Wat doe jij nu/vandaag? Deel 3

Discussie in 'De lounge' gestart door Mammavantwee, 20 jan 2025.

  1. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.818
    18.533
    113
    Vrouw
    Och, dan komt het heel onverwachts inderdaad. Ik lees hierboven dat er ook een kindje in de woning aanwezig was. Triest zeg :(
     
  2. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    12 feb 2012
    4.234
    1.891
    113
    Vrouw
    Nou dat is helaas ook waar inderdaad..
     
  3. Consuminderma

    Consuminderma Bekend lid

    27 apr 2024
    869
    600
    93
    Vanochtend even bij de kringloop om de hoek geweest, vanmiddag met dochter even naar die een dorp verderop en naar de tweedehands Legowinkel. Bijzonder goed gescoord bij alle drie, kunnen nu ook weer verder met ons volgende Lego project.
    Zometeen koken en vanavond met de voetjes omhoog het verhaal van Amsterdam kijken.
     
  4. MamaSofie1

    MamaSofie1 Fanatiek lid

    18 jun 2023
    2.383
    1.324
    113
    Vrouw
    Dadelijk F naar school brengen en dan een dagje werken tot 16u
     
  5. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.818
    18.533
    113
    Vrouw
    Man heeft de kinderen naar de bso gebracht en is gelijk doorgereden naar de garage omdat de auto wat olie lekt..:$ hopelijk valt het mee.
    Ik heb weinig plannen vandaag... maar eens een relax dagje als me dat lukt :D
     
  6. liefkleintje

    liefkleintje VIP lid

    16 jun 2011
    5.777
    1.131
    113
    Vrouw
    Mezelf “zorgen” maken of ik geen buikgriep krijg. Echt… ik word gek van mezelf.
    Het heerst echt enorm op mijn werk. Ik heb de groep waar het heerst al zoveel mogelijk ontweken. Mijn handen tig keer ontsmet en ook mijn toetsenbord/muis/deurklinken.

    Maar die angst zit zo diep! Ik heb er zelfs al EMDR voor gehad, maar het doet niks.
     
  7. artie

    artie Fanatiek lid

    27 sep 2021
    3.559
    3.889
    113
    Vrouw
    Vanmiddag naar de orthopeed voor de kortste consultatie uit mijn leven, denk letterlijk 2 min binnen gezeten. Blijkbaar verwijderen ze geen polscystes tijdens ivf en zwangerschap. Hadden ze me ook wel gewoon aan de telefoon mogen zeggen :rolleyes:
    Erna even paar boodschapjes
    En seffens naar een voorstelling met man.
     
  8. Esther2901

    Esther2901 Fanatiek lid

    3 jul 2014
    2.073
    1.567
    113
    Ik zou eigenlijk thuiswerken vandaag, maar door eigen schuld toch op kantoor aan het werken. Had ik de laptop maar moeten meenemen naar huis.
    Vanmiddag nog een massage.
     
  9. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Wij zitten al helemaal klaar om naar school te gaan :cool:. Kids lagen gister vroeg, dus ze waren er ook vroeg!
    Dus zit nu lekker met een bak koffie op de bank en de kids kijken even een filmpje tot we naar school gaan.
     
    Spectre vindt dit leuk.
  10. MamaSofie1

    MamaSofie1 Fanatiek lid

    18 jun 2023
    2.383
    1.324
    113
    Vrouw
    Half dagje werken en daarna weekend:)
     
  11. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.147
    23.230
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Werken van 7.45 tot 13. Om 14 dochter van school halen, want ze moet naar de oogarts vanmiddag. Daar zitten we wel even. Verder niks meer.
     
  12. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.791
    9.309
    113
    Gelderland
    Als de pup zo slaapt ga ik de muur van zoon voor de tweede (en hopelijk laatste!) keer verven. Hij wilde graag een zwarte muur.. lekker vrolijk :p

    verder poetsen en wassen. Morgenmiddag vieren we zoon zijn verjaardag voor vrienden maar morgen ga ik eerst naar de schoonheidsspecialiste. Daar ben ik echt zo aan toe! Kan wel wat ontspanning en tijd voor mezelf gebruiken :confused::oops:
     
    Spectre vindt dit leuk.
  13. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.818
    18.533
    113
    Vrouw
    Haha leuk kleurtje :D
    Geniet van je 'me-time'.
     
    Luna86 vindt dit leuk.
  14. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.818
    18.533
    113
    Vrouw
    Kinderen naar school gebracht en naar de winkel geweest. Ik ga zo een carrot cake maken, hopelijk lukt deze beter dan de pandan cake van vorige week :p

    Als het goed is kan ik volgende week een dag op een andere locatie werken, dit is wel een heel stuk verder rijden dus vandaar dat het max. 1 a 2 dagen is.
    Een tijdelijke nieuwe locatie (in de omgeving) voor mijn eigen werkzaamheden moet nog worden opgestart. Zou zomaar enkele weken kunnen duren.
     
  15. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.359
    30.650
    113
    Vrouw
    Ik heb het rijk alleen :)
    Man naar kantoor
    Zoon 1 een proefstudeerdag in Nijmegen
    Zoon 2 op school tot half 3.

    En ik heb een snipperdag opgenomen. Er moet nog zoveel gedaan worden in huis. Maar begin met even helemaal niks en genieten van de stilte om me heen :)
     
    J8H4 en Spectre vinden dit leuk.
  16. Consuminderma

    Consuminderma Bekend lid

    27 apr 2024
    869
    600
    93
    Heerlijk. Geniet er van. En leuk zo'n proefstudeerdag!



    Hier dacht ik woensdag 1 ochtendje te hebben. Bleef dochter thuis van school na een nacht met maar 3 uur slaap. Gelukkig sliep ze wel tot nadat de jongste thuis was uit school, maar toch, het idee had zo fijn geweest.

    Vandaag man vrij (maar werkt sowieso alleen op woensdag op kantoor)
    Dochter naar een museum in Rotterdam
    Jongste thuis met buikpijn en keelpijn. Maandag studiedag dus lang weekend. Hij bleek gisteren op school ook al geklaagd te hebben en heeft zijn eigen kamer vannacht half vergast dus het was geen schoolziek:p
    Ik ga me maar eens vol goede moed storten op de creatieve/educatieve hoek in de speelkamer, beetje achterstallig opruimwerk nodig zeg maar:oops:
    Verder rustig aan doen want een bezoek aan de huisarts heeft mijn lichamelijke klachten alleen maar verergerd:rolleyes:
     
    Mamafiets vindt dit leuk.
  17. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.147
    23.230
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Succes voor degene die daar ooit weer een witte muur van wil maken :roflmao:
     
    Luna86 vindt dit leuk.
  18. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.664
    18.730
    113
    Vrouw
    Hier is er eentje met rondom de volledige kamer op lambriserings hoogte zwart en erboven wit.
    Hij wou dit graag en het is echt mooi :)
     
    Luna86 vindt dit leuk.
  19. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.664
    18.730
    113
    Vrouw
    Ik heb deze voormiddag wat huishouden gedaan en met de oudste ( pedagogische studiedag) wat zitten scrollen ivm zijn cadeau voor zijn 16de verjaardag :).

    Zo meteen lucht klaarmaken.

    14u45 word ik verwacht op school van de jongste.
    Er werd gevraagd of er ouders zijn die tijd en zin hebben om 30 minuten vrij te maken op vrijdag namiddag om wat te lezen met en voor de kinderen.
     
  20. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Hoe doe je dat? :p
     
    NiVa0230, Sado en Luna86 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina