Poeh ik zou er ook niet op gerust gesteld zijn maar het kan allemaal nog, misschien ligt het gewoon niet goed voor het beeld, misschien latere eisprong of innesteling.. Ik duim voor je.
@toch3, @RoGiJuLi, @JupitR, @vlinderCN ik hoop dat jullie het niet erg vinden dat ik jullie tag, maar aangezien jullie eerder gereageerd hebben in mijn topic, dacht ik; misschien willen jullie wel even met me meedenken? Ik begin nu wel onzeker te worden…ik ben vandaag namelijk nogmaals bij de verloskundige geweest. Ze heeft enkel een echo via de buik gemaakt, vaginaal vond ze niet nodig, aangezien dat de voorgaande keren ook geen uitsluitsel bood. Eerlijk gezegd was ik toen te overrompeld om daar tegenin te gaan. De echo liet vandaag alleen zien dat de holte in de baarmoeder groter was geworden, net als de dooier. Wederom mooi rond. Echter geen duidelijk embryo te zien. Zij liet weten wat verward te zijn door het beeld, of beter gezegd; het ontbrekende beeld. Ik zou inmiddels, zelfs bij een late eisprong, al minimaal 7 weken moeten zijn en dan zou je toch al wel een duidelijk embryo met kloppend hartje moeten zien? Zij snapt het niet en verwijst me nu door naar de gynaecoloog. Zelf vrees ik voor een missed abortion. Ik weet dat jullie ook geen antwoorden hebben, maar misschien kunnen jullie even met me meedenken? Ik weet het momenteel gewoon even niet…
Ja je moet idd een embryo mét hartslag zien. Als ze t dooierzakje mooi kon zien, had ze ook de embryo moeten zien op dit termijn. Hartslag ook. De embryo is dan al groter dan t dooierzakje
Ah wat naar voor je. Kun je vandaag nog terecht bij de gyn? Ik zou wel uitgaan van een missed abortion, leeg vruchtzakje. Hopelijk kan de gyn met inwendige echo wel uitsluitsel geven.
Jeetje, ik zou er wel op staan dat ze voor het weekend een afspraak maken.. ik kon bij mijn missed abortions eigenlijk altijd zelfde dag nog terecht.
Wat ontzettend naar voor je! Ik vind dat de verloskundige ook niet lekker meedenkt. Ik zou vragen of je toch eerder in het ziekenhuis terecht kan voor fatsoenlijke echo. Veel sterkte!
Jeetje, wat vervelend @Nylla! Bij mijn derde kon de verloskundige het via de buik rond die termijn ook niet goed zien. Jammer dat ze het niet alsnog vaginaal heeft geprobeerd. Of was het beeld verder wel helder? Hopelijk kan je wat eerder al terecht bij de gyn. Sterkte! ♡
Volgens haar was het beeld met het dooierzakje helder en had ze, mits aanwezig, wel duidelijk ook een embryo moeten kunnen zien. Ik weet niet wat ik moet geloven. Bij mijn eerste zwangerschap kreeg ik een inwendige echo met 7wkn, want volgens de fertiliteitsarts zou je het met een uitwendige echo dan niet kunnen zien. Mn gedachten gaan alle kanten op, probeer mezelf gerust te stellen, maar probeer ook realistisch te blijven. Weet dat ik op het forum ook niet de antwoorden ga vinden, maar het erover hebben helpt me wel. Dus dat…
HEt is gewoon een vreselijke onzekere tijd en vind het echt je goed recht om (veel sneller) meer duidelijkheid te krijgen. Weet niet hoe jij je nu voelt maar ik herinner me nog als de dag van vandaag dat ik mezelf helemaal gek maakte met alle gedachten, hoop en google zoektochten. Veel sterkte en hopelijk is dit gewoon een slechte vk en pakt het toch goed uit maar ja..
Update: gelukkig kon ik, ivm een uitvaller, gisteren al bij de gynaecoloog terecht. Er was nu een duidelijk vruchtzakje, dooierzakje en klein embryo te zien. De gyn kon (nog) niet met zekerheid zeggen of dit een miskraam gaat worden. Over een week weer terug. Als er dan geen groei is, gaat het helaas wel die richting op. Ik zit met zoveel vragen, maar vrees dat er niets anders op zit dan afwachten. Iemand hier enige ervaring mee?
Dan weet je eigenlijk al vrijwel zeker dat het een missed abortion gaat worden met 7 weken zou het embryo echt een goede hartslag moeten hebben, dat is geen grenstermijn meer. ik heb dit zelf ook meegemaakt, duurde 4 echo’s en 3 weken voordat het definitief werd gemaakt, daarvoor was er wel wat ontwikkeling te zien maar te klein en te traag. Echt heel slopend die onzekerheid en het afwachten. veel sterkte!
Ach meis toch toch een missed abortion Ja die had er echt al moeten zijn nu... Je bent meer dan een maand na de positieve test: als je toen 10 dpo was (passend bij de test zeg maat) dan had je nu wel een bewegende embryo kunnen zien met hartslag.
Dank je wel.. Ik weet het wel, maar wil het niet weten. Ben er nog steeds kapot van. Het feit dat ik nog onverminderd symptomen heb en de hormonen nog door mn lijf gieren helpt daarin ook niet bepaald mee. Ik heb ook geen idee hoe lang ik precies zwanger ben. Is het 7, of toch nog maar 6 weken? Ik ben mezelf redelijk gek aan het maken dus.
Ook met 6,5 week zou je een hartslag horen te zien... Heel veel sterkte Vreselijk ook dat je eigenlijk je kinderwens tijdperk had afgesloten met een groot succesverhaal en dat dit er dan toch achteraan komt ,