Nee niet meer getest, heb alleen nog een cb weken indicator in huis. Het lijkt nu weer bijna weg, dus heel benieuwd hoe dit zich ontwikkeld. Echt stom, bij iedere ander zou ik zeggen: ah je bent 5 weken, kan van de innesteling zijn. Maar nu bij mijzelf geloof ik daar niks van
Hoop dat het weg blijft en dat je straks ondanks de onzekerheid wel goed kan slapen. Morgen een frisse dag, hopelijk zonder bloeding.
Dat is te begrijpen he, bij jezelf ga je toch altijd van het ergste uit. En wat anderen zeggen probeer je misschien van harte te nemen maar eigenlijk lukt dat toch niet. Wat fijn dat het weg is!!! Hopen dat het wegblijft en je gewoon een hele mooie echo hebt!
Het is vannacht weggebleven! Misschien toch de innesteling? Ik hoop het zo! Durf amper naar de wc te gaan
Ik ga m vrijdag doen, ben vandaag 5 weken. Bij een eerdere zwangerschap had ik met 5.1 nog een 2-3 en dat wil ik nu niet zien
Goed, ik had schijnbaar heel wat berichtjes gemist We hebben gisteren een kloppend hartje mogen zien ze dacht 6 weken, ik dacht 6w1 dus dat kwam mooi overeen!
Wat fijn dat het is weg gebleven, op dit termijn kan een innesteling natuurlijk ook nog. En de baarmoeder is beter doorbloed. Laten we hopenndat het wegblijft, want idd als je eenmaal aan het bloeden bent of hebt gebloed dan is naar de wc gaan ellende. Bij mij was het om de dag dat het bloeden begon steeds. Maar hopen dat dit bij jou niet gebeurd en het nu gewoon wegblijft ❤️