Uitgerekend januari 2026

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Puttertje, 29 apr 2025.

  1. DCG

    DCG Fanatiek lid

    24 feb 2020
    3.704
    3.397
    113
    Vrouw
    Wat een supernieuws!!
    Ben echt zo blij voor je ❤️❤️
     
    Wishfull123 vindt dit leuk.
  2. DCG

    DCG Fanatiek lid

    24 feb 2020
    3.704
    3.397
    113
    Vrouw
    Thanks dames, lekker scherp jullie!
    Laten we hopen dat dat dan de reden is ❤️
     
  3. DCG

    DCG Fanatiek lid

    24 feb 2020
    3.704
    3.397
    113
    Vrouw
    Dit is de andere foto, hierop vind ik em aardig van punt tot punt gemeten, maar hierbij kwam ze dus nog een dag minder ver uit….
    Hoofd ziet er hier ook heel raar uit eerlijk gezegd….
    IMG_9403.jpeg
     
  4. L0ts

    L0ts Bekend lid

    22 nov 2023
    541
    432
    63
    Ik hoop het mee! :)
     
    DCG vindt dit leuk.
  5. chaoticgaelle

    chaoticgaelle Actief lid

    3 aug 2022
    200
    276
    63
    Vrouw
    Het is gewoon zo lastig met dit termijn.. ik hoop echt dat het gewoon een verkeerde meting is maar ik zou voor je eigen gemoedsrust wel die pretecho nog inplannen!
     
  6. DCG

    DCG Fanatiek lid

    24 feb 2020
    3.704
    3.397
    113
    Vrouw
    Ja, plus daarnaast keken ze recht op de baby, dus geen zij aanzicht maar echt gewoon van bovenaf.
    Ik kijk even hoe ik me eronder kan houden en anders is volgende week zo een pretecho ingepland :oops:
     
    chaoticgaelle vindt dit leuk.
  7. TheStitcher

    TheStitcher Actief lid

    25 sep 2024
    152
    115
    43
    Vrouw
    #867 TheStitcher, 19 jun 2025 om 19:03
    Laatst bewerkt: 19 jun 2025 om 19:45
    @DCG

    Zo ziet mijn echo eruit… als, nou ja, eigenlijk niks :’) een klein alien waar ik geen vorm of mensje uit kan maken. Ik dacht eerst dat ik ongeveer een week verder was, maar achteraf heb ik blijkbaar later geovuleerd. Hoewel jij wel zeker ven van je ovulatie, denk ik dat ze misschien verkeerd heeft gemeten.

    ik hoop dat de verloskundige het goed mis heeft en je kleintje gezond en goed op termijn is en jij je zorgen maakt om niks!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    DCG vindt dit leuk.
  8. DCG

    DCG Fanatiek lid

    24 feb 2020
    3.704
    3.397
    113
    Vrouw
    Jouwe zou dan 3 dagen verschil met de mijne hebben qua meting. Ik weet voor 100% zeker dat mijn ovulatie 3 mei was, de buikpijn en veranderende afscheiding (na zoveel jaar ziekenhuis trajecten herken je dat nou eenmaal) het moment van innestelen en de vroege licht positieve testen. Het kan gewoon echt niet meer schelen dan hooguit 1 dag, maar 4-5 dagen vind ik echt veel. Op de jouwe zie ik overigens ook al uitstulpingen van de armen en benen hoor ;)
    Ik hoop ook echt dat het gewoon fout gemeten is of slechte apparatuur is (ken hun natuurlijk al 13 jaar)
    We wachten maar ongeduldig en onzeker af of ik het volhoud tot de volgende afspraak….
    Dankjewel voor je lieve berichtje met vergelijking ❤️
     
    TheStitcher en Girly24 vinden dit leuk.
  9. Puttertje

    Puttertje Bekend lid

    12 mei 2022
    740
    928
    93
    Vrouw
    Spannend, mijn duimen draaien voor je. Als het geruststelling geeft, volgende week gewoon een pretecho inplannen inderdaad.
    Ik ben trouwens ook redelijk zeker van mijn eisprong maar ben met mijn termijnecho 4 dagen vooruit gezet. Wel vooruit i.p.v. achteruit dus ik snap dat jij je heel anders voelt, maar ik had ook niet verwacht dat het zo zou afwijken. Misschien kan het gewoon!
     
    chaoticgaelle en DCG vinden dit leuk.
  10. DCG

    DCG Fanatiek lid

    24 feb 2020
    3.704
    3.397
    113
    Vrouw
    Vooruit is altijd gunstiger dan achteruit…
    Bij m’n laatste werd ik ook een halve week vooruit gezet, en de vk zei toen dat dat heel gunstig is en risico op miskraam daardoor alleen maar kleiner wordt.
    Dus als het niet aan een meetfout ligt, ben ik toch wel bang dat het evt toch alsnog mis kan gaan. Ik probeer er niet zo aan te denken, maar toch grijpt het me behoorlijk aan. En dan te bedenken dat ik al een afspraak bij de huisarts had staan om deze zwangerschap te beindigen. Het voelt nu alsof dit mijn karma is.
    Vanaf het moment dat we besloten om ervoor te gaan verliep het heel apart, met enkele lichte testen die vervolgens weer knal werden waardoor ik weer in de stress schoot.
    Afwachten en dan evt pretecho is het enigste wat we kunnen doen.
     
  11. Maria94

    Maria94 Bekend lid

    30 sep 2023
    791
    517
    93
    Vrouw
    chaoticgaelle en Wishfull123 vinden dit leuk.
  12. Maria94

    Maria94 Bekend lid

    30 sep 2023
    791
    517
    93
    Vrouw
    Wat rot dat je door de echo aan het twijfelen bent gebracht of het wel goed gaat. En heftig wat je schrijft, jullie hebben er juist bewust voor gekozen om er toch voor te gaan. Voor de twijfels aan het begin hoef je echt niet 'gestraft' te worden. Je mag echt wat milder voor jezelf zijn. Ik hoop dat alles goed zit en dat je na de volgende echo wat opgeluchter adem kunt halen.❤️
    Heel veel sterkte met wachten.
     
    chaoticgaelle en DCG vinden dit leuk.
  13. marijtje85

    marijtje85 Bekend lid

    15 dec 2021
    744
    941
    93
    Vrouw
    Vandaag een goede pretecho, kindje meet precies 9 weken en begint al op een kindje te lijken met armpjes en beentjes.
    Tweede vruchtzakje is nog wel te zien maar is niet meer mooi rond. Waarschijnlijk over een paar weken niets meer van terug te vinden
     
    Mamaroosje, Hoop1990, Pcosrondetwee en 4 anderen vinden dit leuk.
  14. DCG

    DCG Fanatiek lid

    24 feb 2020
    3.704
    3.397
    113
    Vrouw
    Dankjewel, dat is echt een heel lief berichtje ❤️
    Ik denk ergens volgende week toch maar een pretecho plannen, dit ga ik anders niet vol houden, ben er echt helemaal gestresst over.
     
    chaoticgaelle vindt dit leuk.
  15. DCG

    DCG Fanatiek lid

    24 feb 2020
    3.704
    3.397
    113
    Vrouw
    Ooo wat fijn dat je een goede echo had!
    Heb je een mooie foto mee gekregen waar die tweede vruchtzakje niet zo zichtbaar op is?
     
  16. Maria94

    Maria94 Bekend lid

    30 sep 2023
    791
    517
    93
    Vrouw
    ❤️

    Ik kan me voorstellen dat het wel rust kan geven. Dan weet je in ieder geval ook dat je er niet te lang op hoeft te wachten en met een week ertussen weet je vast wel meer. Mijn duimen blijven draaien voor je!
     
    DCG vindt dit leuk.
  17. DCG

    DCG Fanatiek lid

    24 feb 2020
    3.704
    3.397
    113
    Vrouw
    ❤️
    Lief, dankjewel.
    Mijn vaste echoscopist heeft gewoon perfecte apparatuur, dus misschien dat hij me wel gerust kan stellen en hoef ik geen bijna 3 weken in spanning te blijven zitten.
     
  18. Maria94

    Maria94 Bekend lid

    30 sep 2023
    791
    517
    93
    Vrouw
    Dat is goed nieuws! Fijn dat je weer even kon kijken en wat bijzonder dat het steeds meer op een kindje lijkt. Het lijkt me wel dubbel om het tweede vruchtzakje nog te zien, hoe heb je dat ervaren?
     
  19. Maria94

    Maria94 Bekend lid

    30 sep 2023
    791
    517
    93
    Vrouw
    Zeker doen dan! Wie weet zit je wel voor niks in de spanning.
     
    DCG vindt dit leuk.
  20. Wishfull123

    Wishfull123 VIP lid

    26 mei 2021
    5.236
    4.789
    113
    Vrouw
    Dit is denk een achterzijde? Ik vind het aan de linkerkant ook niet lekker gemeten, onder het beginpunt van de meting vind ik het juist nog wat uitsteken. Wat naar die onzekerheid, heb je al besloten of je nog een echo bij je eigen echoscopist gaat plannen?
     
    DCG vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina