uitgerekend april 2025 ❤️

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Nola26, 7 aug 2024.

  1. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    20 jun 2016
    3.694
    3.138
    113
    Vrouw
    Brabant
    Nee, op mijn zij liggen helpt niet want beide flanken doen pijn en op beide zijden liggen doet dus ook pijn. En bij mij doet links trouwens ook meer pijn dan rechts.
    En ik heb geen idee of dat het is. Ik hoop het niet want dan ben ik mooi de sjaak als het niet meer weggaat :cry::o:
     
  2. wiedeltje

    wiedeltje Fanatiek lid

    2 apr 2012
    1.498
    1.851
    113
    Ik voel het alsof de tijd kruipt... die 9 maanden vind ik echt eindeloos duren. Vooral ook door die vermoeidheid.
    Wel een mooi vergelijk van dat lopen en wandelen!
     
    Iaatje en Lauren1993 vinden dit leuk.
  3. Vissenkom

    Vissenkom Bekend lid

    9 aug 2024
    623
    689
    93
    Vrouw
    Hebben de mensen voor wie het niet de eerste is ook een soort omgekeerde nesteldrang? Als in, die spullen voor de baby, dat geloof ik allemaal wel. Maar ik heb al voor honderden euro's voor de peuter in winkelmandjes gestopt en weer verwijderd, want ze heeft niet echt iets nodig, maar ohhhh :roflmao::roflmao:
     
    Pammie87, pingpongpcos en ShellShell vinden dit leuk.
  4. Johanna84

    Johanna84 Bekend lid

    21 apr 2023
    742
    785
    93
    Vrouw
    Hahaha nou wat ik wel heb is dat ik voor mn 11mnd-oude baby makkelijker spullen en kleren koop, omdat ik weet dat z'n broertje het straks ook aan kan haha.
     
    Vissenkom vindt dit leuk.
  5. Vissenkom

    Vissenkom Bekend lid

    9 aug 2024
    623
    689
    93
    Vrouw
    Haha en dat is ook nog een leeftijd waarop ze wel snel uit kleding zijn. Dan is het te verantwoorden, op de groei ofzo ;p Dat kan ik mezelf niet meer verkopen...
     
    Johanna84 vindt dit leuk.
  6. ShellShell

    ShellShell Actief lid

    14 aug 2023
    421
    335
    63
    Vrouw
    Ja ik denk bij alles: is eigenlijk niet echt nodig allemaal. Vind de gratis boxen en tasjes dan weer wel heel leuk;)!

    Echter wil mijn vriend heel graag klussen voordat de baby er is. Hij heeft de drang wel haha! Wij gaan dus binnenkort onze slaapkamer splitsen.

    Ik had zelf iets van: nou dat hoeft toch niet. Maar mijn vriend vind het echt mega belangrijk dat baby 2 ook een eigen prive plek krijgt. Ik denk zelf dat baby 2 liever aan papa en mama geplakt is en later bij zijn broer wil slapen, maar goed. Mijn vriend heeft kennelijk hele erge nesteldrang om alles voor de baby gelijk klaar te maken:roflmao:.

    Ondanks dat gaat de baby de eerste 6 maanden sowieso wel in de co-sleeper naast mij :roflmao:. Dus die druk snap ik niet zo maar hij is er heel erg serieus mee. Ook wel weer lief natuurlijk;)!

    Ik laat hem dus maar lekker klussen en op zijn manier al die dingen regelen:)

    Wellicht gaat de nesteldrang met kleertjes en dingen nog komen bij mij. Heel benieuwd;)
     
  7. Karelloos

    Karelloos Actief lid

    19 jun 2024
    433
    308
    63
    Vrouw
    Hele late reactie, nee mijn man boeit het ook niks wat het word maar hij vind het gewoon onhandig (waarom weet ik niet want ik koop alles haha)

    Nee hoor vorige keer had ik een lijst met 5 namen die ik mooi vond en hij mocht dan degene kiezen die hij het mooist vond haha na 4 kinderen maakt het me zoveel niet uit haha. Heb nu wel 1 jongensnaam in mn hoofd en die wil hij absoluut niet.. dus ja dat word nog wat.. Denk dat hij bij de bevalling wel bijdraait haha


    Oh dat lijkt me wel leuk, ik ga er even overna denken want wil juist minder op mn telefoon.. gaat niet echt top de laatste tijd maar dat komt door de zwangerschap (0% motivatie).
     
    Lauren1993 vindt dit leuk.
  8. Karelloos

    Karelloos Actief lid

    19 jun 2024
    433
    308
    63
    Vrouw
    Lief, dankjewel. Voel me hier op een of andere manier toch meer verbonden haha

    Ja wat betreft het geslacht, heb dat bij de vorige 4 dus echt niet gehad, ben ook een van de meest ongeduldige mensen wat dat betreft maar dit keer.. is het anders! Zoals ik al zei ben ik bang voor de bevalling en had gelezen dat het je extra kracht kan geven omdat je dan eindelijk weer wat het is! En ja zelfs mn man vind het gek haha maar voor mijn gevoel is de kans groot dat dit de laatste zal zijn dus 1x die verrassing lijkt me zo bijzonder!
     
    ShellShell vindt dit leuk.
  9. wiedeltje

    wiedeltje Fanatiek lid

    2 apr 2012
    1.498
    1.851
    113
    Ja, hier ook al soort nesteldrang. De verbouwing moet klaar, kan ik kamers opnieuw indelen. Het liefst koop ik daar al beddengoed en behang en dingetjes voor, maar dat is natuurlijk helemaal niet handig.
    En ik wil de waslijn hebben hangen zodat ik de was kan doen etc. (De baby was wel te verstaan)
     
    Nola26, Vissenkom en Karelloos vinden dit leuk.
  10. Karelloos

    Karelloos Actief lid

    19 jun 2024
    433
    308
    63
    Vrouw
    Wat betreft die blaasontsteking, ik voel echt niks daarvan enkel dat ik vaak moet plassen en mn blaas niet helemaal vol zat, maar buurvrouw hier is dus 8 weken ofzo te vroeg bevallen omdat de blaasontsteking niet was behandelt.. dat maakte me wel bang maar gelukkig was dat het dus niet! Wel vervelend die pijn!

    Wat betreft de tijd.. kan mij niet snel genoeg gaan! Ene kant gaat het supersnel, andere kant wil ik er nu al vanaf zijn.. Vind het hele zwanger zijn echt niks!

    Deze zwangerschap valt het echt mee kwa klachten maar mijn motivatie is echt 0.. zo ook met eten, probeerde echt gezond te eten en veel te drinken maar nu is dat echt een wens voor later haha

    Had gehoopt dat die misselijkheid wel weg zou zijn met 17 weken maar die is er ook nog steeds, zo ook het kokhalzen..
     
    Nola26 vindt dit leuk.
  11. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    20 jun 2016
    3.694
    3.138
    113
    Vrouw
    Brabant
    ik hoor het wel. Voel je niet verplicht om veel te reageren mocht je erin willen!
    En ik hoop dat je je snel beter voelt ♡
     
    Karelloos vindt dit leuk.
  12. Moppersmurv

    13 aug 2024
    65
    107
    33
    Vrouw
    *Even heel kort, want door einde van het jaar druk druk druk op het werk*

    Vandaag 24 weken! ♡♡♡ Blij met deze mijlpaal (hoewel baby nog heeeel lang mag blijven zitten haha).
     
    Johanna84, Karelloos, Vissenkom en 4 anderen vinden dit leuk.
  13. pingpongpcos

    pingpongpcos Fanatiek lid

    22 mrt 2024
    1.262
    1.210
    113
    Vrouw
    Ohhh als je nog tips hebt behalve de blije doos en de box van de Kruidvat, ik hoor het graag! Er staat wel ergens zo'n pagina hier met allerlei gratis boxen die je aan kunt vragen maar de helft daarvan is al niet meer actueel.. dus ben wel benieuwd :D

    Hier overigens ook nog niet echt keiharde nesteldrang of zo. We hebben wél eindelijk de kamer helemaal leeg en gaan komende week flink aan de slag met verven e.d.. al is dat vooral omdat we die week vrij - en dus tijd - hebben haha, niet omdat ik echt nesteldrang heb :p Ik merk ook vooral dat ik nu bij alles denk 'maar heb ik dat echt wel nodig?' en daardoor misschien juist wat te traag ben? Geen idee, nog geen ervaring dus als jullie nog tips hebben, kom maar door!
    We hebben wel de kinderwagen, maxi cosi en een box voor in de woonkamer al. We hebben laatst een lekker grote stoel gekocht om tzt in te voeden of boekjes voor te lezen en zo. Badje kan ik van een vriendin lenen, dus eigenlijk hoef ik alleen nog maar een wiegje en een commode voor de dingen die écht "noodzakelijk" zijn..

    En qua babyspullen, tja. Géén idee wat voor kleertjes etc ik allemaal nodig ga hebben. Zeker in april! Voor 't zelfde geld is het straks 25+ graden en ligt dat kind praktisch alleen maar in rompertjes..
     
    ShellShell vindt dit leuk.
  14. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    20 jun 2016
    3.694
    3.138
    113
    Vrouw
    Brabant
    Jaa. Hier ook 24 weken. :D
    Voelt toch als een kleine mijlpaal :p
     
    Johanna84, Karelloos, Moppersmurv en 3 anderen vinden dit leuk.
  15. ShellShell

    ShellShell Actief lid

    14 aug 2023
    421
    335
    63
    Vrouw
    Gefeliciteerd <3!
     
    Featherr vindt dit leuk.
  16. ShellShell

    ShellShell Actief lid

    14 aug 2023
    421
    335
    63
    Vrouw
    Ik zal eens kijken wat er nu is want ik denk dat wij op dezelfde website hebben gekeken haha!

    Die ouders van nu box viel wel tegen. Alleen tijdschriften nog maar. Die kon je bij de albert heijn ophalen. Dat was eerder nog een leuke box en nu is het 4x dat zwanger magazine. Dat had niet gehoeven wat mij betreft :roflmao:!

    Met april herken ik de uitdaging wel met kleding. Mijn moeder had op 3 april (haar verjaardag) laatst onwijs veel zon en ik had op mijn verjaardag in april juist hagel, sneeuw, zon en daarna zon in combi met de sneeuw:roflmao:! April doet lekkerlijk wat ie wil!
     
  17. ShellShell

    ShellShell Actief lid

    14 aug 2023
    421
    335
    63
    Vrouw
    Vandaag 23 weken!

    Had nooit verwacht dat ik wat te klagen zou hebben maar ik heb op mijn oog 2 onstekingen als gevolg door de hormonale veranderingen. Vond dat al heel erg en ben elke dag in de weer met warmte compressen en oogzalf (op verzoek van de dokter.) Nu is de kuur bijna ten einde en merk ik sinds deze ochtend een derde onsteking aan mijn oog... alsof het allemaal niet tegen te houden is.

    Het voelt heel stom om over te klagen maar het is echt in mijn gezicht voor iedereen zichtbaar en ik voel mij er zo onwijs lelijk door. Voel mij er maar machteloos bij. Het lijkt niet weg te gaanen doet ook redelijk pijn :(!

    Klagen lost het niet op maar goed ik wilde het toch ergens kwijt:roflmao:

    Ik voel mij even hormonaal ***:|
     
  18. Narcisje

    Narcisje VIP lid

    17 mrt 2016
    12.825
    8.478
    113
    Vrouw
    Hier ook 23 weken vandaag!

    En ohh wat een ellende met je oog. Kan me goed voorstellen dat je er enorm van baalt. :(
     
    ShellShell vindt dit leuk.
  19. ShellShell

    ShellShell Actief lid

    14 aug 2023
    421
    335
    63
    Vrouw
    Gefeliciteerd :)! Volgende week eindelijk de 'soort van veilige week' dat de baby als levensvatbaar wordt gezien :eek:!
     
    pingpongpcos vindt dit leuk.
  20. Narcisje

    Narcisje VIP lid

    17 mrt 2016
    12.825
    8.478
    113
    Vrouw
    Ja, m'n vrouw zei dat vandaag ook al. Toch een fijn idee al hopen we natuurlijk dat we daar verrrr overheen gaan
     
    ShellShell vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina