Start MMM januari 2024 deel 4!

Discussion in 'MMM clubs' started by Boompje88, Mar 8, 2025.

  1. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    Nov 9, 2022
    3,315
    3,307
    113
    Female
    Oo echt?! Ben nu wel heel benieuwd wie je had (PB?). Ik zei al tegen man gister, ik reken helemaal nergens op, want zo bereidwillig zijn ze niet. Valt me wel echt tegen. Voor zo'n groot academisch ziekenhuis... Heb jij ook echt concreet gevraagd of er niet iets mogelijk is met predison oid? Ik heb natuurlijk heel google weer uitgekamd, en ben er echt van overtuigd dat daar het probleem zit. En inmiddels heb ik wel echt besloten dat ik niet nog een keer weer hetzelfde ga doen.... Ik heb al mijn temperatuurkaarten nog eens goed bekeken, en ik zie gewoon dat mijn temp stabiel iets hoger wordt door de utro. Dan heb ik 1 a 2 dagen na de terugplaatsing en dip, en dan een supersnelle stijging. Die duurt maar 1 dag en daarna stort mijn temperatuur in naar de basislijn (dus nog onder de 'utro temperatuur'). Dus iedere embryo probeert echt wel wat, mijn lichaam wil gewoon echt niet. Er is gewoon iets niet in orde, en tot dat aangepakt is, heeft doorgaan echt geen zin.

    Hoe is het nu met jou en de bijwerkingen?
     
  2. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    Nov 9, 2022
    3,315
    3,307
    113
    Female
    Pcosrondetwee likes this.
  3. Flora85

    Flora85 Fanatiek lid

    Apr 18, 2023
    2,859
    2,362
    113
    Female
    Jaaaaa, even kijken hoe het met jullie lieverds gaat :) Het valt me inderdaad best mee. Een zwart gat, diep verdriet… Het had allemaal gekund en volkomen begrijpelijk geweest. Maar vooralsnog blijft het redelijk weg. Af en toe een boos momentje als ik iemand op social media zie met wel 3 kinderen ofzo of een trieste diepe zucht als ik denk aan de momenten dat een zwangerschap me weer “afgenomen” werd. Verder gewoon, leven. Wat zijn eigen downs, maar ook zeker altijd ups en mooie momenten kent. Afspraak zou ongeveer 3 maanden duren inderdaad. Hoop daar momenteel vooral uit te kunnen halen dat ik kan accepteren dat mijn lijf door 2x stom toeval niet meer werkt zoals het “hoort”. Want dat blijft zo surrealistisch. Tuurlijk heeft 1 kind dikke voordelen en is zwanger zijn niet per se leuk/fijn. Maar het is een wens die dieper zit dan gezond verstand he?
     
    Pcosrondetwee likes this.
  4. Flora85

    Flora85 Fanatiek lid

    Apr 18, 2023
    2,859
    2,362
    113
    Female
    Ik heb nooit getempratuurd, maar deel wel je “voorgevoel” van dat er gewoon iets niet klopt … Waarschijnlijk immuungerelateerd. Sorry dat ik het niet meer weet, maar deed jij nou niet mee aan die PREMI-studie?
     
  5. Pcosrondetwee

    Pcosrondetwee Actief lid

    Aug 14, 2024
    339
    355
    63
    Female
    Goed om wat van je te lezen, maar een lastig bericht. Veel wijsheid in de keuze (L)
     
  6. Pcosrondetwee

    Pcosrondetwee Actief lid

    Aug 14, 2024
    339
    355
    63
    Female
    Echo was goed, als we vrijdag punctie doen schat ze 12 a 13 eitjes, als we het zaterdag doen 20. Dus ze zei zelf meteen dan wordt het zaterdag.
    Ik vind het wel spannend merk ik, ook nog 2 of 3x fyremadel zetten en daar zie ik tegen op. En vind zaterdag ook ver weg om met zo'n volle buik rond te blijven lopen, want ik voel het wel behoorlijk sinds de echo. Het lijkt wel alsof de echo van gisteren alles een beetje beurs heeft gemaakt, echo vandaag viel weer heel erg mee.
    Het allerbeste nieuws voor mij is dat ze dacht dat een terugplaatsing er ook in zat! Dat had ik mentaal geblokkeerd maar nu staat dat weer helemaal open. Hopelijk is haar inschatting goed, want dat gaat wel tegenvallen anders.
    Sorry beetje warrig verhaal, ik ben heel blij, maar ik vind het ook spannend. Kan het nu niet gewoon zaterdagmiddag zijn dat alles goed is gegaan???
     
  7. Sterre83

    Sterre83 Bekend lid

    Mar 7, 2024
    688
    839
    93
    Female
    Wat goed en wat spannend!
    Nu nog even de komende dagen doorkomen; rustig aan doen is voor je lichaam het lekkerst, maar voor je hoofd wil je jezelf vooral bezig houden.. Succes met het prikken van de fyremadel, hopelijk de laatste paar.
    Zet 'm op de komende dagen, het wordt echt vanzelf zaterdag.. :$
     
    Pcosrondetwee likes this.
  8. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    Nov 9, 2022
    3,315
    3,307
    113
    Female
    Haha nou vooruit, ik zal je schoorvoetend vergeven dat je niet 100% op de hoogte bent van ieders medisch plan hier :roflmao::roflmao:;)
    Ik doe niet mee aan die studie, overweg me te laten doorverwijzen naar Maastricht voor deze studie. In theorie kan ik niet spreken over vroege miskramen, omdat het bij mij dus al misgaat tijdens implantatie. Die gaat nooit lang genoeg door om (via een urine test) een zwangerschap aan te tonen.

    Ben overigens blij om te lezen dat het je lukt de ene voet voor de andere te blijven zetten, zonder dat diepe donkere gat. Ik gun je zo de (be)rust(ing)!
     
    Pcosrondetwee likes this.
  9. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    Nov 9, 2022
    3,315
    3,307
    113
    Female
    Woohoohooo let's goooooooooooooooooo! Wat goed!
    En ik wilde je eerder niet blij maken met een dooie mus, maar met +25 eiblaasjes heb ik tot twee keer een verse tp gehad (hoewel ze altijd na de punctie zeiden dat het er niet in zat). Hangt helemaal af van hoe je hersteld! Dus mijn tip, veel water drinken en drink ook een flesje AA/ gatorade/ sportdrank per dag. Dat werd mij aangeraden. En niet alleen maar stilliggen na de punctie. Tuurlijk, dezelfde dag kan je niet veel, maar de dagen daarna probeer te low impact te bewegen. Drinken, wandelen & repeat. Ik ga als een malle duimen! Spannend!
     
  10. Boompje88

    Boompje88 Fanatiek lid

    Nov 26, 2023
    1,411
    1,608
    113
    Female
    Wow, goed nieuws! Snap dat je het spannend vindt, maar zaterdag is al snel gelukkig. Alvast heel veel succes, ik duim voor een mooie opbrengst!
     
    Pcosrondetwee likes this.
  11. Pcosrondetwee

    Pcosrondetwee Actief lid

    Aug 14, 2024
    339
    355
    63
    Female
    aah thanks, geeft hoop. Gelukkig ben ik niet zo goed in stilzitten dus wandelen (en fietsen blijf ik toch wel doen). Haha ze zei: je mag nu even niet meer stofzuigen deze week. Ze moest eens weten dat ik meer dan 20km fiets (retour) naar het ziekenhuis :p. Drinken vind ik ook geen probleem en heb het nu nog iets opgevoerd. Ik ga sportdrankjes toevoegen, bedankt voor de tip :)
     
    Basilicum likes this.
  12. Lief

    Lief VIP lid

    Sep 26, 2007
    5,028
    2,834
    113

    Klinkt top hoor, enne als het dan zaterdag is hoop je vervolgens weer dat het snel 3 dagen later is zodat je niet meer in spanning zit of er wel bevruchtingen zijn en/of tp en vervolgens..... haha dat wachten stopt nooit meer :cool:

    Hopelijk is dit gewoon je eerste en laatste punctie en zit jullie beep hier gewoon bij, hoe tof klinkt dat! Heel reeel dat dat gewoon zo is he!
     
    Pcosrondetwee likes this.
  13. Pcosrondetwee

    Pcosrondetwee Actief lid

    Aug 14, 2024
    339
    355
    63
    Female
    Jaa is ook zo, zit ik hier te zeuren voor 3 dagen. En dan weer spanning voor terugplaatsing en dan in de erge wachtweken. Maar normaal ga ik dan even hardlopen als afleiding maar dat mag nu niet. En ik voel mij wel een beetje gekkig met zo'n volle buik, en dat vind ik spannend. Nouja in principe gewoon erg goed nieuws, dank voor de bemoedigende woorden ❤️❤️
     
  14. Lief

    Lief VIP lid

    Sep 26, 2007
    5,028
    2,834
    113
    Het ís ook rete spannend en ook oncomfortabel natuurlijk, en gek ofzo, wat gebeurd er nu weer allemaal in je lijf.. En die punctie is eng, zéker de eerste keer...en je weet niet hoe je je erna voelt, is niet niks hoor, wilde het totaal niet bagatelliseren! Praat gerust van je af, ik heb zelf gelukkig hele chille punctie ervaringen, maar alsnog blijft het een medische ingreep die indruk maakt.
     
    Pcosrondetwee likes this.
  15. LittleStarfish

    LittleStarfish Bekend lid

    Feb 2, 2024
    604
    342
    63
    Female
    Oh wow, dit klinkt heel goed! Ik ga voor je duimen dat die terugplaatsing ook echt gaat gebeuren! Dan kan je meteen door deze maand naar het wachtbankje :thumup:
     
  16. LittleStarfish

    LittleStarfish Bekend lid

    Feb 2, 2024
    604
    342
    63
    Female
    Lijst je MMM start januari 2024
    Basilicum - 34 jaar - 2e kindje - IVF 3?
    Lief - 41 jaar - 2e kindje - IVF 3
    Boompje88 - 36 jaar - 1e kindje - IVF3?
    HD8489 - 39M/34V - kinderloos - IVF 2
    Flora85 - 39 jaar - 2e kindje - IVF 3
    Nynepien - 30 jaar - 1e kindje - IVF/ICSI 3
    Parelbaby - 25 jaar - 1e kindje - ICSI
    Pcosrondetwee - 32 jaar - 2de kindje - IVF1
    Marijtje85 - 39 jaar - 2de kindje - IUI stop? / over ivf??
    LittleStarfish - 30 jaar - 1e kindje - IUI 1.2

    Afspraken
    24 april - Pcosrondetwee echo folikelmeting
    25 april - Basilicum - Telefonisch consult: hoe verder?
    25 april - LittleStarfish - Echo dag 3 check eitjes geen cystes
    30 april - nynepien - bloedprikken + echo na 3 weken pil, start IVF?
    30 april - LittleStarfish - follikelmeting?
    26 mei - Lief - intakegesprek C&C online
    2 juni- marijtje85 - evaluatie IUI/ evt aanmelden ivf
    12 augustus - Boompje88 - Behandelgesprek C&C

    Test datum


    ♡ ZWANGER ♡
    SuzanS - 25 oktober
    Zuster92 - 13 november
    Joylynn - 26 november
    Daydreamer89 - 14 december
    Liliane92 - 8 januari
    Klok - 11 januari
    Boontje96 - 1 februari
    Knut10 - 10 februari
    Danielledkx - 16 maart
    Pingpongpcos - 13 april
    Millie92
    MamaMan0n - 23 mei
    Palmpje - 31 mei
    Sterre83 - 15 juni
    SuzyCQ - 11 juli
    Newbie123 - 1 september
    Panda95 - 12 september
    Lieke2022 - 14 september
    Milena92 - 5 oktober
    Mamawensje - 10 oktober
    Bambiniheart - 27 november
     
  17. LittleStarfish

    LittleStarfish Bekend lid

    Feb 2, 2024
    604
    342
    63
    Female
    Vandaag is mijn menstruatie gestart. 1 a 2 dagen eerder dan verwacht, maar je hoort mij niet klagen deze keer!:p Vrijdag krijg ik de controle of alles weer rustig is en er dus niks is blijven zitten. Mocht dat het geval zijn dan woensdag alweer de eerste meting:)
     
  18. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    Nov 9, 2022
    3,315
    3,307
    113
    Female
    Spannend weer, fijn dat het eerder begonnen is! Wordt de dosis deze ronde nog aangepast gezien de overstimulatie van de vorige ronde?

    Dat wachten op menstruatie vind ik echt het frustrerende van utro, ik ben gewoon nog steeds niet ongesteld. En hoewel dat bij mij altijd lang duurt, heb ik serieus iedere ronde dat ik dan denk... zou het dan niet toch? :o::roflmao:. Terwijl ik best weet, uiteraard zou het niet toch :|. Nou, nog even geduld dan maar. Zondagavond laatste utro genomen, dus zal toch echt wel binnenkort gaan starten :p. En voor een keertje maakt het toch niets uit, want ga sowieso niet gelijk starten voor de volgende ronde ivm vakantie
     
  19. marijtje85

    marijtje85 Bekend lid

    Dec 15, 2021
    698
    833
    93
    Female
    Hey lieve @Flora85 .
    Vind het heel lastig. Ergens denk ik: ik heb 1 gezond kindje wat heb ik nog meer te willen? Aan de andere kant ook momenten dat ik heel verdrietig ben dat het niet lukt om zwanger te worden/ blijven.
    Vind het heel lastig, deze maand hebben we zelf gekozen voor een pauze ivm een midweekje weg op 2,5 uur rijden (enkele reis) van de kliniek. Erna mogen we weer een ronde IUI omdat de evaluatie ons verzoek is. Die IUI ronde gaan we in ieder geval wel weer doen.
    Hoe gaat het nu met jou/ jullie?
     
    Pcosrondetwee likes this.
  20. marijtje85

    marijtje85 Bekend lid

    Dec 15, 2021
    698
    833
    93
    Female
    Lijst je MMM start januari 2024
    Basilicum - 34 jaar - 2e kindje - IVF 3?
    Lief - 41 jaar - 2e kindje - IVF 3
    Boompje88 - 36 jaar - 1e kindje - IVF3?
    HD8489 - 39M/34V - kinderloos - IVF 2
    Flora85 - 39 jaar - 2e kindje - IVF 3
    Nynepien - 30 jaar - 1e kindje - IVF/ICSI 3
    Parelbaby - 25 jaar - 1e kindje - ICSI
    Pcosrondetwee - 32 jaar - 2de kindje - IVF1
    Marijtje85 - 40 jaar - 2de kindje - IUI stop? / over ivf??
    LittleStarfish - 30 jaar - 1e kindje - IUI 1.2

    Afspraken
    24 april - Pcosrondetwee echo folikelmeting
    25 april - Basilicum - Telefonisch consult: hoe verder?
    25 april - LittleStarfish - Echo dag 3 check eitjes geen cystes
    30 april - nynepien - bloedprikken + echo na 3 weken pil, start IVF?
    30 april - LittleStarfish - follikelmeting?
    26 mei - Lief - intakegesprek C&C online
    2 juni- marijtje85 - evaluatie IUI/ evt aanmelden ivf
    12 augustus - Boompje88 - Behandelgesprek C&C

    Test datum


    ♡ ZWANGER ♡
    SuzanS - 25 oktober
    Zuster92 - 13 november
    Joylynn - 26 november
    Daydreamer89 - 14 december
    Liliane92 - 8 januari
    Klok - 11 januari
    Boontje96 - 1 februari
    Knut10 - 10 februari
    Danielledkx - 16 maart
    Pingpongpcos - 13 april
    Millie92
    MamaMan0n - 23 mei
    Palmpje - 31 mei
    Sterre83 - 15 juni
    SuzyCQ - 11 juli
    Newbie123 - 1 september
    Panda95 - 12 september
    Lieke2022 - 14 september
    Milena92 - 5 oktober
    Mamawensje - 10 oktober
    Bambiniheart - 27 november
     

Share This Page