Ik weet t dames het is echt heeeeel vroeg vorige week woensdag positieve ovulatie test gehad dus nu 8 dpo denk ik zoiezo maar toch net een testje gewaagd met t blote oog zie je het niet maar op de foto zie ik een heeeel licht streepje zien jullie dit ook? Of verbeeld ik het
Ik zie het niet, maar je bent ook wel erg vroeg, dus als er een streepje staat, laat die zich nog niet goed zien op de foto Hopelijk gauw duidelijker!
Zie het nog steeds niet. Maar als er idd een heel licht streepje staat door hcg dan zal ie de komende dagen alleen maar duidelijker worden.
Niet vervelend bedoelt, maar nog veel meer foto’s van t zelfde testje plaatsen maakt denk ik niet dat we ‘m gaan zien… Dat je ‘m zelf in het echt ziet het belangrijkste. En dat je het met 8DPO niet op de foto krijgt, is heel begrijpelijk. Wacht een paar dagen, als-ie nu gaat oplopen is het dan prachtig op een foto te zien
Ik zie het streepje ook, ik kan alleen niet zien of die roze is en ben er ook niet zeker van dat hij goed doorloopt, maar ik zie inderdaad wat zitten. Hopelijk morgen een duidelijkere test. Succes!