Heyhey Sorry ik moet even iets kwijt en naar andere ervaringen peilen. Ik heb rond 19/04 mijn eisprong gekregen. Ik voelde de week erna dat mijn borsten pijnlijk waren bij het indrukken. Krampjes in mijn buik. Nu donderdagavond 24-04 begon misselijkheid met gevoel tot braken (niet gebeurd) dit ook op vrijdagavond dat ik echt in mijn bed moest liggen. Zaterdagochtend-middag was dit ook -> hongergevoel hebben, maar toch misselijk zijn. Ik had hier en daar wat steekjes in baarmoeder. Zondag had ik ook veel steken en vooral krampen. Ook deze keer misselijk en warm gevoel. Bij het afvegen had ik een stipje zalmroze afscheiding. Zondagavond had ik 1 hevige kramp en had ik diaree mijn buik zat vol krampen. Vandaag 28/04 had ik zo al eens een test gedaan, negatief. Hevige hoofdpijn, af enntoe een hevige steek, hoofdpijn en hier enndaar rugpijn. Ik heb ook borrelende darmen en moet nu al vaak naar wc in de nacht 3-4 keer plassen.. Ik heb hier en daar veel krampjes en gasvormig. 2 dagen slecht geslapen + verstopte neus in nacht. mijn menstruatie moet ik normaal 03/05 krijgen. iemand dit ook al gehad? Ervaringen?
Ik herken mezelf wel in jouw symptomen. We zitten ook op dezelfde tijdlijn, ik heb 19e een IUI gehad. Hopelijk zijn het vroege zwangerschapsymptomen! Ik ga duimen voor je!
Ik heb deze ochtend al eens getest 4dagen voor menstruatie, aangezien ik wa misselijk was en mijn borsten terug gevoeliger zijn. Maar helaas negatief.
Ahh balen! Maar het kan misschien nog? Jij bent dan nu ook 11DPO toch? Stel dat roze zondag was innesteling dan zou je nu misschien nog niet genoeg HcG kunnen hebben. Misschien nog een keer proberen over een paar dagen? Ik heb maandag (9dpo)getest maar dat was negatie en durf nu eigenlijk niet meer dus ga denk ik toch proberen te wachten tot maandag.
Ja exact 11 DPO. Inderdaad ik ga ook wachten tot mijn menstruatie er doorkomt of niet. en anders de volgende ronde nieuwe kans.
Spannend! Wanneer verwacht jij je menstruatie? Ik heb utrogestan om mijn luteale fase te verlengen dus ik weet het niet zo goed haha. Maandag is de testdatum vanuit het ziekenhuis. Is die negatief dan is het ook wel echt klaar.
Is nu 3de maand dat ik gestopt ben met de pil. Afgelopen maanden had ik steeds regelmatige cyclus dus als ik het zo uittel verwacht ik ze 03/05 dus zaterdag… ik ben hier dus eigenlijk echt helemaal nieuw in…