Uitgerekend september '25 ♡

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Cloudspotter, Dec 28, 2024.

  1. Zuul

    Zuul Fanatiek lid

    Aug 19, 2020
    2,870
    3,619
    113
    Female
    O wat leuk dat er al een paar al filmpjes hebben kunnen maken!
    Ik zie het ook weleens van buiten maar nog niet heel duidelijk ofzo.

    Weet iedereen al waar je wil bevallen?
    Ik wil het liefste thuis en in een bad. Twijfel om een bad te kopen, wat zouden jullie doen?
     
  2. xRMC

    xRMC Fanatiek lid

    Jun 11, 2022
    1,378
    1,177
    113
    Female
    Hier is het ook echt niet heel duidelijk hoor. Ben pas 20+4 dus het is geen hele voet wat eruit steekt hahaha. Gewoon een mini schopje.

    Ik wil in het ziekenhuis bevallen. Ik denk dat ik toch niet slaag voor de 2e suikertest dus dan moet het sws in het ziekenhuis net als de vorige keer. Ik heb dat wel als prettig ervaren.

    Zou als ik jou was dan eerder een bad huren. Scheelt enorm in kosten
     
    Bodien likes this.
  3. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    Nov 13, 2019
    3,536
    3,153
    113
    Female
    Hebben jullie weleens gehad dat de pijn in je liezen bleef? Ik stapte eind vd middag uit bed en toen begon het. Loop er moeilijk van zegmaar. En af en toe lijkt t ook weer een beetje harde buiken te geven.
     
  4. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    Nov 13, 2019
    3,536
    3,153
    113
    Female
    Je kan er ook eentje huren! Onze verloskundigen hebben er volgens mij ook eentje (te huur dacht ik).
     
  5. Zuul

    Zuul Fanatiek lid

    Aug 19, 2020
    2,870
    3,619
    113
    Female
    Ja weet ik! Twijfel ik ook nog aan inderdaad. Misschien een betere optie! Mijn verloskundige heeft dat helaas niet.
     
    Milena92 likes this.
  6. Bodien

    Bodien Fanatiek lid

    Mar 15, 2013
    1,620
    174
    63
    Je kan volgensmij ook een bad huren. Ik ga denk ik zelf niet in een bad doen ookal had ik dat wel graag gewild. Ik heb 2 hele moeilijke bevallingen gehad en wil dat ze gelijk goed in kunnen grijpen met mijn voorgeschiedenis. Ik ben nu zowizo al medisch en ik ga in harderwijk bevallen tegen die tijd
     
  7. Bodien

    Bodien Fanatiek lid

    Mar 15, 2013
    1,620
    174
    63
    Wel pijn in de liezen af en toe.....kan bandenpijn zijn dacht ik. Ik heb er verder geen harde buiken bij.
     
  8. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    Nov 13, 2019
    3,536
    3,153
    113
    Female
    Ja inderdaad dat zijn de banden, af en toe even ben k ook wel gewend. T is nu een beetje afgenomen.
    Pijn die aanhoud vind ik altijd een beetje eng :p Maarja mijn baarmoeder is gevoelig net als vorige keer en ik krijg gewoon heel snel harde buiken. Dus dat komt er dan nog bij :roflmao:
     
  9. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    Nov 13, 2019
    3,536
    3,153
    113
    Female
    Ik zag t zondag op moederdag ineens van buiten bij wat schopjes! Zo leuk. Maar sindsdien niet meer, best gek maar dat komt wel weer. Tis wel grappig hoe overduidelijk de schopjes nu zijn, vergeleken met 1.5 week geleden toen ik voor t eerst zeker wist dat het mn darmen niet waren haha.

    Ik wil weer poliklinisch bevallen, omdat we 20 minuten van het ziekenhuis af wonen en dat vind k toch wel ver. Voordat de ambulance er zou zijn, en ons daar brengt. Dat is veel te laat als er echt iets aan de hand is. Thuis zou mn droom zijn maar ik ga toch voor safe haha. Gezien mn vorige bevalling zou thuis een prima optie zijn, alleen wil ik ook de optie voor pijnbestrijding dit keer wel echt duidelijk hebben en dus liever dan alvast in het ziekenhuis. Bovendien kon het me tijdens de bevalling eigenlijk helemaal niet schelen waar ik was, als ik maar niet hoefde te verplaatsen haha. Ik hoop wel eerder naar de kraamsuite te mogen dit keer, want die reis met weeën ..Er staat daar een bad waar je niet in mag bevallen.. dusja. Na de ontsluitingsweeën moet je eruit :cry: En dan op bed. Vorige keer op handen en voeten bevallen/all fours, en dat beviel letterlijk heel goed :p
     
    Zuul likes this.
  10. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    Mar 6, 2023
    1,848
    1,525
    113
    Female
    België - Leuven
    Nou zien nog niet, maar sinds eergisteren kan ik af en toe de schopjes voelen langs de buitenkant! Vooral als ik s avonds in bed lig. Hopelijk lukt het snel om mijn man het ook te laten opmerken, gister had ie z'n hand wel op de plek maar hij voelt het inwendig niet schoppen he en dat helpt mij anders wel om te weten waarop ik moet letten.
     
    Milena92 likes this.
  11. Ziggi

    Ziggi Bekend lid

    Feb 8, 2017
    932
    346
    63
    Female
    Ik ga in het ziekenhuis bevallen, omdat ik medisch ben ook geen andere keus.
    Wil ook graag daar bevallen. De laatste bevalling was echt vreselijk en dat wil ik nooit meer.
    Dus tussen 30/34 weken moet ik naar de gynaecoloog en maken we een plan.
     
  12. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    Nov 13, 2019
    3,536
    3,153
    113
    Female
    Leuk he!
    Zit jouw placenta voor of achter? Ik voel het ook vooral aan de zijkanten, omdat de placenta voor zit.
     
    Panda95 likes this.
  13. HuisjeTuintje

    HuisjeTuintje Actief lid

    Jan 11, 2025
    114
    127
    43
    Nee nog helemaal niet. Voel het ook nog maar heel lichtjes vanaf de binnenkant ivm de placenta die aan de voorkant ligt. Ben wel benieuwd wanneer ik het vanaf de buitenkant kan gaan zien.
     
  14. HuisjeTuintje

    HuisjeTuintje Actief lid

    Jan 11, 2025
    114
    127
    43
    Zoals ik er nu naar kijk zou ik graag thuis willen bevallen in bad.
    Maar wie weet wat ik later in de zwangerschap denk. Zkh waar ik anders heen wil is een klein half uur hiervandaan.
    Ik kan volgens mij een bad huren van de verloskundige praktijk
     
    Milena92 and Zuul like this.
  15. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    Nov 13, 2019
    3,536
    3,153
    113
    Female
    Ja dat kan bij de eerste en placenta voor helaas wel even duren. Maar top dat je het wel al voelt en straks barst het vanzelf los ;)
     
    HuisjeTuintje likes this.
  16. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    Nov 13, 2019
    3,536
    3,153
    113
    Female
    Mijn verloskundigen praktijk is bezig met een bad in de kraamsuite vh ziekenhuis te krijgen en het ziet er naar uit dat dat eindelijk gaat lukken en nog op tijd voor mij ook !! :D haha ja daar ben ik echt super blij mee. :D
     
  17. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    Jul 7, 2021
    3,138
    2,487
    113
    Female
    Wij genieten momenteel van een heerlijke vakantie! Heek veel klachten zijn gewoon ook verdwenen door de rust. Echt gek! :oops:

    De laatste controle was dus goed en ondertussen ook de resultaten van de suikertest, die gewoon goed waren! Op vakantie de proefdrukken van de geboortekaartjes besteld en op zoek naar suikerbonen combinaties. Zo leuk om hiermee bezig te zijn. :rolleyes:

    Zijn er trouwens nog dames waarbij de placenta nog niet helemaal weg van de uitgang van de baby gegroeid is? Bij mij zou die achteraan vrij laag liggen, niet voor de uitgang, maar te dicht bij om natuurlijk te kunnen bevallen. De gynaecoloog denkt wel dat het nog naar boven kan groeien, laat ons hopen! :thumup:

    Hier wordt het gewoon een ziekenhuis bevalling. Ons ziekenhuis heeft echt zalige baden, maar je mag er niet in bevallen. Vind ik ook niet zo’n probleem. Vorige keer zo’n snelle bevalling gehad dat ik er niet eens in ben gekunnen. Ik vermoed dat dat nu ook zo zal zijn, tenzij ik ingeleid zou worden.
     
  18. xRMC

    xRMC Fanatiek lid

    Jun 11, 2022
    1,378
    1,177
    113
    Female
    Wat fijn dat je zo geniet van de vakantie en tot rust komt!

    Hier ligt de placenta ook te dicht bij de uitgang. Met 32 weken krijg ik een inwendige echo. De norm was 20mm en bij mij was het 9mm van de ingang/uitgang af. Hier zei ze dat de kans heel erg groot is dat het gewoon mee naar boven groeit dus voor nu nog geen probleem en daar gaan we dan maar van uit.
     
    Newbie123 likes this.
  19. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    Nov 13, 2019
    3,536
    3,153
    113
    Female
    Wat geweldig dat het zo goed gaat!! Helemaal verdiend hoor.
    Ik bestelde 2 weken voor de geboorte een proefdruk :roflmao: misschien dat ik het dan ook nu maar alvast ga doen :cool:
     
    Newbie123 likes this.
  20. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    Mar 6, 2023
    1,848
    1,525
    113
    Female
    België - Leuven
    Hij zit achter, dus ik heb het ook al wel eens centraal gevoeld, maar meestal toch een van de zijkanten denk dat ie graag nog dwars/schuin ligt in mijn buik nu er nog plaats is :D
     
    Milena92 likes this.

Share This Page