Volgens mij heb ik Tuc indertijd een uitnodiging gestuurd als ik het me goed herinner. Daar zat ze waarschijnlijk niet op te wachten aangezien wat aanvaringen tussen ons in het verleden, maar het is niet zo dat er mensen opzettelijk buitengesloten werden.
Volgens mij was en is iedereen daar welkom. Ik was hier toen ook niet echt actief hier maar was ook gewoon welkom, er was niks met een uitnodiging oid. Het forum bestaat nog steeds en is inderdaad wat kleinschaliger waardoor je elkaar beter leert kennen.
Nou ik ben destijds lid geworden en het was zeker in het begin zo dat er niet leuk werd gepraat over bepaalde leden op dit forum. Ik weet niet hoe lang dat was, want ik ben na een dag of 2 weer weggegaan. Maar goed, is nu jaren geleden, dus mij persoonlijk de discussie niet waard.
Oh Jaa dat weet ik nog en dan was er iemand of meerdere dat weet ik niet meer en die speelde dat dan weer door aan zp leden dat er slecht over ze gepraat werd enzo
Deze discussie heeft al eerder gespeeld, en ik wil geen dingen goedpraten of afkeuren, maar er is onderling heel snel een lijn getrokken onder bepaald gedrag, algemeen besloten dat er weliswaar niet heftig gemodereerd zou worden, maar dat bepaalde uitlatingen niet door de beugel konden, en dat is toen al vrij snel de kop ingedrukt. Maar toen was jij waarschijnlijk al vertrokken.
Dat zou goed kunnen hoor. Fijn dat er toch snel een einde aan gemaakt is. Persoonlijk heb ik echt een hekel aan dat soort gedrag, dus had het daar snel gezien.
Ach ik wist van het bestaan maar voelde mij niet aangetrokken. En tuc werd afgevallen door de bril van enzo. Denk dat er wel een lampje brand nu? Ik zelf vind het soms echt te erg hoe anderen op hun vingers worden getikt door, omdat iemand het anders had gedaan. GossipGirlxoxo is hopelijk aan de betere hand. Het ging niet goed met haar uitval en zoon. En ja ook nog wat andere dingen maar ik vind het niet om dit weer aan te roeren. En voor deze 2 dames laat wat horen.
Gossip is al teruggeweest onder een andere nick, maar ze werd al vrij snel ontdekt en is volgens mij daarna ook weer verdwenen.
Ik vind het overigens wel opvallend om hier een aantal keer te lezen dat het zo saai is en de popcorn topic gemist worden. Maar ALS die er eens een keer is, dan wordt beheer er zsm bijgeroepen en wordt er op andere plekken geklaagd dat de sfeer hier tegenwoordig zo vreselijk is. Dus volgens mij is het gewoon maar net welke topics er actief zijn en dat kan per dag verschillen, haha
Alleen de eerste en de laatste pagina gelezen Maar ik kom hier nu zo'n 12 jaar, waarvan denk ik 11,5 jaar dit account. Tussendoor mijn nickname een keer veranderd. Ik herken me zeker in het beeld wat geschetst wordt: het is anders. Destijds heb ik hier echt vriendschappen gesloten en voor mij ging alles hier via het forum. Vandaag de dag werd er bijvoorbeeld zo weinig gekletst in onze bevallijst; alles gaat via WhatsApp. Dat topic is ook al gesloten. Moet wel eerlijk toegeven dat ik ZP vaak het leukst vind als ik zelf daadwerkelijk bezig ben met zwanger worden (of dus zwanger ben). Tussen de 2e en 3e zit 6,5 jaar en ik denk dat ik tussendoor dan ook een jaar of 5 amper meer hier geweest ben. Dat maakte het verschil met "voorheen" voor mij ook zo duidelijk..
Vroeger waren die topics ook besloten. Nu is alles open voor iedereen. Denk dat dat zeker ook het verschil heeft gemaakt dat er niet meer zoveel in wordt gekletst.
Ik startte hier in 2011. Ik heb meerdere accounts gehad. Samen met mijn man allesvoordekids.nl opgericht toen er hier een 'forumstaking' werd georganiseerd. Dat was december 2018 of 2019? Had te maken met dat er geen specifieke hoek werd geopend voor donorschap terwijl daar wel behoefte aan was. Toen besloot ik dat het nieuwe forum moest draaien om inclusiviteit. Het idee was leuk, maar het werd uiteindelijk gewoon een forum als alle andere, maar dan wat kleinschaliger. Ik ben daar noch hier erg actief meer. Ik check beide fora nog wel een paar keer per week, maar meer uit gewoonte dan om nog echt mee te praten. Op den duur heb je alles wel zo'n beetje besproken. Kun je wel voorspellen wat mensen hun standpunten zijn in een discussie. Verzand je een beetje in elkaar op de hoogte houden van de dagelijkse zaken. ZP en AvdK hebben me destijds héél erg veel gebracht, het was een leuke tijd. Ook hele fijne, diepgaande contacten die op den duur toch weer doodbloedden. Het was een goede remedie tegen eenzaamheid en verveling.
Oh dat weet ik niet, ik heb daar bij de oudste 2 nooit aan meegedaan. Pas bij de vorige zwangerschap ben ik in zo'n clubje terecht gekomen en met een aantal zitten we nog steeds in een appgroep. Er waren vroeger gewoon meer topics ook ofzo. Show je geboortekaartje, je babykamer, je babybuik. Popcorntopics. (Heb zelf een paar jaar terug geloof ik nog geprobeerd zo'n geboortekaartjes-topic nieuw leven in te blazen, maar was geen succes haha) Of meiden die iets tragisch meemaakten en waar je echt enorm meeleefde. Dat heb ik nu minder, of misschien zit ik zelf niet goed te kijken haha. Forumonderdelen die gesloten zijn.. UWV, kraamverzorgende, lactatiekundige, verloskundige.. Als je daar een inhoudelijke vraag stelde dan werd je toch vaak doorgestuurd naar je eigen arts of CB, maar toch. Het kon soms wel handig zijn. Las hier ergens dat het anders is sinds ZP niet meer roze is (die overgang heb ik dan weer wel heel bewust meegemaakt) en daar kan ik me wel in vinden!
Er was hier, ondertussen wel wat jaren geleden, een lid, Strijkkraal, die na jaaaaaren (in mijn herinnering 11) proberen toch zwanger is geraakt. Daar denk ik dus nog regelmatig aan tijdens ons eigen traject nu. En dat geeft me telkens ook weer de hoop en moed om te blijven proberen. Geen idee of ze hier nog is en nog meeleest, maar je verhaal is me altijd bijgebleven en helpt me nu, dus dankjewel daarvoor. Ik herinner me de naam nog omdat ik altijd moest denken aan de Strijkkraal wafels en ook het liedje in mijn hoofd kreeg