Pff ja wat een lange tijd he. Echt erg.. het enige fijne is dat je tenminste weet wanneer, maar zooo lang... Ik denk wel dat ze, zoals ik tot nu toe ervaringen en reviews lees, bij C&C heel gemotiveerd zijn om iets anders te proberen voor jullie. Dus geef de hoop nog niet op.. die laatste twee kunnen toch jullie gouden eitjes zijn!
Nou… ik ben zwanger. Na 1 jaar en 7 maanden überhaupt weer eens zwanger na nog geen 2 maanden op Ibiza. Maar.. volgens mij gaat het weer niet goed ☹️ Ik had op 23 januari mijn laatste menstruatie, normaal gesproken een cyclus van 29 dagen met vruchtbaar slijm rond dag 12-13-14 en eisprong op dag 15 - normaal zou vandaag mijn NOD zijn maar ik had pas rond cyclusdag 19-20 vruchtbaar slijm, eergisteren eenmalig donker bruin bloedverlies en zomaar een onderbuik gevoel dat het zo was. Gisteren een heel licht positieve clearblue early en positieve predictor early maar digitale nog negatief, vandaag zijn de testen het zelfde als gisteren.. de LH is zelfs lichter dan gisteren… dus ik vrees het ergste. PS. Zie nu dat je de streepjes überhaupt amper ziet op de foto na uploaden maar ze zijn er echt
Wel oke. Wachtstand vind ik lastig momenteel. CD22 dus menstruatie zal wel snel volgen. Gek om er niks mee te hoeven/kunnen, maar ja. Is even niet anders. Verder ook niet zo veel te melden ofzo
Rare tijd he dit.. ene moment wel relaxt ook maar volgende bloedirritant.. en dan je eigen cyclus die er ook gewoon nog is. En hoewel we weinig kans hebben, helemaal loslaten lukt mij niet hoor.. Maar 10 dpo hier spierwitte test duss ik heb een berg premom testen gekocht én nog via marktplaats cheap overgenomen dus heb mezelf volledig vrij af gegeven in deze tussentijd om te testen haha. Ook geen spotting trouwens, zal je net zien; opeens supergoede cyclus. @Parelbaby ik zie het op de foto ook helaas niet. Hopelijk is het een beginnetje!
Ja, denk dat het ook is dat je al zo lang in zo'n traject zit dat het gewoon vreemd en op een bepaalde manier leeg is zonder ofzo . Helemaal loslaten doe ik het ook niet hoor. Maar door echo weet ik dat ik eisprong op links had deze keer, en daar zit geen eileider. Dus kleine kans nog kleiner Balen van de witte test, super dat er geen spotting is. Nu nog je lichaam dat op het juiste moment laten doen
Pff wachten is echt killing he, vooral zo lang. Ik hoop dat het gesprek toch nieuwe inzichten geeft maar dat het je in ieder geval rust geeft, wat er ook uitkomt ❤️
Hi! Ik ga nu proberen wat positiever hier te zijn, net als jij. Ging hier vrij negatief in maar valt het toch weer tegen . Vanochtend gestopt met de utro terwijl ik normaal er doorheen ongesteld wordt dus ga vaak naar de wc om te checken of het al begonnen is. Ja gesprek gaat eigenlijk zeker ivf uitkomen. Klinkt voor mij nog heftig, maar ook als een stap vooruit. Sta nu toch een beetje op de rem met vakanties plannen etc en als daar een goede reden voor is, is dat oké. Dus nu laatste ronde oi en wie weet is het raak, maar zoniet gaan we verder met ivf. Zal toch wat eitjes moeten kunnen produceren, er zijn er altijd 30 per kant te zien
Ik denk ook dat het leeg voelt omdat je zo graag dat kindje wil, dat daaraan "werken" het minste is wat je kan doen, het dichtste bij komt bij wat je wil. Het lijkt me heel moeilijk dat wachten.
Wow dat zijn er iig mooi veel Goeie instelling Mijn gevoel was steeds van tevoren dat ik me als het ware voorbereidde op dat het raak was. Goed voor mn lichaam zorgen (geen overdreven strenge dingen maar goed eten, veel fruit en groente, proberen stress niet te hoog op te laten lopen, wandelen enzo). Zodat mn lichaam er klaar voor voelde ofzo. En ik zei dan tegen mezelf dat mn lichaam er klaar voor is. Vorig jaar de eerste twee IUIs was ik er alleen maar mee bezig dat het moest slagen, daarna heb ik me meer bezig gehouden met dat ik me lichamelijk en geestelijk klaar voelde voor een zwangerschap. Ik weet allemaal niet of t echt helpt Maar wie weet heb je er wat aan. Het zijn sowieso dingen die goed doen en geen kwaad kunnen. Maar ja ivf is wel een hele stap. Als de laatste OI niet gaat lukken, ga je sowieso super teleurgesteld zijn. Dus waarom niet nu al je energie en liefde in die laatste OI steken? Je gaat er gewoon voor dat die raak gaat zijn!!
@Lief wat jammer hey al wil je niet hopen, dat sprankje hoop is er toch. Maarja ik vind t toch juist helemaal top dat je die kansen pakt, hoe klein de kans ook is.
Ik geloof wel dat ze tempo draaien bij C&C als je tijd dringt zeg maar … Dus wie weet! 14 weken, klinkt wel lang he?!
Niet verwacht, maar heb zowaar nog een beetje wat te melden Heb gisteren toch een eindgesprek gehad. Vond het zo gek, om het zo “open” te laten (had niet eens mijn negatieve test gemeld). Waar ik bang was voor woorden als “uitbehandeld”, “oud” en “slechte kwaliteit” enzo, niets van dat alles. Mijn eicellen zijn prima, ze had me vrij kansrijk ingeschat en als ik een brief wilde voor een kliniek in het buitenland mocht ik zo weer aankloppen. Bij mijn laatste afc van 6, veerde ze op en mijn amh van 0.23 vond ze ook helemaal niet zo laag. Wel lief dat ze nog steeds zo enthousiast, meedenkend en empathisch erin staat, maar vond het maar verwarrend zeg, jeetje
Nee zoals ik al aangaf valt het door de kwaliteit weg maar ik denk een bevruchting met mislukte innesteling. Zit nog voor NOD dus 50% kans ook. Ibiza bevalt heel goed! We willen hier permanent naar toen verhuizen dus dat is heel leuk!
Nou inderdaad zeg wat is dat ineens! Jeetje. Ga je hierdoor twijfelen om nog iets op te starten of ben je overtuigd van het stoppen van de reis?
Nou, ik twijfel inderdaad! Ik dacht echt dat ik nagenoeg kansloos was en het daardoor echt geen zin had. Maar met al deze uitspraken, lijkt het daar niet op?