Slecht geslapen door een verkoudheid. Was aangezet boodschap gedaan en halverwege de ochtend ben ik weer gaan slapen. Na de lunch5 km gelopen, heb net verse kippensoep gemaakt. Zoon is ook snip verkouden dus met wat geluk helpt dit. Geholpen met ordenen van zoon zijn werkstukken. Kleinere doelen om makkelijk wat af te strepen. Zo nog even de groente hij de soep doen en gaan we lekker optijd eten. Hopelijk komt alles zo meteen los bij het douche. Ben al helemaal klaar met die verkoudheid .
Net uit de sauna gekomen, en even in de tuin op een ligbedje afkoelen en dit forum bekijken haha. Zo lekker stamppot boerenkool en daarna een wandeling met de hond en de Kids. En dan alles maar weer even klaarzetten voor de week weer start
Hoe vervelend, stom en vermoeiend vorig weekend was, hoe fijn dit weekend was. Vrijdagmiddag naar de Efteling, gister verjaardag van vrienden en vandaag naar het bos en afgesloten met pannenkoeken eten. Nu ploffen we op de bank en kijken straks BZV.
Oudste 2 hebben de hele middag buiten gespeeld en gaan zo douchen Heb zelf heerlijk met de jongste op de bank gelegen en filmpjes gekeken
Ik dacht een redelijk rustig dagje te hebben: maar de hele dag door kwam het ene vriendinnetje na het andere binnenstappen van dochter, had zoon een logeetje en heb ik voor 8 man gekookt omdat iedereen graag mee wilde eten. Daarna kwamen er nog twee vriendinnen bij, het leek hier open huis. was wel een heel gezellige dag voor ze hoor, maar ben nu wel moe, haha
Mijn zoon is vandaag jarig Ik ga proberen deze dag te overleven.. Oudste dochter was de hele nacht aan het overgeven dus die blijft vandaag lekker thuis. Ik moet werken tot half 3.
Ik was al een half uur voor de wekker wakker. Gelijk maar mijn oefeningen gedaan en een stukje gewandeld. Nu klaarmaken om richting werk te vertrekken. En vanavond nog een ijsbadsessie.
Heel slecht geslapen. Veel hoesten, hoofdpijn en alles zit vast. Zoon uit bed getrokken. Zit aan de ontbijttafel en hoest alles bij elkaar. Vandaag voor beide een zieke dagje. Ben er zo klaar mee.
Een beetje thuiswerken en bank hangen, maar een beetje serie kijken en zappen. Kan verder weinig anders
Eerst maar eens een paar uur proberen te slapen want werd om kwart voor 5 wakker en daarna lukte in slaap vallen niet. Kinderen de deur uit naar school. Enige wat vandaag op de planning staat is 1 dingetje halen in het dorp voor verjaardag zoon. Verder even rustig aan doen. Morgen belangrijk gesprek en tot die tijd is mijn hoofd toch te onrustig.
Heel erg maar kon niet meer wakker blijven en heb net alweer een uur geslapen. Zit nu overeind maar zak zo maar weer naar de liggende positie. blehhh zo klaar mee.
Fijn ochtendje hier tot nu toe, peuter werkt fijn mee waardoor ik ook het 1 en ander kan doen. Toen de oudste 2 naar school waren gelijk bloed geprikt, erna even boekjes lezen met kopje thee, wasje opgehangen, hele woonkamer en trap gestofzuigd en de keuken gesopt. Nu nog een kopje thee, zij een filmpje en dan rijden we zo nog even naar het tuincentrum voor wat zakken moestuingrond. Daarna kan ze al bijna naar bed en heb ik even rust tot de rest uit school komt.
Hahaha dankje. Sta al dik een uur in de digitale wachtrij en heb nog duizenden mensen voor me. Jeetje
Ik denk dat het spoedig weer kan: Er komt nog meer Saharazand aan: ‘Ga niet vandaag al naar de wasstraat’ https://www.ad.nl/auto/er-komt-nog-meer-saharazand-aan-ga-niet-vandaag-al-naar-de-wasstraat~a619a704/
Na dik 4 uur digitale-wachtrij-frustratie (want al een keer eerder aan de beurt en precies toen eruit gekickt ): GELUKT! Op 4 april 2026 met m’n zusje naar de originele K3, hahaha