Deze zag ik niet aankomen deze keer. In februari bioch. zwangerschap gehad, zelfs toen was ik vanaf 10 dpo misselijk. Nu eigenlijk nagenoeg geen symptomen. Nu 12 dpo, dit is geen early test maar een gewone want het was het enige dat ik in huis had. Was niet van plan te testen, maar heb zaterdag een bruiloft en wilde weten of ik wat kon drinken. Heb ook in mijn eentje getest omdat ik dacht: hij is toch negatief. Vorige keren altijd met mijn man samen getest. Nou, ik ben benieuwd.. ik ken het helemaal niet om geen duidelijke symptomen te hebben.
Wow wat een prachtige streep voor 12DPO!! En heel bijzonder.. wanneer je het juist niet verwacht gebeuren er dus wonderen!! Proficiat en geniet ervan!
Ja, best wel hè? Met een early zou hij nog duidelijker zijn geweest. Gek genoeg voel ik nu meer vertrouwen dan de vorige keer, ondanks dat ik nu amper wat merk.
Aahhh!! Gefeliciteerd! Wat leuk je weer tegen te komen hier, we spraken elkaar 2 jaar geleden nog in het forum van uitgerekend in juli'23. Wat spannend nu je zwanger bent van jullie 2e wonder!
Dankje! Ik denk rond de 27e uitgerekend. Misschien wel een kerstkindje dus, of de verjaardag van mijn man (24e). Maar 2026 zou ook kunnen.
Dag dames, Na vorige maand geen eisprong te hebben "gevonden", lijkt er nu toch iets aan te komen. Volgens de app heb ik donderdag 25 april mijn eisprong. Ik heb nu een paar dagen getest om te zien of het ook daadwerkelijk op gaat lopen.
Als je eisprong daadwerkelijk de 25ste is zou je test december 23ste of uiterlijk de 24ste positief moeten zijn.
Hier helaas ongesteld geworden woensdag, ik had best wel weer veel klachten en afscheiding die ik herkende van mijn vorige miskraam/buitenbaarmoederlijke zwangerschap in oktober.
Ja gaat goed gelukkig! Noah is een fijn, lief mannetje. We proberen inderdaad voor een broertje/zusje. Alleen wel weer bang soms dat het weer erg lang duurt of niet gaat lukken. Hoe gaat het verder met jullie? Leuke bruiloft gehad van het weekend?