Ik ben tevreden. Vorige week was er meer dan een kilo af na een paar dagen diarree. Ik was bang dat dat alleen het ontbreken van darminhoud was, en dat het er deze week gewoon weer (deels) aan zou zitten. Maar..... ik ben gewoon nog 3 ons kwijt Dus nu onder de 77 gezakt. (76,9)
Wat er afgelopen week met mijn gewicht gebeurde, geen idee. Vorige week dinsdagochtend was het 93,7 kg. En maandagavond was het opeens 98,6. En nou snap ik heus wel dat je aankomt door ongezond eten, maar bijna 5 kg in week. En er zit natuurlijk verschil tussen ochtend en avond wegen, maar toch. Vanmorgen stond de weegschaal op 96,8. Natuurlijk nog altijd een plus van 3,1 kg. Vandaag trakteren op mijn werk, dus dat wordt toch echt wel een stuk vlaai van de bakker. Vanmorgen wel al een wandeling van 4 km gemaakt. En wil vanmiddag ook nog een stuk wandelen of gaan sporten.
Ik merk dat ik dit jaar weer flink last van hooikoorts heb, en nu dus nogal spierpijn in m'n buik van het niezen. Gisteren daardoor dus ook het avondeten overgeslagen, voelde me er zo beroerd door.
Ik krijg het niet snaaien maar niet volgehouden. In 4 dagen weer een kilo erbij. Gaat zo snel. Gelukkig is de basis overdag wel gewoon gezond. En aan beweging schort het niet, net 15 km hardgelopen.
En wat snaai je dan? Als je dat vaak doet, zou ik ipv schrappen op zoek gaan naar gezondere alternatieven of 2dagen niet, 1 dag wel eens ofzo ?
Chip, koek, dropjes, chocola. En dan niet een beetje, maar veel. Gisterenavond helemaal niks gelukkig. Ik doe ook weleens rijstwafels ofzo, met kipfilet erop. Maar das toch niet hetzelfde
Dat is wel een erg groot verschil idd. Je hebt niet daartussen de batterijen van je weegschaal vervangen? Ben je de laatste dagen vocht aan het vasthouden? 1 troost. Zo snel vet opslaan kan volgens mij niet.
Zeker dat uw weegschaal nog werkt. Ik had een weegschaal die ook nogal bokkensprongen maakte. Was een pootje losgekomen waardoor de weegschaal niet 100% juist stond. Pootje vastgezet en nooit meer van die gekke kuren gehad .
Wat vervelend. Weet je waar het aan ligt? Zijn het specifieke momenten? Heb je ook echt trek dan? Of is het echt de zin in lekkers, terwijl je wel gewoon voldoende gegeten hebt? En de belangrijkste vraag. Kan je de situaties vermijden waarin het mis gaat? Wel super bezig met hardlopen. Ik hoef de naam boven een post niet te lezen als ik jouw foto's zie. Mooi stukje wijds polderlandschap. Ah Liekje heeft weer gerend
Nee heb de batterijen niet vervangen. Vocht vasthouden niet echt dat het mij opvalt, maar goed kan natuurlijk altijd wel. Dat het niet gelijk ruim 3 kg vet is, dat lijkt mij ook heel erg sterk. Maar de laatste weken laat ik me wel ook weer redelijk gaan qua snoep etc. Dus dat ik ben aangekomen verbaast me op zich niets, maar zoveel in 1 week. En niet sporten en weinig gewandeld, dus dat speelt ook wel mee. Dus voor nu sta ik maar even dagelijks op de weegschaal.
Ik heb vandaag voor het eerst echt trek in de ochtenduren. Normaal gaat if me veel makkelijker af. Maar heb een slechte nacht gehad en ben nog moe. Denk dat t daaraan ligt. Dus ik ga niet met de lunch wachten tot na half 1 (normaal lunch ik om 12 uur, maar op woensdag haal ik eerst zoon van school). Pak nu een bordje warme brinta, en dan met zoon straks nog een paar beschuiten. Vanavond eten we vega-shoarma met salade en pitabroodjes. Eens kijken of ik rustig aan kan doen met de sausjes. Ik houd nogal van aioli en chilisaus erop. Maar dat is natuurlijk niet heel gezond.
Nee aan de weegschaal ligt het niet. Heb er eentje van Garmin en die pootjes zitten goed vast. En de weegschaal staat ook op een vaste plek. De afgelopen weken is het helaas de spuigaten uitgelopen met snoepen. En heel weinig gesport. Dus dat ik iets aangekomen zou zijn had ik wel verwacht, maar dit. Misschien toch vocht aan het vasthouden. Nu dus weer even wat beter opletten en dagelijks op de weegschaal staan. Alleen niet zo handig dat ik nu dus jarig ben en op werk op vlaai trakteer. Dus het 1e stukje vlaai is net lekker naar binnen gegaan.
Altijd als dochter op bed ligt. Heb dan wel voldoende gegeten, het is ook echt gewoonte dan wat te pakken. Ik kan miss ook elke avond om 21 uur naar bed. Dan vermijd ik het wel, haha.
Haha. Dat heb ik afgelopen week ook een paar keer gedaan. Had die slaap ook wel nodig Sterkte. Gewoontes doorbreken is gewoon echt lastig.
Wat eet je overdag? Misschien kijken of je wat meer vulling kan krijgen met groenten en eventueel fruit? Of gewoon een bak selderij met wortels en een dipje neerzetten? Scheelt denk ook al tenopzichte van al dat zoet. Ik ben er inmiddels wel van overtuigd dat teveel suikers door de dag ervoor zorgen dat je in de avond extra trek hebt.