Ik vind Disney op zich wel leuk hoor, maar het klassieke disneydeel betreft alleen het middenstuk. Efteling is gewoon overal Efteling.
Ik vind de attracties in Disney gewoon veel mooier afgewerkt, park trouwens ook. Ben eerst in Disney geweest en jaar er op nar de Efteling, nou in de attractie met de elfjes (was de eerste waar we in gingen, ben de naam even kwijt) hadden we allemaal zoiets van "okeee, even de verwachting voor vandaag bijstellen" en qua attractie is in de Efteling Symbolica een mooie attractie, maar de vergelijkbare in Disney "Ratatouille" is zó veel mooier Dus mijn impopulaire mening: Efteling is een overgewaardeerd en veel te duur park
Ik vind de Efteling heel erg leuk, maar Disney vond ik echt een belevenis. Wij zijn er geweest voor 3 dagen met Disneyhotel toen onze kinderen 9 en 7 waren. Ik vind het nog steeds een van de mooiste vakanties En ik ben op zich helemaal geen Disney fanaat ofzo. Toch vond ik die dagen van begin tot eind magisch en niet vergelijkbaar.
Daar zit inderdaad wel wat in, het is eigenlijk niet te vergelijken, zo anders! We zijn destijds een aantal dagen naar Disney geweest, toen ook gekeken voor dezelfde periode en zelfde aantal dagen voor de Efteling kostte bijna evenveel!
Maar bij de efteling kloppen de wachttijden redelijk. Bij disney niet door iedereen die kaartjes koopt voor de fast line. Daar stoorde ik me echt bij disney afgelopen mei. Daarnaast veel renovaties wat afgezet was met houten Schotten, niet in disney stijl. Het viel ons eerlijk gezegd tegen...
Wat ik zelf dus minder vind en wel een beetje af doet van de hele belevenis. Een app die je verteld hoelang je rij is en digitaal instappen. Leuk als je een klein abbo hebt voor je telefoon omdat je vaak wel gratis internet hebt. Dus als je een app hebt graag met internet die vrij is.
Vorige werk waren we in Walibi. Die heeft idd een app met de wachttijden per attractie. Het was ook op loopings te zien. Dat werkte echt goed. Even in de app kijken welke attractie de minst lange wachttijd heeft Ik heb geen abonnement, maar de free wifi was goed.
Haha hier ook hoor, ben 2x in Disney geweest maar ik vond er zo weinig aan, duur,druk, onaardige mensen, ik ga daar nooit meer naartoe.
Die rijen wordt ook gebruikt door mensen die voorrang krijgen ivm medische redenen, niet enkel door mensen die voorrang kopen.
Als mensen het kunnen afkopen, wat heeft het dan nog voor nut dat het voor mensen met medische reden is? (Ik ga er dan vanuit dat het in oorsprong voor die laatste groep bedoeld is)
Omdat het prima werkt. Er zijn mega korte rijen daar. Als iemand die er gebruik maakt ivm medische redenen, zeg ik: het is de absolute minderheid die het “koopt” en beide partijen zorgen niet of nauwelijks voor verlenging van de reguliere rijen.
Om medische redenen kan ik goed begrijpen dat dat erg fijn kan zijn. Maar moeten zij daar dan ook vet voor betalen? In Walibi heb je ook fast lane tickets. Maar dat kost echt goud geld. Ze hebben verschillende opties. De goedkoopste is rond de 25pp en de duurste optie is gewoon 60,-pp bovenop de entreeticketprijs
Indien jij er gebruik van maakt ivm medische redenen hoef je er niet voor te betalen. Je hebt wel een verklaring nodig om aan te tonen dat je hier om legitieme redenen gebruik van wilt maken (zoon van broer man maakt hier gebruik van).
Het zorgde zeker wel voor veel langere rijen! 2 keer langer dan dat in de app weer gegeven was zelf. 45 minuten werd anderhalf uur! Dat maakt het heel onbetrouwbaar. En maakt dat mensen die geld hebben overal langs kunnen skippen en anderen veel langer in de rij staan. Voor medische redenen snap ik maar om extra inkomsten te genereren vind ik het echt belachelijk en stom
Maar waarop baseer je dat het de priority rij was die ervoor zorgde dat de wachttijd in de app niet klopte? De snellere-wachttijd kaartjes worden heel beperkt en per tijdslot uitgegeven. Het kan onmogelijk voor een verdubbeling van de wachttijd hebben gezorgd. Er zijn tal van redenen waarom de aangegeven wachttijd niet klopt - waaronder technische en simpelweg laksheid in het updaten van de app door het park Maar nogmaals: ik maak zelf gebruik van die rijen, ik zie hoe kort ze zij, hoe (relatief) weinig mensen er gebruik van maken en hoe de verdeling bij het instappen in de attracties gaat (je mag niet bij alles en iedereen voordringen, ofzo, zo werkt het niet). Het kan niet zorgen voor een extreme oploop van de reguliere wachttijd. Daarnaast zie je geen onderscheid in mensen die ervoor betaald hebben en die om medische redenen niet in de reguliere wachtrij staan. Het is waarschijnlijker dat het “gewoon” een fout in de app in de app is geweest Niet minder irritant, maar toch.
En bij de efteling is geen kei harde muziek waar je helemaal gek van word dat je elkaar niet kan verstaan. Wij wonen op ruim 50 min er vandaan, maar hebben wel een abbo. Efteling is te leuk!
Ik ben er zelf ook aan aantal keer geweest en 2 van onze kinderen ook 1 of 2 keer. Maar ik weet niet of ik er nog eens heen ga. Het park opzich vind ik leuk, maar sommige attracties vind ik niet meer samen gaan met ons geloof. Hoe sta jij daarin?