Uitgerekend september '25 ♡

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Cloudspotter, 28 dec 2024.

  1. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.106
    2.440
    113
    Vrouw
    Oh spannend! Ik hoop het voor jou!
     
  2. Isis27

    Isis27 Actief lid

    1 mei 2024
    247
    244
    43
    Vrouw
    Dankjewel! Ja het is een wat stoerdere meisjesnaam.

    Lotte ook leuk! Maar vind ik zelf minder goed bij Jackie passen, mochten we een meisje krijgen.
     
  3. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.106
    2.440
    113
    Vrouw
    Vallen jullie ook zo vaak flauw?
    Ik val echt minstens 1x per week flauw. Voel het gelukkig wel altijd aankomen dus kan me wel neer zetten/ neer leggen, maar dus echt op de gênantste plaatsen in het openbaar… :$
     
  4. Zuul

    Zuul Fanatiek lid

    19 aug 2020
    2.833
    3.590
    113
    Vrouw
    Nee gelukkig niet, lijkt me ook niet echt normaal toch?
    Is je bloeddruk erg laag? Dan zou je kunnen proberen om iets meer te drinken, bouillonnetje of gewoon water en een paar extra dropjes.
     
  5. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.106
    2.440
    113
    Vrouw
    Zou wel een normale zwangerschapskwaal zijn.
    Inderdaad lage bloeddruk maar mijn maaltijden bevatten best veel zout, dus daar kan ik niet veel extra aan doen. Gynaecoloog raadde steunkousen aan, maar die had ik toch liever nog wat langer in de kast gelaten…
     
  6. Cloudspotter

    Cloudspotter Bekend lid

    19 jan 2022
    696
    550
    93
    Vrouw
    Vandaag bloed laten prikken voor de NIPT en intake gehad bij de gynaecoloog.
    Mag direct beginnen met anti-stollingsmedicatie ivm mijn trombose een aantal jaren terug. Elke dag een spuitje in m'n buik tot aan de bevalling en 6 weken na de bevalling, hoera:rolleyes:
    Ik hou zelf totaal niet van prikken, dus m'n vriend mag dat lekker gaan doen:roflmao:
     
    Panda95 en Zuul vinden dit leuk.
  7. Zuul

    Zuul Fanatiek lid

    19 aug 2020
    2.833
    3.590
    113
    Vrouw
    Ik draag ze ook hoor! Ik wil geen spataderen:roflmao::roflmao:
     
  8. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.106
    2.440
    113
    Vrouw
    Ow huh werkt dat daarvoor? :roflmao: Nooit gedragen tijdens mijn eerste zwangerschap enkel tijdens een lange vlucht en geen last van spataderen gehad.

    Ik dacht dat als je spataderen hebt het wel zorgt dat ze minder zichtbaar worden of erger worden, of na een operatie er aan, maar nog nooit gehoord dat het preventief helpt.
     
  9. Zuul

    Zuul Fanatiek lid

    19 aug 2020
    2.833
    3.590
    113
    Vrouw
    O ja absoluut helpt het preventief! Ik raad het iedereen aan die vaak lang staat of dus zwanger is.
    Kijk, uiteindelijk gaat de zwaartekracht en leeftijd echt wel zijn uitwerking hebben, maar ik probeer dat moment zo lang mogelijk uit te stellen:roflmao:
     
    Newbie123 vindt dit leuk.
  10. Ziggi

    Ziggi Bekend lid

    8 feb 2017
    925
    341
    63
    Vrouw
    Hier vandaag al de uitslag van de NIPT.
    Helemaal goed was ie.

    Donderdag geprikt, Vandaag al de uitslag!
     
    Winnie85, Isis27, Leonora8 en 8 anderen vinden dit leuk.
  11. Liefde2022

    Liefde2022 Actief lid

    18 mrt 2024
    156
    240
    43
    Vrouw
    Fijn van de goede uitslag!

    Wat vervelend dat flauwvallen ,hier geen last van. Maar soms wel dat ik bijna Omval en geen evenwicht heb. Gisteren een dagje weg geweest, nou dat kan ik nu bezuren vreselijk last van m'n rug. Dus nu maar ff rustig aan. Ik blijf ook best moe...ik had gehoopt in het tweede trimester dat dit beter zou worden.

    Oei dat prikken niet fijn inderdaad maar voor het goede doel uiteindelijk:).
     
    Cloudspotter vindt dit leuk.
  12. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.823
    1.492
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    @Cloudspotter Elke dag een spuit tot aan de bevalling. Niet fijn! Is het tijdstip ook belangrijk dat het elke dag hetzelfde is? Want dan is het ook met wekker zetten en kijken dat je thuis bent :$
     
    Cloudspotter vindt dit leuk.
  13. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.823
    1.492
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    Dat flauwvallen heb ik nog niet voorgehad eigenlijk. Wel even gaan zitten owv buiten adem of misselijk. Al moet ik zeggen dat misselijkheid deze week wel echt beter is. Vermoeidheid blijft wel nog steeds maar komt ook door het werk.
     
    Newbie123 vindt dit leuk.
  14. Nicetomeetyou

    Nicetomeetyou Actief lid

    3 apr 2022
    401
    364
    63
    Vrouw
    Dat is snel!! Ik ga woensdag laten prikken, maar ze zeiden dat het dan nog 10 werkdagen duurt...
     
  15. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.823
    1.492
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    Isis27 en xRMC vinden dit leuk.
  16. Bodien

    Bodien Fanatiek lid

    15 mrt 2013
    1.613
    165
    63
    Hoe gaat het nu met iedereen?

    Hier met vlagen misselijk, maar voor de rest goed. Geen flauwvallen oid gelukkig. Ik hoop dat de echo's van iedereen goed zijn. Een goede nipt uitslag las ik....super!

    Hier ben ik deze hele week al druk geweest. Eigenlijk te druk....mijn oudste zoon zijn hele kamer naar zolder verhuist...(eerst zolder moeten ontspullen) mijn jongste zoon daarna weer naar zijn oude kamer. Nu blijft het kleine kamertje straks over voor de baby. Al de spullen daarvoor staan al 3 dagen beneden:p. Gelukkig helpt mijn man mee met alles. En de Kids ook...ben langzaam maar zeker al spullen aan het verzamelen. Maar toch ben ik nerveus voor donderdag, ik wil gewoon graag horen dat alles nog goed zit. Mijn buik begint al wel wat te groeien
     
    Isis27 en Panda95 vinden dit leuk.
  17. Nicetomeetyou

    Nicetomeetyou Actief lid

    3 apr 2022
    401
    364
    63
    Vrouw
    Ik wist wel dat steunkousen tegen spataders helpen, ik ga tijdens het vliegen over anderhalve maand wel een soort steunkousen dragen. Maar tegen lage bloeddruk? Op welke manier werkt dat dan?
     
  18. Ziggi

    Ziggi Bekend lid

    8 feb 2017
    925
    341
    63
    Vrouw
    Zeiden ze hier ook, maar kreeg vanmiddag belletje van de verloskundige
     
  19. Ziggi

    Ziggi Bekend lid

    8 feb 2017
    925
    341
    63
    Vrouw
    Oh nee daar heb ik gelukkig geen last van, wat vervelend zeg!
     
    Newbie123 vindt dit leuk.
  20. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.106
    2.440
    113
    Vrouw
    Ik ben heel groot daardoor zou het moeilijker zijn om mijn bloed doorheen heel mijn lichaam rond te pompen. Die steunkousen dienen voor een betere bloeddoorlopen waardoor de bloeddruk dus ook beter zou zijn. Zo iets zei de gynaecoloog. o_O
    Ik dacht vooral nèè geen steunkousen. Heb dat vorige keer 2x 12u aangehad op een vlucht. Vreselijk vond ik het, het sneed op de duur zo… o_O Ik ga het sowieso met onze vliegtuigreis ook aandoen en als het flauwvallen nog lange tijd blijft aanhouden ook.

    Ik had vandaag contact met mijn huisarts en die zei dat het nog wel even kon doorgaan, dat het hoogtepunt van een lage bloeddruk op 20 weken zou liggen. Ben ik mooi gezien binnenkort. :o:
     

Deel Deze Pagina