Bij deze jurk kreeg ik direct een Grease flashback Dus jaaaa witte gympies, niet van die lompe! Zou in Sandy style gaan: Mét witte sokjes uiteraard!
Vind het kunnen maar ik vind meerdere patronen niet leuk bij elkaar. Dus of een wat neutraler jurkje of laarzen.
Maar het is toch geen themafeest? Ik ben zo eens naar een verkleedfeest gegaan, maar geloof niet dat dat hier de bedoeling is.
Ik heb totaal geen modegevoel (vind ik), maar ben blij dat ik niet de enige was die het jurkje en de laarzen totaal niet bij elkaar vond passen
Klopt, maar ik vind zo'n simpel wit gympie er super bij passen! De eerder genoemde peeptoes vind ik ook erg leuk!
Ik heb een zelfde model jurk voor feestjes, ik draag er cremewitte Toms onder. Die zitten als pantoffels.
Ik vind gympen onder een jurk persoonlijk vreselijk lelijk. Zou gaan voor een leuke sandaal of instapper als je geen hakken wil