Wij hebben morgenavond geslachtsecho nummer drie. Duimen jullie mee dat dit eigenwijsje nu wel wil meewerken? De tweede keer lag de navelstreng precies tussen de benen. Als het nu niet lukt gaan we wachten tot de 20 weken echo.
Hahah de derde al kans op een meisje wordt wel steeds groter haha. Die nub was al duidelijk, maar een piemeltje zie je toch sneller op de echo dan "niks". Dus ik ga voor een meisje Laat je zien morgen!! En let us know
Ik heb maandag geslachtsecho (nu echt een geslachtsecho haha). Ben zooo benieuwd!! Echt geen geduld meer. Denk nog steeds wel dat t een jochie is maar op de 13 weken echo was ik niet echt overtuigd nog. Maarja het kwam ook echt in 1 seconde voorbij. Ik zag duidelijk wat uitsteken alleen ja met 13 weken is dat nog de nub dus heb je er niks aan. Vanaf onderen zag je 2 langwerpige strepen? Dat leek me dan weer meer een piemel. Maarja dat kan ook echt wat anders zijn haha. Vond t zo jammer dat ie niet stiekem gewoon een foto had geprint van de nub!
De Bb code kopiëren van de website waar je de ticker gemaakt hebt. Ik heb hem via tickerfactory.com gemaakt. Deze plak je dan in je handtekening. Alleen kun je niet zoveel tekens gebruiken dus moet je (helaas) veel tekst weglaten.
Hahah de derde al ja. Eigenlijk mag je maar één keer terugkomen als ze het bij de eerste keer niet zien, maar bij de tweede keer hadden we zo’n leuke vrouw die zei: kom nog maar een keer terug. Ze is inmiddels zelf ook veel te nieuwsgierig geworden en heeft op basis van de NUB wel een vermoeden. Dusja als het toch niks extra’s kost gaan we nog een keertje hè . Maar wel echt de laatste keer hoor. Blijf niet bezig
Oohhh wat een lieverd!!! Gefeliciteerd!!. En wat heb je dat enorm goed gedaan! Een vlotte bevalling zo te horen of was het toch complex? Hoe voel je je? Hopelijk kunnen jullie enorm genieten nu!
@Milena92 was de stamppot met rookworst lekker? Ze hebben me trouwens niet gebeld dus ik denk dat uitslag voor nu oke is. En meer nieuws dan bij de 20 weken echo eind april. Die glucosemeter ken ik niet. Maar subcutaan is onder de huid toch? Lijkt me eng om dat daar de hele tijd te hebben zitten + iemand moet dat dan toch aanbrengen? Misschien dat ik dan toch maar gwn 2 uurtjes het Gore drankje en zitten neem
Ik ben morgen aan de beurt voor de glucose test. Enerzijds bang omdat ik er echt tegenop zit om iets vies te drinken en daarna misschien misselijk te zijn… maar ik ben echt een zoetekauwer dus heb stiekem hoop dat ik het gewoon lekker ga vinden
Ja dat was mijn plan ook, maarrrr helaas. De gyn gaf (ook wel terecht eigenlijk) aan dat het geen vervanging was voor de OGTT omdat die stressbelasting onderzoekt, en er geen onderzoek met de FL is gedaan. Aan de andere kant.. wanneer eet/drink je nu zo'n extreme lading suiker op een lege maag al helemaal in je zwangerschap, lekker zo tussen de misselijkheid door :') En uiteindelijk had ik meer aan de waardes van de FL dan aan die OGTT als ik eerlijk ben, maar goed. Van de gyn moest het, dus ja.. En gelukkig waren ze allebei goed!
Ja klopt, onder de huid! Maar het is echt niet eng, iedereen kan hem plaatsen - het is een soort drukknop bij het aanbrengen, je zet het apparaatje erop, drukt de knop in, en voila. Het doet ook écht geen pijn - mijn moeder zei me dit (zij is diabetesverpleegkundige) en ik dacht 'ja grapjas, sure' maar ik voelde het niet eens Er blijft ook geen naaldje achter of zo, alleen een heel dun kunststof 'stokje' dat je suikers meet! En hij mag 2 weken blijven zitten, dus je krijgt ook eigenlijk meer info dan alleen de OGTT. Maar goed, zie vorige reactie - het meet wel andere dingen dan de OGTT, technisch gezien, dus het is niet 100% uit te sluiten dat je niet een te hoge suiker zou hebben als je in een keer een enorme lading suiker inneemt. Maar goed, voor jou nu even lekker niet meer relevant! Fijn dat de test (waarschijnlijk) goed was
De OGTT is nu toch ook niet zó erg? Ik herinner het me zelfs nog amper van zwangerschap 1. Vond het drankje niet eens het smerigste wat ik ooit heb gedronken, sommige ‘normale’ dranken vond ik minstens 10x erger.
Haha precies ja! Het is zo suikerrijk, weet niet waar dat mee te vergelijken is. Ik heb t ooit verplicht moeten doen tijdens geneeskunde en toen was mn suiker 14, en n uur daarna 12. Dus ook afwijkend maar ik heb echt geen diabetes. Maar gewoon rare suiker.. mijne gaat ook heel snel richting de 4.5 als ik even niks eet en dan voelt t als een hypo. En in de middag als ik moe ben, zijn ze altijd net wat hoger. Maar gemiddeld gezien is er niks afwijkend, volgens mij is mn HbA1c voor de zekerheid zelfs getest toen. En handig zeg dat je moeder diabetes vpk is Sorry als ik niet op alles reageer hier ik had weer migraine dus moet eigenlijk niet op mn telefoon kijken haha