gericht op Nederland. Maar wel goed dat je je alvast voorbereid hebt op een traject in het buitenland. Heb ik ook, zodra je dit dan wilt dan kun je tenminste direct gaan. Nu weet ik wel van het buitenland dat je niet volledige vergoeding krijgt, ze doen in het buitenland namelijk meer onderzoeken dan in Nederland en die buiten de standaard vallen krijg je mogelijk niet vergoed. Maar daar kun je naar informeren zodra een onderzoek voorgeschreven is. En gelukkig wordt het grootste gedeelte gewoon vergoed! Ik lees trouwens wel vaker op het forum dat Cuypers en Cuypers een lange wachttijd heeft. Ik weet dat mijn zorgverzekeraar er akkoord mee is, dat ik me alvast ergens anders inschrijf tijdens een lopend traject en dat ik zelfs een intake elders mag doen en dat ze die dus ook vergoeden.
pff echt rot, en net wat je zegt het zijn ook gewoon klote trajecten. Snap je keuze goed hoor om hier ISCI op te starten, buitenland is nog lastiger. Maar die dilemma’s zijn verschrikkelijk, leef met jullie mee! Hopelijk is het allemaal niet nodig en raak je deze of de volgende iui ronde toch zwanger!