Zat net in mn dossier van de vk even te kijken. Heeft ze er echt in gezet dat ik me een "waggelende pinguin met ademnood" voel Ze vroeg op controle maandag hoe ik me voelde. Tja, wil je de hormonale of de nuchtere versie Beide zei ze. Maar ze heeft alleen de pinguin genoteerd haha. Ze moest daar wel om lachen en vond het stuk positiever klinken dan aangespoelde walrus ofzo. Proefdrukken van de geboortekaartjes zijn ook binnen. Kaartje voor jongetje vind ik echt super zo. Voor meisje "wel mooi maar nog niet top" dus ga nog even kijken of ik daar wat mee kan.
zolang ik niet flauw val is het niet erg, alleen vervelend voor mezelf. Waarschijnlijk medeveroorzaker van het snel buiten adem zijn. Ben wel bekend met lage bloeddruk, ook buiten de zwangerschap. En elke zwangerschap lage bloeddruk gehad dus wat dat betreft niks geks. Vorige zwangerschap heb ik weken niet durven douchen als man of oudste kinderen niet in de buurt waren omdat ik echt out ging dan Dat is nu gelukkig niet gebeurd, wel er tegen aan.
Ja bij mij willen ze nu ook de groei checken, maar dit is voor het eerst dat ze dat eigenlijk willen. Terwijl ik op het moment van de groeiecho 37+2 ben. Vind ik vrij laat maar kan aan mij liggen. Ah jeetje, dan moet maat 50 al een grote maat zijn voor jouw gevoel! Is de groei van je dochter nu wel helemaal ‘in orde’?
Hebben jullie of gaan jullie zo’n warmtelamp voor de commode kopen? Ik twijfel een beetje of het niet te koud gaat zijn voor de kleine straks. Of hoeveel graden doen jullie het op de slaapkamer?
Kom ik aan met mn bijna 9 pond Zou niet weten waarom mijn baby's bovengemiddeld zitten Overigens ben ik tot nr5 niet te zwaar geweest. Was als kind klein en vrij dun. In de puberteit klein maar in verhouding en nu 1m67 dus redelijk normaal? De kinderen zijn ook allemaal "te mager" geworden binnen het jaar maar wel gezond. Nr2 is nu denk ik in verhouding wel goed, die is afgelopen jaar echt vrouw geworden ipv meisje. Maar nr3 was als pasgeborene echt dik, tegen de grens voor 24u glucosetest en binnen het jaar zat ze op -2. Groeien had en heeft geen prioriteit bij dr Moest vorige week wel lachen. Mijn neefje is een jaar jonger dan nr5, echt op paar dagen verschil. Maar hij is 3 kilo zwaarder en stukje groter dus hij werd 4 geschat en nr5 3 jaar nou heeft zij ook dr haren niet mee, blijft echt van dat dunne babyhaar waardoor ze ook wel snel jonger lijkt. Bij jongen valt dat vaak toch minder op als de haren dun blijven.
Nee nooit gehad en nooit gemist dus gaik nu ook niet kopen. Slaapkamer is hier nu meestal 18 graden. Als baby in badje moet maken we het even wat warmer. Wat ze bij de andere kinderen vaak deden was een kruik warm maken en dan daar de kleertjes omheen zodat die lekker warm waren. Of op de verwarming als dat vanaf de plek zo gepakt kon worden.
Hier ook even wat rustiger. Niet helemaal lekker en regelmatig last van m'n buik..hopelijk al wat voorwerk
Oh jeej! Ziek of last van andere klachten? Ook last van indalingsweeen of iets vergelijkbaars? Hier wel. Best heel heftig ook al.
Hier voelt buik ook niet altijd fijn. Vrij snel harde buiken (herkenbaar uit eerdere zwangerschappen) maar nog rustiger aan doen is nauwelijks mogelijk dus we doen het er maar mee. Ook wel regelmatig venijnige steken onderin. Ik hoop ook op voorwerk @XdropjeX . Al ga ik er eigenlijk ook wel vanuit dat ik voor het actieve bevallen al wat cm heb iets met die ervaring hebben...
Hier vandaag de groeiecho gehad en alles zag er goed uit! De groei ligt netjes op haar curve en de meting van afgelopen woensdag zien ze als een foutmeting!
Al enkele dagen op en af hoofdpijn hier Houdt ook sinds dit weekend vocht op (merk het aan de weegschaal die ineens snel gaat maar ook aan ring die niet afgaat en sokken die krapper zitten). Bloeddruk is wel oké als ik hem meet. Een "normale" kwaal dan?
Zou wel de vk even bellen, dan kunnen ze ook een urinechevk doen. Opzich is vocht vasthouden nu wel normaal maar icm hoofdpijn zeg ik toch even bellen
Heb deze middag (15u20) controle bij gynaecoloog, dus ga het idd navragen! Had paracetamol genomen 1,5u geleden, maar tot hiertoe geen effect ervan