Waar valt jouw mond van open? Deel 16

Discussie in 'De lounge' gestart door Iertje81, 10 mei 2025.

  1. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.662
    10.516
    113
    Elke week er zitten vond ik genoeg laat staan elke week zelf in het zwembad.

    Had nog gemogen maar ze werkte met vaste groepjes en ze waren al gewend.
    Was 1 groepje tot diploma en daarna voor de kinderen die verder gingen met b. Dus echt die tijd samen. Zelfs c hebben ze met zijn alle gedaan.

    Hij was groot voor zijn leeftijd dus kon het wel aan. Heeft het ook niet als vervelend ervaren.
     
  2. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.943
    9.011
    113
    Vrouw
    Een vast groepje lijkt me echt heel vervelend en ook niet helemaal oke. Elk kind heeft zijn eigen tempo en het is toch flauw dat een kindje die alles snel oppakt, niet eerder door mag naar het volgende niveau? Hier worden ze dus gewoon doorgeschoven per kind. Het ene kind doet er 9 maanden over, de ander ruim 1,5 jaar.
     
  3. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.338
    12.337
    113
    Iedere zwemschool hanteert zijn eigen aanpak en daar kan je als ouder voor kiezen. Mijn oudste zat in een soortgelijk systeem als wat jij nu beschrijft. Daar zaten zo 12 - 15 kinderen in een groepje, badje 1 duurde al maanden terwijl hij hardstikke watervrij was. Maar steeds kinderen die alleen maar huilden en alle aandacht kregen van de juf/ meester.
    Nu gekozen voor kleine groepjes van 6 kids en 2 zwemmeesters/ juffen per groep (soms 3). Een fase duurt 14 weken en tegen het einde van een fase wordt bepaald of ze door mogen naar de volgende fase of de fase opnieuw moeten doen. Mijn zoontje gaat op schema en mag na de zomer door naar fase 4 en dus op voor A. Hij is dan 1 jaar bezig.
    Ik kies hiervoor omdat ik een zoontje heb die gevoelig is, niet zo zeker van zichzelf en zo vertrouwen kan opbouwen. Heeft je kind dat niet nodig, dan kan je natuurlijk ook voor een ander zwembad gaan met grote groepen, waar ze per kind kijken. Mijn oudste kon dat wel handelen, maar als ouder zijnde vind ik dit prettiger.
     
  4. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.662
    10.516
    113
    Nee het ging super. Had je moeite bleef je oefenen en was je goed maakte je de zwem meters en kreeg je extra uitdaging.

    Een vriendin had inderdaad op badje maar als het vol zat moest je wachten en niet omdat je niet goed genoeg was. Moesten er constant zelf er achteraan.

    Het zelfde als peuter zwemmen. Dat deden we eerder. Als er plek was en ondertussen moest je blijven hangen.

    Vaste groep is ook vertrouwen van de ander en elkaar aanmoedigen. En de zwem meester zag elk kind, had een eigen aanpak per kind en kende ze ook. Was echt goed.
    Voor ons werkte het:)
     
  5. Indiana

    Indiana Fanatiek lid

    3 mei 2015
    1.217
    1.415
    113
    Vrouw
    Flevoland
    En nu valt mijn mond open dat ik zojuist met een datum gebeld ben :$:thumup:!!
     
    owly, Liekje81, breister en 4 anderen vinden dit leuk.
  6. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    14.051
    19.237
    113
    Vrouw
    En moet je nog lang wachren of valt het mee?
     
    Indiana vindt dit leuk.
  7. Indiana

    Indiana Fanatiek lid

    3 mei 2015
    1.217
    1.415
    113
    Vrouw
    Flevoland
    25 juni, valt alles mee dus :)
     
    owly vindt dit leuk.
  8. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    14.051
    19.237
    113
    Vrouw
    Oh dat is super.
    Hopelijk verloopt alles spoedig.
     
    Indiana vindt dit leuk.
  9. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    30 jul 2014
    3.333
    3.985
    113
    Hier hebben ze ook een vast groepje. Ik zie niet helemaal voor me hoe het zonder vast groepje werkt, je hebt elke week toch op dezelfde tijd les, dus ook steeds met dezelfde kinderen? Het kan wel zijn dat de een harder gaat dan de ander, dan heb je gewoon meerdere niveaus bij elkaar. Dat zie je vooral aan de drijfmiddelen, verder is er niet echt verschil behalve dat ze bij niveau 1 nog niet duiken.
     
  10. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.943
    9.011
    113
    Vrouw
    Zelfde tijd les inderdaad, maar hier zitten bv in 1 bad 3 verschillende niveaus. Dus als ze alles beheersen, mogen ze door naar het volgende niveau. Daardoor is er dus in de groepen steeds wisseling.
     
  11. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    30 jul 2014
    3.333
    3.985
    113
    O ja, ik snap het. Hier zit de groep voor B en C altijd in de rechterbaan maar bij de andere banen is het allerlei niveaus van A :)
     
  12. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.749
    5.758
    113
    Dat bij een online dossier van het zh super veel mist. Dochter die 3 x bij de arts is geweest voor allergieën en dan in haar dossier staat geen allergieën. Of een heel consult van vorig jaar er helemaal niet er in staat. Bij man mist een heel bloedonderzoek. Bijzondero_O:thumup:
     
  13. Knalrood

    Knalrood Bekend lid

    6 jun 2024
    530
    558
    93
    L kon ook direct starten toen we haar opgaven.
    Konden ook zelf een tijd kiezen.
    D kon 2 weken geleden starten.
    Ze starten daar met zwemles met 3j9m.
    Ook zij kon gelijk terecht en zwemt op dezelfde tijd als L.
    Bij andere zwemscholen in de omgeving is er een wachtlijst van 2 jaar.
    Deze zwemschool geeft alleen op zondagmiddag zwemles wat voor mij en mijn ex ideaal is.
     
  14. breister

    breister VIP lid

    9 aug 2019
    6.244
    930
    113
    Vrouw
    Waarschijnlijk hebben niet veel mensen zin in zwemles op zondagmiddag. Dat zou in dit geval kunnen schelen. Maar voor jullie een uitkomst.
     
  15. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    19.107
    15.131
    113
    Kan een toevalstreffer zijn maar na de dagen droog is R ineens ook in de nacht droog...:eek: Bij G duurde dat nog zeker 1,5 jaar.

    We houden het nog even bij luiers voor de nacht overigens, slaap is heilig.
     
    owly en Felice vinden dit leuk.
  16. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.593
    17.520
    113
    Daar heb ik inderdaad geen zin in:p
    Dinsdagmiddag ook niet maar het moet nu eenmaal.

    Gisteren is ze geweest en de 1e sticker al binnen:thumup: volledig watervrij en niet bang zei de juf. Daarom mocht ze van mij ook, anders had ik doorgeschoven voor na de zomervakantie zodat ze eerst thuis watervrij kon worden.
    Zegt ze bij het kennismaken tegen de juf dat ze nog niet goed kan zwemmen. Nee kind, dat is precies de reden waarom je daar bent he:roflmao:

    Groepje van 8 kinderen, zij was de enige nieuwe. En 1 van de weinige die in 1x onder water kon zien hoeveel vingers de juf op stak. Was ik toch evht wel even trots op:D
     
    Zxcvb, Shay25, chrystel73 en 3 anderen vinden dit leuk.
  17. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    19.041
    31.738
    113
    Vrouw
    Dat ik vandaag heel onnozel van mijn fiets ben gevallen. Kon mezelf nog net opvangen, maar fiets klapte met de achterkant tegen een dikke steen. Achter derailleur zover verbogen dat die tussen de spaken stak.
    Proberen recht te trekken. Niet gelukt. Naar fietsenmaker moeten lopen en de trein naar huis gepakt :cry:

    Tot zover de actie, ik fiets even naar de action om een slaapmasker te kopen voor zoon die niet kan slapen als het buiten nog licht is.
     
  18. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.662
    10.516
    113
    Jakkes wat vervelend! Morgen waarschijnlijk stram. Verder geen klachten/ blauwe plekken?

    Zoon heeft geen slaap masker maar dubbele raambekleding. Een rolgordijn en gordijnen. Zweet minder dan een slaap masker. Die van ons ligt ook niet stil dus zou het binnen de kortste keren niet goed zitten:roflmao:
     
  19. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    19.041
    31.738
    113
    Vrouw
    Geen klachten verder. Ik kon me goed opvangen/overeind blijven. Maar fiets klapte om tegen een dikke steen. En daar baal ik enorm van. Gevoeligste en duurste onderdeel is goed geraakt. Hoop dat ze hem recht kunnen zetten en dat die niet vervangen gaat moeten worden.

    Er kwam bij zoon nog een mini-streepje licht langs het gordijn. Dus hij vroeg erom.
    En toen kwam zoon 2 dat hij ook wilde voor de vakantie.

    Dus ben ik maar op de fiets gesprongen naar de action. Dure slaapmaskers als die derailleur straks vervangen moet worden :|
     
  20. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    19.107
    15.131
    113
    Over fiets gesproken, vandaag bij de stort de nodige totalloss speelgoed weggebracht (origine marktplaats, kringloop). Ligt er bij t oud metaal verdorie een prachtige fiets...

    Had m dan bij zo'n verzamelpunt gebracht waar ze die dingen opknappen en uitgeven aan mensen zonder (budget voor een) fiets. ANWB heeft volgens mij nog hele ophaalacties.
     

Deel Deze Pagina