Wansmaak. Soms kan het heel mooi zijn als iemand expressief is en buiten de kaders gaat. Ik vind dat niet van toepassing op hem.
Prachtig was het liedje. Ik heb met open mond zitten luisteren naar te uitslag van de mensen thuis. Niet alleen bij dit liedje. Duitsland, vk en Italië verdienden meer imo. Ik ben er vast een paar vergeten.
Ik ook hoor, vond Litouwen prachtig! Was op een Eurovisie-feestje waar mensen het gezamenlijk keken en de man naast mij merkte terecht op dat dit gewoon meer iets is voor een tent op Lowlands dan het Eurovisie. Maar wel echt toffe inzending.
Ik heb het niet afgekeken, maar lees nu de uiteindelijke uitslag en ben lichtelijk in shock De bookmakers zaten er goed naast. En ik ook met mijn gevoel Blij met een top-5 notering voor Estland en Zweden, maar verder…. Er zijn landen die echt véél meer punten verdienen dan ze hebben gekregen. Helemáál niet mee eens dat Israel (die al niet eens mee zou moeten doen) en Oostenrijk de besten zouden zijn
Ik heb de puntentelling niet meer gezien, maar claude op 12e plek is wel jammer zeg! Dacht wel dat hij hoger zou eindigen.
Ik was gisteren echt wel opgelucht dat Oostenrijk gewonnen heeft en niet de nummer twee. Dat was een zeer moeilijke puzzel geworden en ik vraag me af of veel landen dan afgezegd hadden. Ik verwacht niet dat de winnaar een grote hit in Nederland gaat worden . Maar ik vind het nummer niet verkeerd. Claude had ik een hogere klassering gegund, maar voor mijn gevoel kwam zijn optreden meer binnen in de halve finale dan in de finale. Had zeer waarschijnlijk te maken met zijn ongunstige positie in de volgorde van de liedjes.
Populisme viert ook hoogtij op het songfestival: NL publiek heeft 12 punten aan Israel gegeven. Belachelijk dit hoge aantal punten vanuit Europa.
Denk dat meer mensen uit protest niet stemden. Daar ben ik wel benieuwd naar, of andere jaren meer mensen stemden. Ja, dit denk ik ook! Finland was zo overdonderend, iedereen was Nederland direct weer vergeten.
Er is natuurlijk een best grote groep mensen die het songfestival boycot, dus dan krijg je sowieso al sneller scheve verhoudingen.
Ik ben dus echt oprecht blij dat nummer twee niet won, opluchting. gezien de huidige situatie zou ik dat heel naar gevonden hebben. Zou er denk ik ook echt van slag van zijn. En heb dat niet snel met dit soort programma’s, maar dit…. Oostenrijk was niet m’n favoriet, maar dikke prima!
Ik snap de plek van Claude wel, het nummer was okay maar niets bijzonders. Geen bijzondere act, er waren nummers die beter bleven hangen, geen bijzondere zang. Voor een ballad ga je naar Israël of Griekenland. Voor een klein nummer Italië. Franstalig was ook genoeg om te kiezen. Dan wordt je dus een middenmoter
Je mag 20 stemmen uitbrengen. Als 5000 fanatieke pro-Israëlfiguren allemaal 20 stemmen uitbrengen is dat evenveel als 100.000 mensen die gezellig een stem uitbrengen op hun favoriete liedje. Dus hoeft gelukkig echt niet zo te zijn dat heel veel mensen voor Israël hebben gestemd.
Jij hebt naast de stemmers gezeten? Misschien vonden mensen het mooi klinken, goed optreden, etc? (Ik heb zelf niets gezien trouwens, lees hier alleen even beetje mee)
Feit blijft dat Israël de meeste punten heeft gehad van Nederland. Dus misschien is het wel gewoon zo dat heel veel mensen daarop hebben gestemd.