wel of niet zwanger met 2x een lichte streep

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door lau97, 8 mei 2025 om 13:42.

  1. lau97

    lau97 Lid

    donderdag
    6
    0
    1
    Vrouw
    Hoi allemaal ik heb advies nodig. ik heb gister en vandaag met mijn eerst ochtend urine getest met clearblue ultravroeg. gister en vandaag een hele lichte streep die met 3 min te zien was. ik ervaar ook symptomen, heb al een week last van m'n buik en vermoeidheid. vlagen van duizeligheid en lichte misselijkheid(laatste 2 dagen) ik zit ongeveer op dag 14 na ovulatie en mijn telefoon zegt dat ik morgen ongesteld moet worden. een digitale clearblue test heb ik gister ook gedaan maar niet met ochtend urine en die was negatief. ben ik nu wel of niet zwanger? ik wil graag duidelijkheid. iemand ervaring hier mee?
     
  2. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.011
    15.625
    113
    Nabij Utrecht
    Gezien je test denk ik niet dat je zwangdr bent.
    Die clearbluetesten geven nogal eens valse lijnen wanneer deze zo erg licht zijn.

    Je bent dus niet zeker van je eisprong met ovulatietesten?
    Ben je wel bezig met zwanger worden?
    Zoja hoe lang al vd pil af en hoe ziet je cyclus er uit de afgelopen 6 maanden
     
  3. lau97

    lau97 Lid

    donderdag
    6
    0
    1
    Vrouw
    eisprong alleen vastgesteld dmv mijn telefoon waar ik mijn cyclussen in bij hou. ik ben al ruim een jaar van de pil af en we zijn niet per se bezig met zwanger worden maar het zou zeker leuk zijn. mijn cyclussen duren tussen de 28 en 34 dagen. vanaf januari alleen maar tussen de 32-34 dagen
     
  4. Mim89

    Mim89 VIP lid

    29 jan 2019
    10.401
    8.938
    113
    Vrouw
    Van je telefoon moet je niet uitgaan, die gaat uit van gemiddelde. De vroege clearblue testen geven helaas vaak valse lijntjes.
     
  5. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.011
    15.625
    113
    Nabij Utrecht
    Telefoon doet maar van een gemiddelde uitgaan, dus niet betrouwbaar.

    Mag ik vragen welke vorm van anticonceptie jullie gebruiken (aangezien je vd pil af bent maar jullie niet bezig zijn met zwanger worden).
    En wanneer was de laatste keer onbeschermde sex?
     
  6. lau97

    lau97 Lid

    donderdag
    6
    0
    1
    Vrouw
    de keer rond mijn eisprong was de gemeenschap op 23 april. telefoon gaf aan eisprong 24 april
     
  7. Mim89

    Mim89 VIP lid

    29 jan 2019
    10.401
    8.938
    113
    Vrouw
    Maar van je telefoon kun je niet uitgaan. Die gaan uit van gemiddelden. Jouw eisprong kan heel goed eerder/later zijn geweest.
     
  8. lau97

    lau97 Lid

    donderdag
    6
    0
    1
    Vrouw
    oke begrijpelijk inderdaad. vandaag met ochtend urine weer een ultra vroege test van clear blue en er verschijnt weer een hele lichte lijn binnen de aflees tijd. dit kan toch niet 3x fout zijn?
     
  9. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.011
    15.625
    113
    Nabij Utrecht
    Kan helaas wel omdat hij vaak een voorgedrukte lijn geeft.
    Is de streep wel duidelijker en blauwer nu ten opzichte van de 1e test??
    Heb je een foto van alle testen?

    En ps, hoe zit het met de ac terwijl je zegt niet bezig te zijn met zwanger worden.
     
  10. lau97

    lau97 Lid

    donderdag
    6
    0
    1
    Vrouw
    als de test net begint te lopen is er geen voorgedrukte lijn zichtbaar. afgelopen maandag ook deze test gedaan en toen bleef het volledig wit. de streep is niet blauwer maar hetzelfde, dus even licht.
    wat is ac?
     
  11. Mim89

    Mim89 VIP lid

    29 jan 2019
    10.401
    8.938
    113
    Vrouw
    Als de streep daadwerkelijk van een zwangerschap zou zijn zou de streep oplopen en steeds donkerder worden. Ac is anticonceptie.
     
  12. lau97

    lau97 Lid

    donderdag
    6
    0
    1
    Vrouw
    gister ochtend nogmaals een clearblue ultra vroege test en wederom een lichte lijn binnen de afleestijd. deze lijn was licht maar wel iets breder als de vorige. ik ben morgen ochtend 3 dagen over tijd
     
  13. Mim89

    Mim89 VIP lid

    29 jan 2019
    10.401
    8.938
    113
    Vrouw
    Mijn tip: test met een ander merk. Het kan trouwens ook zijn dat je nog helemaal niet overtijd bent, want je bent niet zeker van je eisprong.
     
  14. Girly24

    Girly24 Bekend lid

    30 aug 2024
    789
    542
    93
    Vrouw
    Ik zou idd met een andere merk gaan testen
     

Deel Deze Pagina