Onpopulaire mening

Discussie in 'De lounge' gestart door Anna009, 18 apr 2025.

  1. Feye

    Feye VIP lid

    26 nov 2013
    6.470
    3.920
    113
    Vrouw
    Impopulaire mening:
    Ik vind het enorm irritant om met met mensen met een enorm accent (Twents, Drents, Brabants, Amsterdams, etc.) te praten. Niet omdat ik het niet kan verstaan, maar vind het vaak gewoon lelijk klinken.
     
    Diiba, Anouk2005, Cornflake en 3 anderen vinden dit leuk.
  2. Philou

    Philou Fanatiek lid

    20 apr 2019
    1.929
    5.889
    113
    #1642 Philou, 5 mei 2025 om 13:33
    Laatst bewerkt: 5 mei 2025 om 14:07
    Bij sommige vrouwen heerst natuurlijk net zo goed het beeld dat mannen niks kunnen met baby’s/kinderen of in het huishouden. Mijn vriend heeft de verzorging van zijn zoon grotendeels alleen gedaan in de echte ‘zorgjaren’ en hij kreeg echt de meest rare complimenten van vrouwen. Zo knap dat hij zijn zoon kon aankleden:rolleyes:. Of een vrouw die hem aanbood te koken, ehhh:roflmao:? Vriend vond dat altijd heel vervelend. Net of hij minder was dan een moeder.
     
    Featherr, Neuzeke, Saartje33 en 3 anderen vinden dit leuk.
  3. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.912
    8.084
    113
    Deze mening deel ik :roflmao:
     
    Bloempjelief vindt dit leuk.
  4. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.571
    8.690
    113
    Vrouw
    Ik had het misschien anders neer moeten zetten; voor mijn man ;)
     
  5. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.886
    5.181
    113
    Home
    mijn man doet wel eens huishoudelijke taken maar heel eerlijk niet zoals ik het doe dus dan doe ik het liever zelf
    hij kookt af en toe, doet de klusjes in en om huis , ruimt vaatwasser uit, dat soort dingen maar als ik hem laat stofzuigen dan doet ie het op zijn manier en dat irriteert mij :p
     
    Anouk2005 en Spectre vinden dit leuk.
  6. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.521
    30.982
    113
    Vrouw
  7. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.280
    28.401
    113
    (even tussendoor) Ohh! Van harte gefeliciteerd met jullie 6e mannetje! :D Hoe gaaf!
     
    Philou vindt dit leuk.
  8. mamabri

    mamabri Fanatiek lid

    15 aug 2021
    3.254
    4.229
    113
    Vrouw
    Zooooo ontzettend mee eens!! Ik roep dit al jaren: vrouwen hebben er alleen maar meer taken bij gekregen ( werken) ipv minder. Zelfs als man best veel meehelpt. Uiteindelijk zijn het meestal de vrouwen die ook de speelafspraken, tand en huisarts regelen, thuis zijn als de kinderen ziek zijn etc.

    Ik zou jouw bericht wel 1 miljoen keer willen liken!
     
    Elsss, Neuzeke, consider en 4 anderen vinden dit leuk.
  9. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.868
    18.642
    113
    Vrouw
    Haha ja herkenbaar. Ik laat het maar gaan want ben blij dat hij het doet, maar het stoort wel een beetje.
    Ik ben ook eens gaan stofzuigen toen ik thuis kwam van m'n werk, kreeg ik de opmerking; 'ik heb dat al gedaan hoor!'
    Oeps :oops:

    Maar hij kookt dan wel weer vaker want ik heb daar echt een hekel aan en ik ben vaak later thuis uit m'n werk.
     
  10. Sado

    Sado VIP lid

    16 mei 2016
    19.103
    17.094
    113
    Haha, eens. Met voor mij West-Fries met stip op nummer 1, zo’n lelijk accent :|
     
  11. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.347
    17.258
    113
    Ik breng mijn auto wel naar de garage maar als er dingen zijn moet de garagist mn man bellen. Mij alleen bellen als ik de auto weer moet ophalen :roflmao:
    Hij kan wel met mij overleggen maar ik weet er weinig van. Zorg gewoon dat ik veilig kan rijden en doe wat je moet doen:p

    Hoewel ik wel zelf heb geregeld dat er een trekhaak op kwam en daar het overleg voor heb gedaan:cool: dus oke, niet volledig man zijn taak, ik probeer het alleen zoveel mogelijk af te schuiven.
    Ben ondertussen aan het denken wat wel echt zijn taak is en ik niet doe maar zou zo snel niks weten. Maar ook niks wat man pertinent niet doet omdat hij het niet wil. Meestal is/was het een planningsdingetje waardoor hij niet kan/kon, zoals 10minutemgesprekken op school
     
    Bloempjelief vindt dit leuk.
  12. Philou

    Philou Fanatiek lid

    20 apr 2019
    1.929
    5.889
    113
    Dankjewel❤️!! Ja helemaal verliefd op m'n mannengezin:D!
     
    zwaaistaart, ClaireDeLune, bababoe en 7 anderen vinden dit leuk.
  13. Saartje33

    Saartje33 Fanatiek lid

    6 dec 2018
    3.927
    5.949
    113
    Vrouw
    Mijn schoonvader helpt/hielp wel altijd met het huishouden maar de luier van zijn eerste kleindochter verschonen vond ie toch ook maar moeilijk (met zoon vond ie het geen probleem) Toen kreeg ik dochter half vies terug want hij vond dat maar een beetje vreemd om schoon te maken bij een meisje. Toen zei mijn schoonmoeder ook: je hebt je eigen dochters toch ook verschoond? Tja… dochter kreeg toen ook last en toen voelde hij zich erg schuldig. Even overheen zetten hoor… het is je klein dochter.

    Ik had laatst ook een gesprek met iemand die een paar dagen weg geweest was en waarvan de man de was had gedaan maar toen was ze aan het mopperen omdat de handdoeken niet op dezelfde manier gevouwen waren. Ja dan denk ik: waar maak je je druk om? Ze zijn schoon en liggen achter een deurtje in de kast (had ik gevraagd) boeien
     
    mamabri, Syane en Mamafiets vinden dit leuk.
  14. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.571
    8.690
    113
    Vrouw
    10min gesprekken doe ik ook altijd :roflmao: Hij gaat alleen mee naar de eerste info/kennismaking avond van school, zodat ze op school even weten dat ze echt een vader hebben :p en hij weet over wie de kinderen het hebben.
     
  15. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.521
    30.982
    113
    Vrouw
    Garage belt hier standaard man. Maar die weet er echt niet meer van dan ik hoor. Dus die zegt ook gewoon. Ok als dat nodig is om veilig te rijden dan doen maar.

    Laatst nog een reparatie gehad van meer dan 2000 euro :cry:

    Zorg gesprekken (school / zorgverleners) doen we zoveel mogelijk samen. Tijd terug kwam er voor het eerst een op autisme gespecialiseerde zorgcoach bij ons thuis. Per toeval was ik degene die de afspraak had gepland en met wie vooraf telefonisch contact was.
    En per toeval moest man die middag werken.

    Deze persoon gaf toen aan ook graag met man te willen spreken om een compleet beeld van ons gezin te krijgen.

    Denk dat hij na een paar huisbezoeken zijn beeld van "werkende vader" flink heeft moeten bijstellen richting "zeer betrokken vader".
     
    Saartje33 vindt dit leuk.
  16. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.521
    30.982
    113
    Vrouw
    Ik zie dus nu pad je onderschrift. Gefeliciteerd!
    Wauw! 6 jongens!!
     
  17. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.080
    14.794
    113
    Vrouw
    Oh wauw, zo erg was mijn man gelukkig niet.
     
  18. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.080
    14.794
    113
    Vrouw

    Heeft niks met verwend gedrag te maken hier hoor. Mijn man werkt fulltime, ik ben fulltime thuis. Tot 1 jaar gaf ik bv, dus was ik toch al met baby bezig en ging het verschonen in 1 moeite door. Het was beslist geen onwil van hem hoor.
     
    Knuffelmonster vindt dit leuk.
  19. Consuminderma

    Consuminderma Bekend lid

    27 apr 2024
    953
    660
    93
    Snap ook niet a, dat hij het aan ons durfde te vertellen en b, dat de oma's dat goed vonden.
     
    Zxcvb en Saartje33 vinden dit leuk.
  20. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.080
    14.794
    113
    Vrouw
    Ja precies dit. Ik heb daar nooit moeite mee gehad, dus wat is dan het probleem?
    Mijn man is een enorm betrokken vader, maar luiers verschonen deed hij weinig. Lekker boeiend.
     

Deel Deze Pagina