Uitgerekend september '25 ♡

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Cloudspotter, 28 dec 2024.

  1. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    13 nov 2019
    3.628
    3.212
    113
    Vrouw
    Hoe gaat het met de misselijkheid?
     
    Panda95 vindt dit leuk.
  2. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.910
    1.585
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    #3142 Panda95, 19 jun 2025 om 20:28
    Laatst bewerkt: 19 jun 2025 om 20:41
    Ik zit goed qua locatie ook zo dichtbij huis, maar wil misschien wel andere dienst weer. Werk er sinds juli vorig jaar en ben vorig jaar in december op hun vraag geswitcht van dienst waardoor ik nu dus met die collega zit. Met vorige collega's geen last.
    En in het slechts geval wil ik naar de buurgemeente (daar heb ik al een tijdelijke functie vervuld gehad vorig jaar) maar daar moet dan eerst een vacature open komen en dan moet ik de examens meedoen en hopen dat ik er ook als beste uitkom. En is ook weer net iets verder met fiets en minder praktisch voor de opvang van ons zoontje (huidig werk is 300 m van de opvang en recht naast de school waar we hem wrs naartoe gaan sturen), maar voor zo'n zaken zijn er oplossingen lijkt me.
    Maar manlief vindt dat ik overdrijf. Dus dat helpt niet echt. Ik voel me gewoon best fragiel op dit moment.

    En goed voor je dat je gaat rondkijken. Kijken kan nooit kwaad he.

    Kan je ook nog leuk shoppen, is nog overzichtelijk lijstje van wat je nodig hebt
     
    Milena92 vindt dit leuk.
  3. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.910
    1.585
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    Ja zou best kunnen dat regels en n België anders zijn. Half augustus is wel fijner qua vooruitzicht! en idd gewoon evalueren als het dichterbij komt!

    Wij hadden vandaag een fietstocht georganiseerd op het werk. Maar de baby zat echt op mijn blaas te duwen. Had hele tijd het gevoel dat ik in mijn broek pipi zou doen. En toen ik op tussenstop naar toilet ging, was het bijna niks en had ik nog steeds dat "branderig" gevoel. Was wat bang dat het beginnende blaasontsteking was. Geen idee hoe je dat kan krijgen van fietsen. Misschien door het zweten vh warme weer? Is echt de eerste keer dat ik beperking of gevolg ervaar door de zwangerschap. het is al wat beter maar nog steeds wat gevoelig die blaas nu ik thuis ben. Iemand ervaring mee?
     
  4. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.194
    2.532
    113
    Vrouw

    Goed opletten hoor! Dat klinkt iig eerder als een blaasontsteking… :(

    Baby is hier al volledig ingedaald dus ligt voortdurend op / tegen mijn blaas aan, maar echt een branderig gevoel heb ik nog nooit gehad. Wel dat je een uurtje eerder bent geweest je dan opstaat en al terug mega dringend moet door de druk op je blaas, maar ik kan dan wel gewoon goed plassen.
     
  5. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.194
    2.532
    113
    Vrouw

    Er zitten soms toch écht zure appels bij de overheid… echt erg! :confused: Allee je zal het overal wel hebben, maar bij de overheid ontslaan ze niet (snel) dus die mensen blijven mooi hun hele carrière zitten en zorgen ervoor dat een dienst veel verloop heeft. Stom! Kan je niet terug naar je vorige dienst?
     
  6. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.194
    2.532
    113
    Vrouw
    Ik ben op eigen houtje volledig gestopt met alle supplementen en de ene dag gaat het goed de andere weer niet ik zal er maar vrede met moeten hebben… :rolleyes:
     
    Panda95 vindt dit leuk.
  7. Ziggi

    Ziggi Bekend lid

    8 feb 2017
    947
    360
    63
    Vrouw
    Oeh met een blaasontsteking zeker geen risico nemen nu en even urine laten controleren zou ik doen!
     
    Panda95 vindt dit leuk.
  8. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.910
    1.585
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    Deze collega is idd ook vastbenoemd... En heeft zelfs reputatie bij de buurbesturen...
    Vorige dienst zou kunnen maar inhoudelijk toch minder mijn ding, dus daar twijfel ik over. + Die collega van nu regelt wel alle leuke personeelsactiviteiten en heeft nog wel een beetje een netwerk waar ze de waarheid naar haar eigen hand kan draaien, dus ben bang dat als ik tegen haar schenen schop ik nergens meer aan kan deelnemen van die zaken en zo wat "verbrand" ben binnen deze omgeving.
     
  9. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.910
    1.585
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    Deze ochtend was de pijn ongeveer helemaal weg en ben al 2x gaan plassen. Mijn dokter heeft helaas geen plek meer vandaag. Dus zal moeten proberen met veel drinken en voeten warm te houden het verder te voorkomen...
     
  10. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.194
    2.532
    113
    Vrouw
    Vervelend zeg! Snap ik, dan komt er ook weer geroddel dat wil je natuurlijk ook niet.
    Wij hebben ook zo iemand in ons team, maar gelukkig heeft iedereen bij ons het door en zijn we met best veel, waardoor het niet door weegt op onze dagelijkse werking, maar als je maar weinig rechtstreekse collega’s hebt voel je dat natuurlijk harder.
     
  11. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.194
    2.532
    113
    Vrouw
    Veel water drinken kan inderdaad preventief helpen of moest je tijd hebben even langs de apotheek, daar hebben ze tabletjes op basis van cranberry dat helpt ook wel goed. Of cranberry sap drinken.
     
    Panda95 vindt dit leuk.
  12. Zuul

    Zuul Fanatiek lid

    19 aug 2020
    2.962
    3.746
    113
    Vrouw
    Ligt de baby niet gewoon heel laag? Ik had hier ook last van toen ik nog mocht fietsen, dat was met 24 weken.
    Je kan geen blaasontsteking krijgen van fietsen of kou. Wel van niet goed drinken en niet goed uitplassen.
    Dat gevoel kan echt met de ligging van de baby te maken hebben.
     
  13. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    13 nov 2019
    3.628
    3.212
    113
    Vrouw
    Ik heb dat ook inderdaad, dat ik soms wel iedere 20 minuten moet plassen. Vorige zwangerschap was ze al heel snel heel laag, en lag al wekenlang in dezelfde houding klaar voor de geboorte :roflmao:

    @Panda95 je overdrijft niet. Dit is jouw gevoel ! Laat je man maar kletsen ;)
     
    Panda95 vindt dit leuk.
  14. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    13 nov 2019
    3.628
    3.212
    113
    Vrouw
    Trouwens. Vorige keer heb ik veel kleding ook gewoon na de geboorte gekocht :p ik kwam erachter dat ik amper maar 50 had, omdat ik ooit had gelezen dat sommige babys beginnen in maat 56 wilde ik niet teveel halen. Maar nu ga ik dus echt wel een stapel maar 50 halen haha. En daarna juist leuk om nog te gaan shoppen! :)

    (Ohja en over dat plassen, ik moet dus ook continue plassen, en dan krijg ik daar een harde buik bij waardoor ik amper nog kan lopen :roflmao::roflmao: zo pijnlijk haha. Dat was wel de reden waardoor ik de vorige zwangerschap op t laatst eigenlijk nergens meer heen ging haha.
    Maar je klachten zijn nu dus weg zegmaar? )
     
  15. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.194
    2.532
    113
    Vrouw

    Aaaarg ik word gek als mensen het advies ‘koop geen maatje 50 of enkele stuks’ geven!! :roflmao: Ik snap dus echt niet waarom dat gezegd wordt, tenzij uit metingen blijkt dat je baby bij de grotere baby’s behoort…
    Ik had ook maar 3 stuks maat 50 bij mijn eerste en de eerste dag dat ik uit het ziekenhuis was, kon ik naar de winkel toe rijden, want ik had niets meer om hem aan te doen… :o:

    Ons zoontje is als meest gemiddelde baby geboren p50, heeft altijd deze curve aangehouden en hij heeft gewoon 5 weken in maat 50 gezeten, waarvan vanaf 2 weken reflux en we moesten hem 2 outfits per dag aandoen… :oops: Ik heb toen toch echt nog best veel geshopt. Dus nu voldoende outfits voorzien… :roflmao:
     
  16. Milena92

    Milena92 Fanatiek lid

    13 nov 2019
    3.628
    3.212
    113
    Vrouw
    Hahah exact!! :roflmao:
    Hier dus ook idd een week of vijf in maat 50, en dus is de kraamhulp na 2 dagen maat 50 gaan halen in een goedkope zaak haha:p
     
  17. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.910
    1.585
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    Ah bij jullie ook iets soortgelijks. Gelukkig heb je er minder last van. We waren eerst maar met 2, nu is er iemand bij maar dat is zo wat haar beste vriendin ook naast het werk dus zij spannen altijd samen. En de functie van diensthoofd staat momenteel open.
     
  18. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.910
    1.585
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    Ja ik dacht uricran ofzo te nemen maar op Google raadt men dat toch niet aan zonder consultatie van arts. Dus heb het niet gedurfd. Wel goed gedronken en heb geen last meer, oef. Ben wel nog voorzichtig, koude voeten triggeren bij mij ook ongemakkelijk heden met de blaas dus doe toch maar geen open schoenen aan met dit weer. En geen airco op mijn benen gericht.
    We hebben een trouwfeest van een vriendin straks. Ben benieuwd naar het pufgehalte vd warmte :p
     
  19. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.910
    1.585
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    Geen idee, woensdag hebben we weer controle bij de gynaecoloog dus dan weet ik waarschijnlijk meer. Ik denk misschien zweterige omgeving dat dat ook niet zo gunstig is om blaasontsteking te ontwikkelen? Met dat weer en de beweging was mijn onderbroek wel goed nat van zweet. Normaal heb ik altijd inlegkruisje in en dan kan je dat regelmatig wisselen natuurlijk maar die dag toevallig niet. Heb toen wel inlegkruisje genomen tijdens de tussenstop op de fietstocht toen ik al last had waardoor het terug wat droger aanvoelde en dat hielp precies ook al ietsje.
     
  20. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.910
    1.585
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    Ja vroedvrouw zei het ook dat je toch wel wat moet voorzien ookal is het maat 50 dat je gemiddeld 3 outfit switches per dag doet met een baby.
    Was vooral belangrijk dat mijn man dat hoorde want hij had vd zussen ook dat advies gekregen van niet te veel maat 50 en ik mocht dus niks kopen. Hij vond 3 rompers al veel :roflmao::rolleyes:

    Ja soms moet ik op de haverklap plassen maar soms kan ik het ook best lang uithouden zonder. Dus wellicht beweegt onze man nog veel in mijn buik. Ben wel benieuwd of ie nog steeds op p50 zit. Had vandaag in een fb-groep toevallig heel wat verhalen gelezen van zwangere vrouwen die altijd p50 zaten en dan ineens stopten naar P3 enzo en over bevalling inleiden. Dus nu ben ik bang dat ik mezelf een vals gevoel van veiligheid heb gegeven. Want ik was vrij zorgeloos eigenlijk over de baby en de zwangerschap op dit punt.
    De bevallingscursus van de vroedvrouw praktijk helpt ook enorm vind ik. Daar waar ik eerst bang was voor bevalling kijk ik er nu zelfs een beetje naar uit :roflmao::rolleyes:
     

Deel Deze Pagina