Nou echt dit.. hoe laat moet je @Boompje88? Dan gaan we allemaal op die tijd een lading positieve energie versturen.
Bedankt allemaal, superlief! Ik moet morgen om half 10 al, dus in ieder geval snel duidelijkheid. Nog steeds niet echt hoopvol, maar weet ik in ieder geval of het gewone champagne of alcoholvrije wordt morgenavond
Ook ik ben enorm aan het duimen voor je! Succes en sterkte morgen, want wat is het ondraaglijk aftellen nu. <3
Succes!! Ik hoop dat er eindelijk duidelijkheid komt en een einde aan de rollercoaster en dat het dus een alcoholvrij drankje wordt! <3
Nou echt he, het nieuws daalt nu een beetje in en ik denk, serieus, wéér wat nieuws? Hoe verzint het universum dit Ik vind t toch wel raar, had niet t idee dat die arts in eerste instantie wist wat ze ermee aanmoest. Ik hoop inderdaad maar dat t met menstruatiebloed mee weggaat, ben nog steeds ongesteld dus dat kan, maarja.
Ja @Lief dit is wel waar inderdaad. Ik heb echt de allermooiste cyclussen (koop je dus ook niks voor ) en menstrueerde zelfs na mn bevalling weer “netjes” na 4 weken (joepie). Maar, na stimuleren is het altijd een hele maand volledig van slag. Dus ja, dat doet wel een hoop blijkbaar (logisch ook wel).
Ja, dat doe je dan he; malen en malen, steeds maar woorden herkauwen en proberen er iets in te vinden … Zoeken naar houvast. Een mens gaat het lekkerst op duidelijkheid en dat is precies niet wat je nu hebt. Feitelijk heeft die arts eigenlijk gezegd dat het 2 kanten uit kan. En daar heb je dus precies helemaal niets aan. Maar het kán goed aflopen, dus hoop mag je hebben. En inderdaad, beter ook een beetje hoop koesteren dan bij voorbaat al volledig de put in. Want dat gaat je ook niet helpen. Ook niet tegen de eventuele “klap”, want die komt dan toch wel. Ik hoop zó zó zó enorm voor je dat je een van die vrouwen bent bij wie dit wél goedkomt! Succes alvast morgen ❤️
Ik merkte bij mijn 2e poging ook helemaal niks, waardoor ik er ook van overtuigd was dat t niks geworden was. En ook al liep het snel weer af, het was precies de enige poging dat ik wel even zwanger was. Wat ik maar wil zeggen: het kán gewoon hoor! Geen pijl op te trekken wat dat betreft, die symptomen.
Hihi, zo herkenbaar dit! Die wachtweken bewegen voort alsof je je door stroop verplaatst … Ongelofelijk vond ik het soms. Stimulatieweken in en gevoelsmatige dag voorbij en dan: hóp, tijd in de vertraging. Kan alleen maar zeggen: het gáát voorbij. Dat gaat uiteindelijk alle tijd.
Heb dat laatste ronde bij eerste echo ook gehad, dat vocht. Vond bij mij eigenlijk niemand iets van. En bij de tweede echo was het weg. Geen idee wat het is en waarom t er zit, maar kan dus prima loslopen iig Wat fijn dat je eindelijk weer hebt mogen beginnen! Spannend!
Ik heb na de laatste poging niet eens meer gebeld. He-le-maal geen zin in die kille, ingestudeerde, onbeholpen “wat jammer” Hoef het niet te horen, haha.
Herkenbaar dit, voor mij. Veel mensen denken dus ook -heel dom eigenlijk- dat het nu dan wel zal gaan gebeuren bij ons, “want hoor je vaak”. Ja, dat kan dus niet. Dat legt een druk op zo’n traject he?! Iedereen en iedere situatie is uiteraard anders (ik heb bijvoorbeeld al een kindje, gelukkig), maar ik wilde na poging 3 niet meer verder. Het is echt niet makkelijk, maar op een gegeven moment ben je ook klaar. Dat voel je dan wel aan. Ook al kunnen ook wij een 4e poging wel bekostigen, ik wil dat echt niet meer. De grenzen die je over gaat, heb je “bedacht” op fictieve toekomstige situaties. Maar als je het wilt horen, geeft je gevoel bij de echte harde grens wel een gil. Maar goed, zo ver is het bij jou nog helemaal niet! Alle kansen nog en daar gaan we voor duimen
Weet je wat lekker is? Alcoholvrije gin tonic. Alvast een tip voor morgenavond, want we gaan dit gewoon manifesteren verdomme!