Iemand aanraders of juist afraders? Puberdochter mag oorbellen voor haar verjaardag, maar waar kunnen we ze het beste laten schieten? Ervaringen Amersfoort zijn helemaal welkom
Wij hebben het bij de lokale juwelier laten doen. Amersfoort is voor ons ver weg, dus geen ervaringen daar ...
Ik zou ze niet laten schieten maar laten piercen. Dus “gewoon” bij een piercingstudio. https://mijouxjewelry.nl/waarom-piercen-beter-is-dan-schieten-zelfs-in-de-oorlel/ Dit is volgens mij echt marketing. Je kunt niet een soort van piercen. En piercen doe je echt alleen in een piercingstudio.
Dachten wij ook dat dat beter was. Dochter heeft ruim een jaar met ontstoken oren rond gelopen en nu 3 jaar later zie je de littekens nog. Ook nooit meer opnieuw iets geprobeerd, denk ook niet dat dat kan in verband met de bultjes op die plek. Bovendien doen de meesten dat pas vanaf ongeveer 16, zij was 15 destijds.
Bedoel je piercen bij de piercing studio of het “soort van piercen”? Want één ervaring met ontstoken oren bij piercen maakt natuurlijk niet dat piercen daardoor niet de beste optie is. En hier piercen ze vanaf 6 jaar. In de oorlel, andere piercings uiteraard niet op die leeftijd.
Echt piercen. Interessant, wij zijn in verschillende studio's geweest in meerdere steden (voor second opinion nadat het mis was gegaan) en ze wilden er alleen naar kijken omdat ze een paar weken later 16 werd en ik er bij was.
Heb even gezocht Het Inverness systeem alleen zie ik op fotos een geweer om die te prikken maar dat had onze juwelier niet! Ze heeft hem echt met de hand gezet
Hier zijn ze gewoon traditioneel gezet met zo'n 'pistool', net als bij mijzelf vroeger, niks aan de hand. Het zijn verschillende manieren voor een gaatje in je oorlel, maar ik denk niet dat de ene perse beter is dan de andere. Juwelier nam er alle tijd voor, eerst stipjes zetten, samen in de spiegel kijken of de positie goed was, daarna pas geschoten. Op een rustige plek in de winkel. Was eens in een winkel van een grotere keten, daar stonden ze gewoon gaatjes te schieten tussen het winkelende publiek, hop hop ff snel, en echt zo dat je er per ongeluk tegen aan kon lopen, dat zou ik niet willen.
Ik zie dat het al gezegd is, maar zou inderdaad laten piercen ipv schieten. In een piercingstudio. Normaal gesproken piercen ze geen jonge kinderen (geloof pas vanaf 16) maar in de oorlel wel, omdat steeds meer mensen kiezen voor piercen ipv schieten.
Het is geen geweer hoor, het is een soort… nietmachine? Dat klinkt nog steeds veel agressiever dan wat het is
Hier ook bij de juwelier laten doen. De oudste met 6 jaar, de jongste met 12 jaar. Bij allebei twee tegelijk; zag het al gebeuren dat ze na de eerste de tweede niet meer wilden. De oudste wil binnenkort een twee paar gaatjes laten zetten (en het zou me niet verbazen als de jongste dan zegt ‘dan wil ik ook’… ), denk dat dat ook weer bij een juwelier allebei tegelijk zal worden.