Zag gister dat het volgens mij volle maan is dus misschien daarom die dromen? Of heb je die al langer? Ik heb het nml ook alweer een paar dagen. Vind het heel rot dat jeje zo gespannen voelt. Duim echt voor een wonder!
Oeh snap ik, ik trek dat op het moment ook echt niet, mensen die veel energie kosten. Ah fijn in ieder geval dat je nu eerst 4 late diensten hebt, maar nu eerst nog weekend. Hopelijk lukt het je toch een beetje om nog een beetje op te laden. En vandaag? Bloed? Hoop ik!
lief van je, en uiteraard duim ik ook heeeel hard voor jou!! Als het goed is is het morgen volle maan . Maar eerlijk gezegd heb ik het al een tijdje, dan is het weer even weg en dan komt het weer terug. Maar vooral elke keer nadat we super slecht nieuws hebben gehad, heb ik er erg veel last van. Denk dat het ook met het verwerken te maken heeft. Ik droom dan namelijk veel over het traject. Maar ik droom ook altijd veel over dat ik achtervolgt wordt door enge mannen haha. Maar echt levensecht en doodeng en dat ik badend in het zweet wakker wordt. ja dat stress gevoel is wel kut, maar het ging gisteren al wat beter gelukkig en vannacht heb ik verassend genoeg redelijk geslapen. Wandelen helpt erg goed voor mij en mediteren. Vanavond ga ik naar een klankschalenmeditatie, kijk ik ook erg naar uit. Maar jij slaapt ook k*t dus? Ook veel nare dromen? En ook over het traject met name?
Werd vanmorgen mega gaar wakker maar nu gaat het wel. Zijn weer verder gegaan met de vloer en gaat vandaag beter dan vorige week. Helaas nog geen menstruatie ook nog niks wat daar op duidt. Heb wel het zkh vast een econsult gestuurd ivm eventuele medicatie om het op te wekken. Dus even afwachten wat ik terug krijg.
Heel lief! Ahaa vandaar haha. Ja ik zag het met het blote oog dus dan zie je het niet 100% wanneer. Oh ja dat herken ik normaal ook wel. Het is inderdaad echt verwerken. Ik heb daar ook vaak veel last van. Het vreemde is dus dat ik heel weinig tot niet over het traject droom. Tot van de week die ene droom. Heel apart. Echt heel klote dat je van die rot dromen hebt dat je zwetend wakker wordt! I know the feeling! Gelukkig sliep je vannacht beter ohhh heerlijk zo'n meditatie, geniet er lekker van!
Aah jammer geen menstruatie. Jij had toch even later dan je echo alsnog vruchtbaar slijm enzo? Hoelang geleden is dat? Misschien dat er toen toch een eisprong was en je menstruatie dus ook iets later komt? Goed wel om alvast te onderzoeken wat er mogelijk is qua medicatie. Vermoedelijk krijg je dan een kuurtje van provera of primolut. Ik had daar verder geen bijwerkingen van.
Ahh mooi. Mijn voorgevoel zegt dat ik dat nodig ga hebben. Ik heb hele maand beetje rare afscheiding. Soms nog steeds vrij slijmerig. En voorheen zat daar het bloedverlies bij en nu eigenlijk niet meer. Heel af en toe wat licht roze. Dus denk gewoon nog steeds mijn hormonen in de war en mijn bms vrij dik. Liever geven ze mij gewoon die kuur en dan kan ik door. Morgen ff antwoord afwachten en anders bel ik ze gewoon. Vandaag namelijk geen reactie gehad.
Jaa goeie kans, als je geen eisprong hebt gehad dan komt er ook geen menstruatie. Nou beter dan dat ze het op gaan wekken. Ben benieuwd of ze het morgen willen geven.
Hierbij mijn DPO lijstje. Ik ben vorige cyclus na de eisprong begonnen met Decapeptyl spuiten en deze cyclus met Gonal F 225IE, met de gedachte dat we IVF zouden gaan doen. Helaas is het alleen bij de IVF stimulatie gebleven, verdrietig genoeg was er maar 1 eiblaasje gegroeid. Wij voelen ons verslagen, 24 dagen spuiten, maar geen IVF. Toch laten we geen kans onbenut, het is dan ook een escape IUI geworden. En rondom de IUI hebben we het zelf ook nog even meerdere keren gezellig gemaakt. 05-06: Gonasi gespoten. 07-06: Dag van de IUI. Veel buikkrampen. 08-06 1DPO: slecht geslapen, veel gedroomd, maar goed dat is al een hele tijd gaande. Voel me ook behoorlijk gespannen, echt goed gaat het niet met me. En mijn hoofd maakt ook meteen overuren hierdoor, of mijn lichaam zo wel instaat is tot een succesvolle bevruchting. Na een lange wandeling voel ik me trouwens wat beter. Daarnaast had ik kleine lichte steekjes bij mijn linkereierstok, ei zat trouwens ook op links en krampen in de onderbuik. En poeh wat een afscheiding veroorzaakt die utro. 09-06 2DPO: weer veel en naar gedroomd, voornamelijk over het ziekenhuis en behandelplannen. Af en toe behoorlijke krampen in de onderbuik. Verder geen symptomen. 10-06 3DPO: geen symptomen
Nou heb ze gesproken. Mag morgen komen voor een uitgangsecho en dan bepalen ze dan of ik mij menstruatie moet opwekken. Vind het maar apart want als mijn bms nog dik is wat dan? Mag ik dan door? Maar dan had ik dat afgelopen maand toch ook al gemogen want ik had toen een dik bms alleen geen follikel. Ik snap er niks meer van maar ben iig blij dat ik een echo krijg. Eens kijken wat daarbinnen gebeurt of gebeurd is.
Goed dat ze morgen kijken. Misschien dat het bij een kunstmatige cyclus allemaal anders werkt? Ik zou denken bij dik baarmoederslijmvlies juist eerst afbreken. Ben benieuwd morgen!
Ik begrijp het ook niet want met die pilletjes bouwen ze juist enkel je bms op maar mag er geen eisprong zijn. En dan krijg je de terugplaatsing incl utro. Dus weet t allemaal niet maar hoor het hopelijk morgen duidelijk!
ja inderdaad, als het goed is bouwen ze je baarmoederslijmvlies laag op met oestrogeen. Maar weet niet of je al een opgebouwde slijmvlieslaag van een eerdere cyclus zomaar kan gebruiken. Spannend, ben erg benieuwd wat ze nu van plan zijn.
Hierbij mijn DPO lijstje. Ik ben vorige cyclus na de eisprong begonnen met Decapeptyl spuiten en deze cyclus met Gonal F 225IE, met de gedachte dat we IVF zouden gaan doen. Helaas is het alleen bij de IVF stimulatie gebleven, verdrietig genoeg was er maar 1 eiblaasje gegroeid. Wij voelen ons verslagen, 24 dagen spuiten, maar geen IVF. Toch laten we geen kans onbenut, het is dan ook een escape IUI geworden. En rondom de IUI hebben we het zelf ook nog even meerdere keren gezellig gemaakt. 05-06: Gonasi gespoten. 07-06: Dag van de IUI. Veel buikkrampen. 08-06 1DPO: slecht geslapen, veel gedroomd, maar goed dat is al een hele tijd gaande. Voel me ook behoorlijk gespannen, echt goed gaat het niet met me. En mijn hoofd maakt ook meteen overuren hierdoor, of mijn lichaam zo wel instaat is tot een succesvolle bevruchting. Na een lange wandeling voel ik me trouwens wat beter. Daarnaast had ik kleine lichte steekjes bij mijn linkereierstok, ei zat trouwens ook op links en krampen in de onderbuik. En poeh wat een afscheiding veroorzaakt die utro. 09-06 2DPO: weer veel en naar gedroomd, voornamelijk over het ziekenhuis en behandelplannen. Af en toe behoorlijke krampen in de onderbuik. Verder geen symptomen. 10-06 3DPO: geen symptomen 11-06 4DPO:In de ochtend had ik behoorlijke menstruatiekrampen en was ik een beetje misselijk, wellicht door de utro?! Voor de rest geen symptomen.
Laat morgenmiddag wel wat weten! Denk ook dat dat eerste niet kan maar dan snap ik haar opmerking niet dat ze eerst willen weten of ze wel een menstruatie moeten gaan opwekken omdat het anders zonde is.
mmm ja dat snap ik eigenlijk ook niet en doet inderdaad vermoeden dat ze een opgebouwde slijmvlieslaag uit een eerdere cyclus ook goed vinden. Misschien omdat ze utro geven en je lichaam dus niet de laag afbreekt. Alleen zou je dan wel denken hadden ze dat 2 weken geleden niet al kunnen doen dan.
Ja precies dat!! Dat zou dan ook mijn vraagteken zijn en ergernis dat het dan voor niks nog langer duurt. Ben heel benieuwd morgen maar de huidige gang van aken heeft weer meer vragen opgeleverd dan antwoorden.
Nou eindelijk duidelijkheid. Ik heb rechts weer een cyste van 44mm. Maar dit keer is het niet helder dus het is een corpus luteum cyste. Dat betekent dat ik toch een eisprong heb gehad maar heel erg laat. Mijn bms was 17mm. Mijn lijf is gewoon mega in de war en hebben besloten maar te wachten en mijn lijf het zelf te laten regelen. Die cyste maakt namelijk niks uit voor een kunstmatige cyclus en ze verwacht dat mijn lijf het wel weer opruimt maar dit gewoon echt een lange cyclus zal zijn. Ben in ieder geval blij dat ik niet meer op mijn lijf hoef te vertrouwen qua cyclus straks want het is zo in de war na alle medicatie van de ICSI dat dat niet lukt kennelijk. Dus even afwachten. Heb nu wel gevoeligere borsten sinds gister zo'n beetje dus hopelijk laat dat mijn menstruatie zich aanluiden. Ging trouwens net naar het toilet en was mijn afscheiding weer roze. Zelfde als tijdens dat bloedverlies. Dus het is toch nog niet helemaal weg. Word er echt moedeloos van maar hopelijk hoef ik daar straks niet meer om te stressen in die kunstmatige cyclus.
Ah toch wel een eisprong geweest, bestaat er nog een kans dat je op de natuurlijke manier zwanger bent geraakt? wat fijn dat die cyste niks uitmaakt voor een kunstmatige cyclus, heerlijk inderdaad dat ze het gewoon helemaal overnemen en je zelf niet meer hoeft te stressen over wat je lijf doet. maar wel balen zeg van dat bloedverlies, pffff, wat een gedoe! Moet dat weg zijn voor een kunstmatige cyclus? Of maakt dat bloedverlies niet uit?