Start MMM Januari 2024 Deel 3!

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Milena92, 17 sep 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    13 nov 2019
    3.623
    3.211
    113
    Vrouw
    Hahah Jaa CD17 heeft geluk gebracht!! :D en ananas:roflmao: vorige keer ook gegeten en nu dus maar weer na inseminatie:p

    Ja ongelofelijk spannend, maar ben ook vooral vol ongeloof. En toch zei ik vanmorgen tegen mezelf, zie je wel!! Rationeel dacht ik eigenlijk, door een aantal dingen, dat t niet ging lukken, maar mn gevoel was toch juist wel chill.

    En ja morgen weer dan maar. Zo eng. Wel in de middag, ik ga niet meer in de ochtend testen want ik ben een middag tester dus moet toch een vast tijdstip aanhouden. Meerdere keren per dag levert je niks op.
     
    Panda95, Knut10, Boompje88 en 2 anderen vinden dit leuk.
  2. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    13 nov 2019
    3.623
    3.211
    113
    Vrouw
    Dankjewel :) :)
    Hahah ja als ik er nu zo naar kijk denk ik inderdaad ook heh hoe kan dat! Daarom ben ik ook een beetje bang dat t gister minder duidelijk was door een of andere vage reden, en dat t nu lijkt of er oploop is. Het streepje is ook duidelijker dan 6/7 dpo, maar toen was het heel waterige ochtendurine dus dat kan je niet vergelijken.
    Dus blijft spannend.. of het écht mijn hcg is !!
     
  3. Lief

    Lief VIP lid

    26 sep 2007
    5.114
    2.946
    113
    Ik vind het er wel goed uitzien hoor :cool:
     
    Milena92 vindt dit leuk.
  4. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    13 nov 2019
    3.623
    3.211
    113
    Vrouw
    Ja voor nu wel he? Kijken hoe het de komende dagen loopt..
    Wanneer was nou jouw testdag? Donderdag toch?
     
  5. Lief

    Lief VIP lid

    26 sep 2007
    5.114
    2.946
    113
    #4105 Lief, 21 jan 2025
    Laatst bewerkt: 21 jan 2025
    Zondag ben ik pas 10 dagen na de tp! = 15dpo

    Loop dus 1 dag op je voor zie ik ;) door jou wel even testdrang :roflmao: maar zakte ook weer heeel snel haha.
     
    Panda95, klok, Knut10 en 4 anderen vinden dit leuk.
  6. Boompje88

    Boompje88 Fanatiek lid

    26 nov 2023
    1.449
    1.644
    113
    Vrouw
    Ik zie m hoor! Duimen dat ie op blijft lopen!
     
    Milena92 vindt dit leuk.
  7. Boompje88

    Boompje88 Fanatiek lid

    26 nov 2023
    1.449
    1.644
    113
    Vrouw
    Ja, ik ben ook benieuwd. Maar nog steeds vruchtbaar slijm dus kan zomaar zijn dat ie nog komt. En anders verwacht ik menstruatie over zo'n 9 dagen maximaal, luteale fase is eigenlijk nooit meer dan 10 dagen bij mij (tenzij ik zwanger ben :rolleyes:). We gaan het zien, hopen op een snel herstel
     
    Pcosrondetwee vindt dit leuk.
  8. Lief

    Lief VIP lid

    26 sep 2007
    5.114
    2.946
    113
    Hoop het ook voor je! Dat er vruchtbaar slijm is is iig goed teken dat er wat gebeurd denk ik.
     
    SuzyCQ en Boompje88 vinden dit leuk.
  9. Swaan7

    Swaan7 Actief lid

    8 mrt 2016
    404
    267
    63
    Hi allemaal,

    Wij beginnen pas met IUI of ICSI in februari/ maart maar ik kom graag in deze actieve groep

    Na onze 2e uitslag van de sperma analyse van mijn man (hij krijgt nog een 3e om te zien of er nog meer oploop is) zei de arts dat wij kunnen kiezen voor IUI in de natuurlijke cyclus, met hormonen of ICSI.

    Hebben jullie ervaringen met of zonder hormonen aan IUI te beginnen?

    Bij mijn is er verder geen bloedonderzoek gedaan (behalve chlamydia) en wel inwendig met een echo gekeken (dat zag er allemaal goed uit).

    Ik vind het soannend om een keuze te maken wat te kiezen.

    Liefs
     
  10. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    13 nov 2019
    3.623
    3.211
    113
    Vrouw
    Gauw weer zwanger worden :)
    Ja ik hoop ook op een goed herstel voor je, dat is wel het minste nu.
    Misschien, omdat je nu nog vruchtbaar slijm heeft, probeerde je lichaam al een lh piek te maken alleen werd t door beetje hcg nog tegengehouden ofzo. Dus hopelijk komt t nu snel! :)
     
  11. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    13 nov 2019
    3.623
    3.211
    113
    Vrouw
    Oww ja inderdaad! Ik had t gevoel dat t al veel sneller ging voor je maar nog niet dus :roflmao:
    Hahah ja snap ik. Gelukkig gauw weer gezakt :roflmao:
    Het zou toch fantastisch zijn als je gewoon een hele duidelijke test hebt zondag.
     
  12. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    13 nov 2019
    3.623
    3.211
    113
    Vrouw
    Hi! En welkom :)

    Lastige keuze inderdaad!

    Persoonlijk zou ik beginnen met IUI, en ICSI "bewaren" voor als dat niet lukt. In principe ga je na IUI niet meer terug naar ICSI, dus als je begint met IUI heb je in totaal meer kansen. (Er zijn uitzonderingen hoor maar in de regel is het zo, verzekeringstechnisch).

    Het voordeel van IUI zonder hormonen is dat je maar 1 ziekenhuis afspraak per maand hebt. Het nadeel vond ik, dat ik nogal obsessief aan het zoeken was naar de LH piek, bang om hem te missen (ik zat dan tijdens werk op de wc ook de testen haha). Met hormonen wordt de eisprong ook perfect getimed met de inseminatie, en wordt de eisprong pas in gang gezet als je eitje groot genoeg is.

    Het nadeel van IUI met hormonen is dus, dat je binnen twee weken per maand soms wel vier afspraken hebt (verschilt per persoon en per ziekenhuis, maar ik heb een uitgangsecho, dan nog 1 maar meestal 2 echo's, en dan de inseminatie). De uitgangsecho plande ik op een vrije dag, en een week later was dan echo 2. Had ik iig de helft van de afspraken al buiten werk om gepland ;)
    Het voordeel van hormonen vond ik dat je meer zekerheid hebt over of je eitje goed gegroeid is, je baarmoederslijmvlies dik is, en de timing met de inseminatie is strakker. Plus, het gebruik van hormonen schijnt je kansen te verhogen (niet onbelangrijk;) ).

    Ik had zelf 5 IUIs zonder hormonen en zonder resultaat, en iui6 met hormonen was raak. Ik heb geen bijwerkingen van de hormonen, sommige mensen wel. Maar ik zie volgens mij geen echt hele vervelende bijwerkingen voorbij komen. De dosering is natuurlijk ook laag.

    Dus ja het is dan alsnog een heel persoonlijke afweging. Je kunt ook zonder hormonen starten, en daarna met doen. :)
     
    Panda95 en Pcosrondetwee vinden dit leuk.
  13. Lief

    Lief VIP lid

    26 sep 2007
    5.114
    2.946
    113
    Ja maar het zal vast niet ;)

    Vandaag leek het bruinverlies wat minder dus mijn hoofd ging gelijk weer op hol... benieuwd hoe het morgen is. Was vandaag door kantoordag ook niet heel actief dus komt vast daardoor :o:
     
    Panda95 en Pcosrondetwee vinden dit leuk.
  14. Lief

    Lief VIP lid

    26 sep 2007
    5.114
    2.946
    113
    #4114 Lief, 21 jan 2025
    Laatst bewerkt: 21 jan 2025
    Wat een rare stap van iui zonder hormonen gelijk naar icsi? Er zit toch met hormonen en ivf nog tussen?

    Ik heb zelf geen iui ervaring, ivf vond ik wel te doen maar ivf/icsi is idd wel gelijk het eindstation.. 3x en de medische molen is klaar..

    Maar het ligt ook aan hoe stabiel/goed jouw eigen cyclus is en hoe goed de zaadjes zijn? Als er icsi wordt gezegd is dat altijd omdat de zaadkwaliteit slecht is? Dan lijkt iui me niet bepaald zinvol? En als het niet veel kans geeft is het best een hele belasting wat dan zonde is!

    Is het jullie eerste kindje? En jullie leeftijd zou ik ook mee laten spelen, als je nog jong bent heb je nog wat meer tijd om eea te proberen natuurlijk!
     
  15. Boompje88

    Boompje88 Fanatiek lid

    26 nov 2023
    1.449
    1.644
    113
    Vrouw
    Ja, gauw weer zwanger zou leuk zijn ;)
    Ik heb vaak al wel bijna een week voor eisprong vruchtbaar slijm, dus op zich niet ongewoon. Vanavond ook weer even een test ertegenaan gegooid en die was duidelijker dan vanochtend, dus vermoed dat ie echt nog moet komen :)
     
    Panda95 vindt dit leuk.
  16. Boompje88

    Boompje88 Fanatiek lid

    26 nov 2023
    1.449
    1.644
    113
    Vrouw
    Welkom!

    Qua iui kan ik je niet helpen, die heb ik zelf overgeslagen. Wel zou ik dat eerst proberen als dat kan. Ivf/icsi is wel echt eindstation. Dus als je daar nog niet meteen heen hoeft is dat fijn. Verder zijn de kansen bij iui met hormonen groter geloof ik, omdat er dan meer dan 1 eicel kan groeien. Heel veel succes met het komende traject!
     
  17. Lieke2022

    Lieke2022 Fanatiek lid

    17 mei 2022
    3.205
    3.216
    113
    Vrouw
    Welkom! Nog een ander tipje; laat je schildklier even controleren. Dat horen ze eigenlijk standaard te controleren, maar bij mij waren ze dat ook even vergeten. Uiteindelijk bleek mijn schildklier dus niet goed en hebben we onnodig veel tijd verloren!
    Als je een redelijke VCM hebt zou ik toch kiezen voor eerst een paar rondes IUI!
     
  18. Swaan7

    Swaan7 Actief lid

    8 mrt 2016
    404
    267
    63
    Wij zijn nu al ruim een jaar verder na onze laatste miskraam. Wij hebben al twee kindjes en alle zwangerschappen zijn, tot nu toe, natuurlijk tot stand gekomen.

    Enige twijfel qua hormonen bij mij is een meerlingzwangerschap (risico’s daarbij en of wij een meerling aan zouden kunnen)

    @Lief ;

    Mijn man zijn eerste onderzoek was een count van 500.000 per milliliter en slecht/ niet bewegelijk. Hij was daarvoor ziek geweest (hand/voet/mond ziekte)

    Laatste test was de count 2,2 miljoen per milliliter, 42% bewegelijkheid.

    Hij moet over 3 weken weer om te zien of er nog meer progressie is. En krijgt nog een verwijzing naar de uroloog.

    Ja ik vond van IUI naar icsi ook een grote stap maar wellicht omdat ik 36 ben? Ik heb geen idee.

    We zijn binnen gestapt met het idee dat het aan mij lag en mijn korte lutaele fase
     
  19. Lief

    Lief VIP lid

    26 sep 2007
    5.114
    2.946
    113
    Als er trouwens nog iemand utro echt over heeft.. ik dacht dat ik nog heel doosje had maar die was leeg :o:

    Ik plus dat natuurlijk zelf op bij de prolutex, dus mn voorraadje is wel zowat op.

    Alleen bij écht over hoor, anders is het gewoon afbouwen tot het op is en evt volgende ronde mét toestemming ziekenhuis :) heb dat gesprek niet voor niks!


    Zwaar in overtreding met de forumregels natuurlijk :oops::roflmao:
     
    Milena92 vindt dit leuk.
  20. Lief

    Lief VIP lid

    26 sep 2007
    5.114
    2.946
    113
    Loos alarm, ik vind net de 3 strips, blijkbaar had ik ze uit het doosje elders gelegd :cool:

    Al getest @Milena92? :cool:
     
    Boompje88 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina