Hmm kan me wel indenken dat je bang bent als dat allemaal is gebeurd. Merkte je bij de prenatale depressie al voordat je de test had klachten? En ging het ook weg toen je niet meer zwanger was?
Nou.. het bloedverlies is gestopt. En als ik ongesteld ben, dan ben ik dat minimaal 8 dagen. Dus misschien toch..... Alhoewel.. ik stond vanochtend op met mega buikpijn heel laag in mijn buik. Ik herkende het van een maand eerder, toevallig ook op een donderdagochtend maar toen al op mijn werk. Het was zo heftig dat ik weer terug in bed ben gaan liggen en even niks kon om de pijn te verlichten. Blij dat mijn vriend thuis was om mijn dochter klaar te maken voor opvang. De buikpijn trok 3 kwartier later weg, maar de rest van de ochtend bleef een krampgevoel hangen. Op de fiets was elk hobbeltje vervelend. Vorige maand dacht ik bij die buikpijn: ik ben zwanger. Deze soort buikpijn had ik nog nooit eerder gehad. Nu ik het weer heb denk ik: oké dus niet zwanger. Iets nieuws met mijn cyclus? Wel heel vreemd. In combinatie met de bloeding die nu is gestopt ook vreemd. Als ik op internet zoek naar innestelingspijn, dan staat er overal dat het niet zo heftig is. Maar dat was dit wel. En ik dacht dat ik wel wat gewend was met de ziekte van Crohn. Hebben jullie wel eens gedacht dat je zwanger bent geweest maar het uiteindelijk nooit zal weten omdat je toch ongesteld werd? Daar dacht ik vorige maand wel aan. Gedachten zijn een achtbaan op dit moment.
Ja maar dat is allemaal achteraf. Ik merkte dat ik niet blij was en een soort act aan het opvoeren was. Daarna dacht ik dat het door de misselijkheid kwam dat ik niet kon genieten maar het bleef. Ik heb zelfs gezegd tegen mijn vriend dat ik niet wist of ik nog van hem hield en dat ik niet van het kind hield. Het is dat hij heel duidelijk tegen me zei dat dit hormonen waren en het goed kwam. 3 dagen na de bevalling verdween het van een op de andere moment en was het alsof de wereld weer open ging. Pas later bij therapie heb ik de diagnose zeg maar gekregen.
Jeetje wat een rollercoaster idd. Krampen kunnen er zeker wel bij horen maar dit klinkt wel heel heftig. Je hebt geen endometriose?
Pfoe heftig. Toch eng dat zoiets opeens kan zonder dat je daar grip op hebt. Gelukkig dat je vriend er zo goed mee om heeft kunnen gaan ook!
Wel eens aan gedacht, maar voor zover ik weet niet. Die buikkrampen zo is ook pas sinds 2 maanden. Slik ook medicijnen voor Crohn sinds januari wat misschien verandering veroorzaakt? Maar dat is mijn eigen aanname, staat niet in de bijsluiter. Alleen dat de menstruatie kan uitblijven. Als het goed is mag ik daar in april mee stoppen, dus eens kijken hoe het dan is.
Pfoe wat is er veel geschreven zeg!! Ik ga even niet op iedereen reageren haha! Net een ovutestje gedaan en hij is nog niet positief. Dus dat is positief hahaha
Dit is m’n ovaluatie test. Zoals jullie zien is hij super wit. Wanneer zouden jullie weer testen? Volgens m’n berekening had ik gister een eisprong moeten hebben. Gister was de ovaluatie test ook negatief.
Ik schreef vanmiddag nog dat mijn ovulatietest nog niet positief was. Ik doe er zojuist nog 1 en opeens knalt hij gewoon. Hoe dan?? Hij is nog niet eens klaar met doorlopen!
Zit te denken... een paar van ons hebben binnenkort gewoon een positieve zwangerschapstest! Hoe bizar!
Ja heel apart hè! Hoop dat hier meerderen zijn , gewoon ons allemaal die 2026 in gaan met een gezonde baby op de arm.
Oke, nieuwe test geeft hetzelfde resultaat. Dat kan geen toeval zijn. Maar, ik heb dus helemaal geen ovupijn terwijl ik normaal echt een dag krom loop.. zou dat door de acupunctuur kunnen komen? Aangezien ik ook echt geen menstruatiekrampen had?
Bij mij is het maandelijks ook wisselend met die ovupijn, deze maand bijv heb ik het niet eens gevoeld, vorige maand wel, geen idee waar dit aan kan liggen..
Ik vind het nu weer heel spannend worden opeens. Ovutest is nog steeds positief maar niet zo donker als gisteravond. Ik denk dat mijn eisprong morgen is, maar ik wacht mijn temperatuur af voor ik de lijst aan pas. Op de een of andere manier vind ik deze ronde spannender dan andere rondes.