Ik word daar heeeeel ongezellig door en vermijd hem dan. Ik trek dat niet Ik ben wel altijd jaloers als hij ziek is: ik ben altijd thuis, dus als hij ziek is ben ik er ook gewoon. Als ik doordeweeks ziek ben moet ik mij maar redden
Je moet mijn schoonvader eens horen.... die is écht het toppunt. We negeerden hem op een bepaald punt en hoorden we hem ineens boven roepen 'horen jullie mij niet hoesten????' Alsof hij compleet werd verwaarloost Blessure is nog leuker, dan kreunt hij bij elke stap en loopt hij alsof hij net is bevallen en volledig is uitgescheurd Mijn vader had nooit de mannengriep. Als ie ziek was, was hij ziek en hoorde je hem niet en was hij dankbaar voor een kop thee. En bij verkoudheid pakte hij gewoon neusspray, pijnstillers en ging gewoon door zonder mopperen. Zelfs ik klaag meer als ik verkouden ben.
Heeft ie wel zijn testament al goed geregeld? Je weet maar niet wanneer ie een keer z'n enkel verzwikt en het écht einde verhaal is
Ooooh wat erg! Dan was ik vast een harteloze schoondochter want ik had gezegd dat ie zich niet zo moest aanstellen!
Klopt. Maar dat werkt ook twee kanten op he. Wij hebben beiden 1 keer per week kantoor en 3 dagen thuiswerken. Hij heeft wel vaker online vergaderingen. Dan kan hij ook niet tussendoor makkelijk weg. Maar wat ik bedoelde is dat er gesteld wordt dat vrouwen "altijd" maar doorgaan en mannen "altijd" in bed kruipen en nergens meer naar om kijken. Maar daar ben je dus zelf bij. Is de partner niet thuis, dan moet je wel voor de kinderen zorgen (maar je hoeft niet het huishouden te doen, dat komt later wel weer). Dat geld voor de man net zo. Ben jij die dag niet thuis, dan zal hij het alleen moeten opknappen. Ziek of niet ziek. En ik mag ook hopen dat jij niet voor de kinderen hoeft te zorgen als jij ziek bent en hij thuis. Dan kan hij die taak overnemen. Ik ben echt behoorlijk allergisch voor mannen die dat niet oppakken. En ook voor vrouwen die dat laten gebeuren en met koorts en pijn staan te koken voor de man die op zijn gat zit omdat koken nu eenmaal zijn taak niet was. En dan daarna klagen dat "vrouwen nooit ziek kunnen zijn" . Ik snap overigens wel dat dit soort ziek-periodes heel zwaar zijn wanneer je thuisblijfmoeder bent en je man buiten huis werkt.
Zo is mijn man ook. Als hij ziek is duikt hij zijn bed in en ik hoor hem niet meer. Nou hier niet hoor. Zodra mijn ban weer een beetje kan is hij weer uit bed en aan het werk. En als ik echt omval en echt niet neer kan dan komt hij baar huis om de boel over te nemen zodat ik ook mijn bed in kan.
T is wel een diehard sportman (als in, met 70 liep hij nog marathons (en ja hele marathon) en hij wandelt op hoog tempo makkelijk 40 km en staat de volgende dag weer fris en fruitig op) en die zijn gewoon heeeeel ongezellig met blessures
Ik laat mijn man wel thuisblijven van werk als ik écht te ziek ben. Lamlendig door verkoudheid kan ik mij wel staande houden, maar zodra er echt hoge koorts om de hoek komt neemt hij zorgverlof op. Iemand moet voor de kinderen zorgen
Nou daar zou ik dus echt wat van zeggen: ziek zijn mag en ja dan mag je ook wel een beetje over klagen, maar het wordt er toch niet beter van dus hou je mond maar… ik klink nu echt als een heks, maar jeetje, daar zou ik helemaal kriegel van worden. kleine kinderen die ziek zijn, dat snap ik, maar volwassenen? Nee. dan heb ik het niet over doodziek zijn natuurlijk. mijn man had ernstige Corona, dokter kwam elke dag kijken omdat hij zo ziek was. S avonds ging het niet meer kreeg geen lucht meer en was zo ontzettend benauwd. Maar die heb ik alsnog moeten dwingen de hap te bellen waar onze eigen huisarts dienst had. Die heeft toen de ambulance gestuurd en heeft hem opgenomen om in het ziekenhuis aan de zuurstof te gaan. Maar dat ging echt niet helemaal vrijwillig. Oké hij ging omdat hij zo ziek en benauwd was, maar toch
Mijn vriend is echt een zeikerd als hij ziek is, het drama . Laatst ook liep hij al dagen zielig te doen en krijg ik een foto dat hij nu ook koorts had. Ik had echt zoiets van nu pas, blijkbaar stelde hij zich nog meer aan dan ik al dacht. Nu kan ik hem niet hierin veranderen, ik heb het jaren wel geprobeerd , dus heb ik mezelf veranderd. Ik kom uiteraard gewoon mijn verplichtingen op mijn werk na, maar als ik 's avonds wat moe ben door een verkoudheid, laat ik hem lopen . Zo is hij vorige week naar zwemles geweest, want ik was moe (best wel buikpijn). Dan kijkt hij heel begrijpend, want hij heeft daar zelf ook vaker last van . (Met een frequentie van een paar keer per jaar).
Ohnee dat zou ik ook niet accepteren haha. Als man thuis is dan kan hij prima de taken overnemen, maar als dit niet mogelijk is (omdat hij gewoonweg niet weg kan van zijn werk, ja dat bestaat) dan wordt dat toch lastig. Ik denk dat de opmerking van de mannengriep ook niet heel letterlijk opgevat moet worden. Ik steek er altijd de gek mee richting man, maar t is niet zo dat hij mij aan m'n lot overlaat wanneer ik ziek ben gelukkig.
Dat mannengriep herken ik gelukkig niet. Hier een man die eigenlijk nooit ziek is en als hij zich niet oke voelt gaat hij ook gewoon werken. Slikt dan wat extra pillen. Alleen mer corona is hij verplicht thuis geweest Ik ben daarentegen dan wel meer een klager als ik echt ziek ben hoor. Pas ook ziek geweest en heb me zo onwijs beroerd gevoeld door die hoge koorts. Dat heeft hij wel geweten
Ik ben nog erger. Ik stuur de adressen en links van voordelige notarissen en uitvaartverzekeringen op. Wanneer het theater helemaal los gaat volgt daarbij een lijst met nabijgelegen uitvaartverzorgers, crematoria en begraafplaatsen. Maar dat is geheel afhankelijk van de patient. En wist je dat je ook een formulier hebt /soort draaiboek waarin je al je laatste wensen enzo kan opschrijven...wel of geen bloemen, welke muziek...kan je in handig pdf bestand downloaden, maakt versturen naar de patient nóg makkelijker!!! Doe ik niet bij iedereen hoor en als ze mijn kop zien als ik op verzenden druk weten ze al voldoende. #grote grijns#
De symptomen worden er voor de omgeving ook niet beter van als ze ook nog eens met grote boog om pcm en aanverwanten heen lopen. "Nee gaat wel, is niet nodig" [Insert stervende zwaan scène] Man is inmiddels gelukkig wel van dat idee afgestapt. De link naar de uitvaartkaarten was de doorslag. Context: ik heb al jaren zo'n document beschikbaar met wensen, verzekeringsgegevens etc. bij elkaar. Niks zo irritant als alles bij elkaar moeten gaan gokken en zoeken op t moment dat je daar niet op zit te wachten.
Nou het is een nare griep die rond gaat. Jongste heeft al 4 dagen koorts, straks kijken of het beter gaat. Dus je mag best even klagen als je er last van hebt. (Nare hoest, hoofdpijn, koorts, oudste moest ook overgeven, ik was ook misselijk) Man heeft gisteren bijna de hele dag op bed gelegen. Ik zondag de hele dag op de bank.. we nemen het dan van elkaar over.