geen idee eigenlijk, morgen een echo weer, dus ben erg benieuwd wat we gaan zien. gelukkig heb je niet zoveel last van de hormonen. Maar lees net dat je ziek bent, want ontzettend balen zeg. En wat stressvol ook hè dat je er zo mee bezig moet zijn dat je partner niet ziek wordt pfff… beterschap!
Ahh wat naar! Ziek zijn zelf is al niet leuk maar dan de stress van eventueel overstimulatie of je partner aansteken erbij maakt het nog erger. Heel veel beterschap gewenst!
Ja echt mega klote! Hoop echt dat het morgen beter is en ben benieuwd wat het dinsdag laat zien. Laat ons weten hoe je echo was! Ben erg benieuwd!
Op 27-02-2025 een positieve ovulatie test gehad Temperatuur was die dag 36.8 . Op 28-02-2025 was mijn ovulatie temperatuur was 36.9. 1DPO: BBT 37.2 (dit heb ik wel gemeten na dat ik wakker werd rond 12 uur ‘s middags) ben toen die nacht wel al eerder wakker geworden rond 5 uur snachts om te eten en lezen. Daarna weer gaan slapen rond zonsopgang) Verder heb ik nergens last van gehad beetje krampen. 2DPO: BBT 36.9 ( 5 uur s’ochtend), verder geen symptomen. 3DPO: BBT 37 ( 5 uur s ochtends) lichte krampen, beetje hoofdpijn voor de rest voelde ik mij goed. 4DPO: BBT 37.1 ( 5 uur s’ochtend en toen ik weer wakker werd was het 37 of 73.2 ‘ben het vergeten te noteren’ ). Beetje krampen alsof mijn menstruatie eraan komt en onder rugpijn. Ben in de loop van de dag een beetje misselijk geworden, maar weet niet of dat het komt door dat ik aan het vasten ben en 1.5 uur ging wandelen. 5DPO: BBT 36.9 ( paar uurtjes later weer wakker geworden was het 37.1) Niet veel klachten gehad vandaag wel later in de middag lage rugpijn (pijn die je ervaart voor je menstruatie) dit heeft enkele uren aangehouden. 6DPO: BBT 37.3 (2 uur later was het 0.5 grade lager) was best kalm vandaag en had het druk. Niks opgemerkt. Beetje beginnende gevoelige borsten ( alhoewel ik niet meer weet of ik echt wat voel of het graag wil voelen) zo nu en dan mini krampjes gehad niets heftig. Over het algemeen nergens last van gehad. 7DPO: BBT 37.1 ( na mijn dutje/slaap 37.3) beetje krampen, maar thats it. 8DPO: BBT 37.4 niet veel spannends beetje kraampjes steken misselijkheid, maar at this point weet ik niet of ik echt iets voel. Emotioneel 9DPO: BBT 37.3 kon het niet laten om te testen in de ochtend, omdat ik in een andere forum vrouwen positief zag testen op DPO 9. Helaas was mijn test spierwit hierdoor is het voor mij bevestigd dat het weer niet is gelukt deze ronde. Das balen heb gejankt hierom en ben nog best emotioneel (ook een menstruatie symptoom van mij). Heb lage rugpijn en voel mij slecht, want de gedachte van is er iets mis met mij blijft in mijn hoofd. Ik ga morgen de HA bellen voor een verwijzing naar de gynaecoloog. Mijn partner die heeft begin april een afspraak om zijn zaad te testen. Heel veel succes en tot de volgende ronde ik ga proberen mijn lijstje nog bij te houden
ach meis, wat rot dat je je zo voelt. Maar 9dpo is echt nog heel vroeg hoor. Klopt dat sommige mensen positief testen, maar die hebben een vroege innesteling gehad. Innesteling vind plaats tussen 5 a 12DPO. Dus stel je hebt over een paar dagen pas een innesteling, dan kun je nog niet positief testen. Ik blijf toch een beetje stiekem hoop voor je houden. Maar ik herken het wel hoor de wanhoop als je die witte testen ziet. Hoelang ben je al bezig als ik vragen mag?
We gaan door voor die drieling haha. 3 stuks van 16mm. Ze gaat met de arts overleggen, of het door mag gaan. Maar wij hebben al besloten dat het door mag gaan haha. Woensdag weer een echo. Hoe voel jij je vandaag? Hopelijk weer wat opgeknapt?
Ohhh eindelijk goed nieuws!! Ik zou ook zeeeeker gebruik maken ervan als ik jou was! Zo blij daar het eindelijk een beetje beter nieuws is voor je! Ik ga kei hard duimen dat maart ook gewoon jouw Lucky maand wordt! Spannend woensdag! Nee zelfde. Mega keelpijn en brandende en verkouden neus. Echt fikse verkoudheid. Echt super vervelend. Heb ook slecht geslapen dus dat wordt nog wat vannacht. Morgen iig eindelijk de echo dus ben heel benieuwd wat ze gaan zien! Merkte wel wat verandering al qua afscheiding maar verder merk ik nog niks.
Ik snap je gevoel helemaal..zo denk ik ook altijd.. een vraagje.. ramadan kan toch geen negatieve invloed hebben op de eisprong en innesteling en toch? Ik kan morgen weer mee doen dan ben ik clean..
Yes, eindelijk goed nieuws! Heel logisch dat je hier gewoon lekker gebruik van gaat maken! Zou eigenlijk ook fijn zijn als de arts zegt, we doen het toch. Maar, hoe dan ook weer een stapje verder! Lucky month of March!
Jaa zeker, maar die heeft gelukkig toch ook nog later vandaag aangegeven dat we ervoor mogen gaan! Dus helemaal top!
Aah super lief!! Hoop het ook echt! balen dat je nog niet beter voelt, je partner hopelijk nog niet ziek? Spannend morgen, ben erg benieuwd wat je gaat zien. Succes en hou je ons weer op de hoogte
Nou zoals verwacht nog niets mega veel bijzonders. Zowel links als rechts 1 dominante en veel kleintjes. Zoals ik haar volgde denk ik een stuk of 15. Vrijdag terug voor vervolgecho en misschien zondag ook. Kans is zeer groot dat het sowieso volgende week wordt! Extra medicatie meegekregen met richtlijn punctie op maandag maar is even afwachten wat de echo vrijdag laat zien. Ben mega benieuwd. Partner idd nog niet ziek. Ben echt een havik met afstand houden van hem ook haha.
zo je was er vroeg bij, doet jouw ziekenhuis zulke vroege afspraken? Moet je nu meer medicatie gebruiken, of wel gewoon dezelfde dosis? Want hadden ze trouwens verwacht vandaag, hadden ze verwacht dat je al meer groei zou hebben? Wel fijn trouwens ergens misschien, mbt dat het waarschijnlijker wordt dat het niet in het aankomende weekend gaat vallen. Ben ook benieuwd vrijdag naar je echo! Aah gelukkig is hij niet ziek, en inderdaad blijf voor de zekerheid maar goed afstand houden haha.
Vroege vogel inderdaad haha! Fijn dat het niet in een weekend gaat vallen! Hoeveel dagen zit er voor jou nu tussen start van de medicatie en de echo? Ik probeer een beetje een inschatting te maken voor ons traject (moet ik eigenlijk niet doen want alles doet toch wat het zelf wil mja, ik moet de tijd tot eind maart doorkomen haha). Beterschap voor nu!
Yes bij de verpleegkundige kan ik pas om 8 terecht maar voor echo's al vanaf 7:40. Ik kwam uit de nachtdienst dus is nog hetgeen het meest aansluit! Nee dosis medicatie blijft hetzelfde. Voor mijn doen gaat dat heel goed want normaal heb ik op dag 10 nog geen groei en nu wel. En geen overstimulatie dus dit lijkt de goede dosis! Verwachtingen zijn echt per persoon anders. Zeker met mijn hoge amh maar weinig reactie op gonal was het de vraag hoe de groei nu zou zijn. Ben best tevreden en ben benieuwd wat er vrijdag te zien is. Dit weekend gaan we sowieso niet redden dus heel blij mee! Kan ik iig onder sedatie! Wanneer had jij weer een echo? Woensdag toch? En je amh is nog niet binnen?
Eerste echo was op dag 3 en die dag ook gestart met medicatie. 2e echo dus gister op dag 10 en 3e echo gaat op dag 13 zijn. Op zij vroegst heb ik dus op dag 16 de punctie maar dat hangt van vrijdag af. Haha ja het is echt voor iedereen anders. Krijg jij nou rekovelle of iets anders? Ben benieuwd hoeveel eenheden jij krijgt? Hebben ze jouw amh ook geprikt? Wat was die waarde? Sorry als ik ooit dubbele vragen stel maar mijn geheugen is een zeef haha Thanks!
Aah echt super fijn en heel blij voor je, dat de punctie onder sedatie kan, valt zeker wel een last van je schouders af? En ook super dat het qua stimulatie goed gaat zo. Ben ook erg benieuwd naar het echobeeld van vrijdag, zo spannend allemaal! Ik heb vandaag me laatste echo gehad, want er was 2 keer een corpus luteum zichtbaar, dus 2 zijn gesprongen. De derde was 23,5mm, ze zei daarop dat het kan dat die nog elk moment gaat springen of dat deze al gesprongen is maar zich volgezogen heeft met vocht, waardoor er nog geen corpus luteum zichtbaar is. Of dat deze toch niet meedoet deze cyclus en later afgebroken wordt. Wel jammer dat ze geen bloed willen prikken over 7 dagen, want dat blijft toch echt de enige manier om te bepalen of de eisprong succesvol is geweest. Weer om gevraagd, maar er werd weer gezegd dat de arts dat niet nodig vond en dat dat een dure bepaling is. Blij dat het nieuwe ziekenhuis dat wel doet, maar goed we hopen natuurlijk gewoon dat deze ronde raak is. AMH net even gekeken en inderdaad nog steeds niet binnen. Ze zei nog in het ziekenhuis trouwens dat het zwangerschappen regende de laatste tijd, dat ze het nog nooit zo hebben gezien dat er zoveel zwangerschappen zijn. Dus hopelijk is dit voor ons allemaal ook het geval!!
Ik weet pas 100% zeker dat het onder sedatie kan als het ingepland wordt maar de kans wordt wel steeds groter zo. Dat geeft inderdaad al wat meer vertrouwen. Ben ook heel benieuwd naar de echo vrijdag! Hmm wat jammer. Betekent dat dan dat je voor die 2 geen kans meer hebt of juist dat er wellicht een eisprong is geweest en je op een natuurlijke manier een kans hebt? Neem aan dat je die ook benut hebt nu? Echt mega flauw dat ze bij jou zo doen en vanwege geld dingen niet willen doen. Bij ons ziekenhuis kijken ze helemaal niet naar geld. Maken fouten waardoor je zelfs opnieuw moet bloedprikken dus zo gefocust zijn ze niet op geld. Fijn dat ze dat straks wel willen doen! Hahha ja hopelijk regent het hier ook snel zwangerschappen!
ga echt voor je duimen dan dat het onder sedatie kan. Hoe lang van te voren weet je dat wanneer het ingepland kan worden? Jaa die 2 eiblaasjes zijn op het perfecte moment gesprongen qua timing, dus daar zal het niet aan liggen. En gisteren toen we thuis kwamen ook direct weer gezellig gemaakt, voor eventueel nog die derde. ja joh, ik vind het ook raar. Dan denk ik, nu weten ze niet zeker of ik een eisprong heb, dus weet je ook niet zeker of ik wel de juiste behandeling krijg. Dus mogelijk is dit wel juist heel duur, allemaal behandelingen die niet nodig waren. En dat ik drie eiblaasjes op Letrozol 5 heb, dat verbaasde ze ook gigantisch. Dus ik vraag me steeds meer af of ik wel in het juiste traject zit. Ben blij dat ik overstap en heb er een goed gevoel bij. Maar goed, hopelijk is de eisprong krachtig genoeg geweest en worden ze gewoon bevrucht en is het klaar het hele traject. Mocht het niet zo zijn gaan we in ieder geval het anders aanpakken en dat is fijn. Hoewel het wel jammer is dat waarschijnlijk de komende cyclussen er niets gaat gebeuren, ook qua onderzoeken. En ik ben benieuwd of ze me in de wachttijd nog Letrozol gaan geven, dat heb ik namelijk over zo’n 2 weken waarschijnlijk gewoon weer nodig. haha zeker, laat die regen maar beginnen hoor!!!