En die grotere huisjes, denk de jan des bouvries huisjes? Zijn erg mooi, maar in de zomer ook ontiegelijk warm, niet uit te houden helaas.
Ohw, die zien er inderdaad heel mooi uit en zijn ongeveer even duur als de meeste bungalows. Je zou niet denken dat die huizen zo warm zouden zijn met hun witte muren. @Zxcvb, die kleinere en 'goedkopere' huisjes zijn de chalets. Er staat in de beschrijving dat een kinderbed alleen in de woonkamer past en het ziet er ook vrij klein uit. Op zijn kant zetten zou misschien wel een optie zijn, maar niet mijn eerste keus op dit moment.
Er zit heel veel glas in die huisjes en ze staan in de volle zon. Als het warm is, wordt het daar smoorheet
Ik had de foto's nog niet bekeken, maar dat zijn idd wel erg krappe kamertjes. Ze noemen het chalets, maar zijn eigenlijk niet meer dan een stacaravan.
https://www.centerparcs.de/de-de/deutschland/fp_BT_ferienpark-domaine-park-bostalsee Wij zijn twee jaar geleden hier geweest. Schoon en aangenaam huisje. En ik hou echt van schoon. Groot park met een groot meer waar je kunt zwemmen en een indoorzwembad met een buitenbad. Erg mooie omgeving, wel rustig. Weet niet meer wat we ervoor hebben betaald maar konden toen een leuke aanbieding meepakken waardoor het goed te doen was. Hadden huisje met speelkamer en twee badkamers met bad en een infraroodsauna. zou zelf eerder naar Duitsland gaan ipv België. Huisjes in Duitsland zijn beduidend schoner.
Wij zijn hier ook eens geweest en zaten in een chalet, de goedkoopste, wel 3 slaapkamers. Woonkamer was prima maar de slaapkamers waren heel klein en de bedden heel smal. Ik ben niet groot, 164cm maar ik vond zelfs de bedden klein. Van alle landal parken vond ik deze huisjes echt de kleinste qua slaapkamers. Dat weerhoudt mij om hier nog een keer wat te boeken.
Ik zou serieus nadenken over Duitsland en dan de Eifel of Saarland. De huisjes zijn goedkoper, zijn heel schoon en er is heel veel te doen voor kinderen zoals pretparken, wildparken, kastelen enz enz
Dankjewel weer voor de tips! Ai, ik begin geloof ik toch naar Duitsland te neigen Hochwald en Warsberg liggen in Saarland zo te zien. De parken en omgeving zien er mooi uit! Hochwald heeft wat goedkopere huisjes die er opzich niet slechter uitzien dan de huisjes van Warsberg. Ik kwam ook nog Dwergter Sand tegen, iets noordelijker in Duitsland, maar mooie huisjes die niet duur zijn. Meertje ernaast en lijkt verder ook alles wel te hebben wat we zoeken. Zo te zien is er ook wel wat in de buurt te doen/zien. Misschien alleen wel weer een beetje een 'Nederlandse' omgeving.. Ervaringen toevallig?
Hai, ben ik weer. Ik ken Warsberg niet maar de omgeving wel. Dwergter Sand zijn wij afgelopen hemelvaart geweest en was heel leuk. We hadden heel mooi weer en hebben lekker gezwommen. Het landschap lijkt inderdaad wel wat op Nederland. Net buiten het park zit een heel leuk restaurant. Hier zijn we naar Wiilemshaven geweest en freizeitpark Thule. In de buurt zit ook een grote binnenspeeltuin maar daar zijn mijn kinderen te oud voor. Voor een meer vakantiegevoel is Hochwald beter, meer heuvels. Wat heel leuk is voor kinderen is Wildpark Daun, het Eifelpark en Gondwana met dino’s.
Haha, heel fijn, die ervaringen ik zet ze even beiden op mijn lijstje! Dwergter Sand zijn erg mooie huisjes en heeft veel van wat we zoeken, maar mist inderdaad misschien net dat vakantie/andere omgeving gevoel, wat Hochwald dus wél heeft. Daar lijken de huisjes weer wat minder (maar goed genoeg).
Dwergter Sand is een vrij eenvoudig park qua faciliteiten en Hochwald is wat uitgebreider maar daar vonden wij de huisjes ook prima. Ligt ook een beetje aan de leeftijd van de kinderen hoe uitgebreid je de faciliteiten wil. Mijn kinderen zijn 12 en 15 jaar en vinden een goed restaurant, bowlen en een mooi zwembad of zwemmeer belangrijk. Bij jonge kinderen is dit natuurlijk minder belangrijk en is een bijvoorbeeld een peuterbad en indoorspeelruin belangrijk
Ja, zeker waar.. en een eenvoudig park is voor ons op zich prima, al helemaal als het huisje wat groter of heel fijn is. Maarja, een beetje een 'buitenland' ervaring lijkt me ook wel weer eens leuk. Er zijn bij Hochwald van die driehoekige huisjes, maar daar zijn de trappen heel stijl, dus dat lijkt me met onze kleintjes niet zo handig.. daarna komt dit: https://www.landal.nl/parken/hochwald/accommodaties/6c#filter:eyJhIjoiMjUtMDctMjAyNSIsImQiOiIwMS0wOC0yMDI1IiwibmQiOjMsInN0Ijo5Njh9 En dan ga je ineens 400 euro omhoog, terwijl de huisjes ongeveer hetzelfde lijken :/
En wil je echt graag op een park? Anders kun je op ardenner etappe kijken. Dat zijn particuliere vakantiehuizen. Betaal je alleen voor de woning en niet alle faciliteiten die een vakantiepark heeft
Wij kijken ook naar de omgeving eifel voor de zomervakantie. Landal heeft vrij veel parken daar, maar je betaald veel voor de faciliteiten, terwijl wij eigenlijk elke dag weggaan. We gingen voorheen altijd naar een particulier vakantie huisje, maar nu de meisjes iets groter worden is een park toch wel wat leuker voor hun. Ik vond als middenweg dit park: https://www.vakantieparkhambachtal.nl/ Kent iemand dit park? Is het erg verouderd? Wij hebben geen hoge eisen, maar als het een klein/ vies huisje is en het een oude bowlingbaan/ zwembad/ speeltuin is, dan hier ik liever iets goedkopers particulier. Iemand nog tips?
Ziet er ook goed uit! De reden dat ik een park fijn vind, is dat je met de kinderen zo naar buiten, naar iets toe kunt wandelen, terrasje, speeltuin, winkeltje oid. Maar ik houd dit ook in mijn achterhoofd. Nu, met alle ideeën, wil ik het liefst ook in andere vakanties plekken gaan uitproberen geloof ik (maar mijn partner is er iets minder van, heb er iig nu al voorpret van en hoop iets leuks uit te zoeken )
Bij Dwergter Sand liggen de slaapkamers ook op de verdieping. Ik lees dat bij Hochwald een traphekje is bovenaan de trap. Kun je dan niet zelf een traphekje meenemen voor onderaan de trap. Anders Wirftal? Zijn wij ook geweest, huisjes zijn gelijkvloers maar alle faciliteiten liggen beneden dus daar moet je dan eigenlijk met de auto naar toe of flink klimmen
Oh, ik heb op zich niks tegen trappen hoor maar dat driehoekige huisje bij Hochwald lijkt bijna op een ladder geloof ik.. weet niet of ik mijn 4 jarige dan met een goed gevoel zelf naar boven en beneden laat lopen, terwijl hij ondertussen gewend is vrij naar boven en beneden te lopen. Een gewone trap is helemaal prima verder! Wat betreft Wirfftal, als je beter met een auto naar de faciliteiten kunt, valt het voor mij wel af.
Bekijk landal Sonnenberg eens. Wij hebben veel landal parken bezocht en sonnenberg sprong er voor ons uit. Speeltuin. binnen speeltuin, binnen bad, hertjes op het park. En net buiten het park een prachtig openlucht zwembad