Nou ik ben dus in maart voor het eerst bij de mondhygiëniste geweest en kan oprecht zeggen dat ik dat het pijnlijkst vond. Pijnlijker dan gaatje, wortelkanaalbehandeling en trekken! Ok ligt aan de verdoving uiteraard, maar tandsteen verwijderen vond ik niet fijn haha. Want het eindigde helaas in een kies minder vandaag.
Echt? Dan zou je eens bij mijn tandarts moeten komen. Ik vond het dus helemaal niet pijnlijk. En ik ben echt een piepert als het over de tandarts gaat. Hij heeft ook nog een tand wat bijgevijld (kreeg ik ook de bibbers toen die dat zei). Maar ook dat was zo gedaan. Het ergste was gewoon echt mijn eigen spanning.
Heeft hij zulke bijzondere vakken dan? Mijn zoon heeft wiskunde D als extra vak gekozen. Dat pastte niet in het rooster, dus dat staat als dubbeluur. Hij moet dus zelf kiezen welk vak hij dan volgt.
Van de tandarts voelde ik niks, echt petje af voor die man. Na 23 jaar durf ik weer naar binnen. Maar die mondhygiënist was iets minder zachtaardig. Toegegeven, ik was nog nooit eerder geweest, dus ze heeft ook flink wat moeten werken.
Valt wel mee, de combinatie denk ik. Hier bestaat wiskunde d niet, maar hij heeft; Ned, eng, dui, wi B, nk, sk, bio, ak geloof ik. Voor de combi sk en wi b met ak wordt hier niet zoveel gedaan. Velen hebben dan bijvoorbeeld tekenen of Frans als extra vak. En wi B doen maar 4 mensen bijvoorbeeld.
Wat een overwinning! Trots op jou Echt jammer van de mondhygiënist. Dat had vast zachtaardige gekund.
Ik denk dat mijn tandarts dat deel van het werk misschien niet doet en zich echt toelegt op de grotere dingen. Zij verwijdert tandsteen, legt uit qua poetsen etc. Vond het wél een verschil maken en zag er gelijk anders uit.
Ik heb helemaal geen schrik van tandartsen en heb bij deze tandarts nog nooit pijn ervaren MAAR tandsteen verwijderen vind ik verschrikkelijk. Dat is heel de tijd zenuwpijn en mijn gezicht neemt er andere vormen van aan. Toen ze eens vroeg of het pijn deed omdat mijn oog zo trok en ik haar uitlegde wat ik voelde, zei ze ooooh maar dan spray ok eventjes dat het wat minder gevoelig is. Dus sindsdien met spray of niet
Oh dan vraag ik dat ook, want vond het serieus héél ongemakkelijk. Was pijnlijker dan alle verdovingsspuitjes ik heb gehad de afgelopen maand.
Oh, dat is een leuk gevarieerd pakket Mijn zoon is nogal van de exacte vakken. Hij heeft ne, eng, dui, eco, nk, sk, in, wiskB en wiskD
Je bedoelt dit misschien niet zo, maar je post komt heeeel naar op mij over om eerlijk te zijn. je zegt het echt als; mijn dochter is braaf, leert graag en studeert als enige: de rest hangt rond in de supermarkt en doet geen bal.
Het ging er om dat je hier vrijheid hebt in je vrije uren buiten het schoolterrein. In België blijkbaar niet. Dat verbaast me vooral. Vooral dat je voor het eerste en laatste uur toestemming van je ouders moet hebben om op school te zijn. Mijn dochter ging ook wel eens bij de Hema lunchen in tussenuren voor corona. Maar het laatste jaar nadat ze weer opnieuw was begonnen op de middelbare trok ze haar eigen plan.
Dat vind ik belachelijk, school is geen strafkamp. En waarom niet, zolang je alle lessen volgt is er toch niets aan de hand? Zo leer je toch ook niet met vrijheid om te gaan? Mijn kinderen zijn niet graag op drukke plekken dus die gaan naar huis of ze trok zich terug in de bibliotheek. Een hele dag tussen zoveel anderen is veel te overprikkelend.
Omdat er van de leerlingen verwacht wordt dat ze dan wat nuttigs gaan doen en ze zeker willen weten vanuit school dat er in tussenuren geen gerotzooi is. heeft niks met strafkamp te maken trouwens, wel met controle houden. Ik ben er in elk geval wel blij mee