Ik weet hoe vervelend allerlei tips kunnen zijn, maar ook hoe erg hoofdpijn is. Ik heb zelf clusterhoofdpijn en bij mij kan het helpen als ik redbull met Advil of met PCM met cafeïne neem. Sterkte!
Met de kids, hond en man naar het bos geweest. Boodschappen gaan doen en in de tuin gewerkt. Nu lekker aan tv
Veel minder dan gepland, ik ben om 4:00 uur wakker geworden met veel pijn in mijn schouder. Straks man even vragen om naproxen te halen bij de drogist.
Ik ben aan het inpakken en opruimen. De jongens gaan straks nog even zwemmen, wij wandelen met de pup. Dan drinken we nog even koffie en dan rijden we naar huis. Het was een heerlijke vakantie vanmiddag thuis de wassen weg werken, boodschappen doen en ik denk dat we vanavond sushi bestellen en op de bank ploffen
Heerlijk geslapen afgelopen nacht. Straks even opruimen en boodschappen doen. Mijn hulp in de huishouding komt straks en dan vanmiddag hopelijk een proefritje maken met ons misschien wel nieuwe auto. Ben benieuwd.
Dankje! Mijn ouders letten vandaag op de pup. We brengen haar naar daar en pikken haar op als we gedaan hebben
Aan het werk van 7.45 tot 17. Koken, eten en dan met dochter nog naar de brillenwiknel. Haar nieuwe bril zit aan 1 kant pootje erg wijd, valt snel af, dus dat moeten we even laten fixen. Dan nog naar de Intertoys naar de Schleich paarden afdeling en de SoLow voor een grote ballon ), die is geknapt en zondag vieren we dr verjaardag.
Ochtend stond in het teken van huishouden en boodschappen. Middag naar het strand geweest met de hond. Heerlijk was het daar! Vanavond met een vriendin iets leuks doen. Wat is nog een verassing. Heel benieuwd.
Over een uur naar een voetbalwedstrijd van N rijden. Na de voetbal moeten de kinderen hun kamers gaan opruimen en ga ik even beneden keutelen. Vanmiddag heb ik motorrijles. Vanavond komen er vrienden langs.
Boodschappen, sportles volgen, en vanmiddag met de kinderen naar een voorstelling van de gorgels in het theater. Tussendoor hopelijk nog wat in de tuin rommelen
Vanmiddag in het zonnetje bij voetbal kijken van de oudste. Straks denk ik lekker buiten wandelen met de hond
Straks even naar de stad voor wat boodschappen en ik denk onszelf nog trakteren op een lekker ijsje van de ijswinkel die eindelijk weer open is.. vanmiddag gaat man een zalm roken op de bbq En vooral van het heerlijke weer genieten.
Naproxen (aleve of huismerk) is het enige wat hier fatsoenlijk werkt. En wat meer water drinken in mijn geval.
Vanmorgen al een rondje met de fiets gedaan, pakketjes ophalen en boodschappen. Nu een zomer outfit aangetrokken want het is zulk mooi weer en zo even met mijn man en 2 dochters ergens lekker lunchen en genieten van het zonnetje.