Zo dan, wat een knaller van een opening én wat een knaller van het einde/ de cliffhanger! BAM! Héél erg benieuwd naar de opening (én de rest) van aflevering 2! Vind sommige mensen wel héél erg stil deze aflevering. Bijvoorbeeld Barry Paf en ook de oudste man van de groep. Maar dat is wellicht ook gewoon de montage.
Ja het ging knallend van start Ik snap best dat meerdere mensen (nog) stil waren. In het begin willen best vaak mensen het toch eerst eens even aankijken hoe iedereen is en zijn ze misschien nog wat huiverig om de mond open te trekken. Ik ben ook benieuwd naar aflevering 2 (en de rest)
Vonden jullie dat echt? Ik had gehoord over de twist in het begin, dus ik was helemaal vol verwachting over de eerste aflevering. Ik dacht dat ze minstens een hele dag in de waan zouden worden gelaten, dat had ik dus gaaf gevonden. Wordt het na 5 minuten alweer opgebiecht. Ik dacht serieus? Doe dan niets, wat een flut twist.
Ja het werd wel snel gezegd, maar ik denk dat het een hele dag zo laten weten wel heel heftig was geweest. En nu zag je toch wel dat eigenlijk iedereen gespannen was. Doordat ze in de eerste instantie geschrokken waren dat ze verrader leken te zijn. En toen van de plottwist. Ik vond dat eigenlijk alleen maar grappig. Ik vond de actie van Lale juist een opvallende. Ik denk zomaar dat de verraders spijt krijgen dat ze haar niet vermoord hebben, maar uitgenodigd hebben.
Ik denk dat Lale er zo uitligt. Meestal vliegen degenen met het hoogste woord er in het begin snel uit en degenen die op de achtergrond blijven vallen niet op en zijn geen risico in eerste instantie. De twist was wel aardig, maar idd snel weer omgekeerd. De wapenkamer die weg is vind ik misschien wel een leuke twist. Benieuwd hoe dat komende weken verder gaat met schilden verdienen
Mogelijk, Lale heeft nu als redenering dat als het klopt dat Aniek verrader is en ze wordt er door toedoen van Lale uitgestemd, zij bij groep goed ligt. En dus als een echte getrouwe zal worden gezien. En dus voorlopig save zit. Dus ben eigenlijk heel benieuwd hoe het daadwerkelijk gaat uitpakken. Want het is idd zo dat als je je mond durft open te doen je al snel verdacht wordt. Met alle gevolgen van dien....
Dat is wel logisch dat het je dan tegenviel. Ik had er helemaal niet bij stilgestaan dat er een nieuw seizoen kwam, dus was sowieso al positief verrast dat er een opname gepland stond Toen die plottwist ook nog kwam vond ik het dus wel tof ja! Is toch (bijna) altijd zo, dat als je ergens veel van verwacht, het alleen maar tegenvalt… en als je er weinig van verwacht, dat het weleens verrassend leuk kan worden?