Haaj dames, Even een vraagje : Ik heb op 2 juni een terugplaatsing gehad in Turkije van een blastocyste (5daagse) ik heb positief getest zooooo happy maar wil niet te vroeg juichen want heb mijn hcg getest en die was 165 en verpleging kwam beetje twijfelt over. Nou heb ik op de 23ste een echo maar benieuwd hoe ver ben je dan eigenlijk? De zwangerschap? De eerste keer dat ik een terugplaatsing kreeg was een verse die was meteen raak en daar heb ik me zoontje van gekregen. Eindelijk na 5 jaar proberen met alle andere behandelingen en vaak overstimulatie gehad (heb PCOS) waardoor ik de behandeling moest stoppen. Heeft ivf gelijk zijn werk gedaan. Ik weet ook niet hoe ik mijn dpo moet berekenen. Can someone help me. Thank you
2 juni is 5 dpo, dus 2 weken en 5 dagen zwanger. Je bent dan 23 juni 5weken en 5 dagen zwanger wat in mijn optiek erg vroeg is voor een echo. Vanwaar al zo vroeg een echo?
Staat er wel bij hoor, nummer 5 (blasto), dat is een 5 daagse. https://www.freya.nl/kinderwens/zwangerschap-en-kind/zwangerschapsduur-en-uitgerekende-datum/
maar nu ben ik wel benieuwd hoe ver zwanger ze is, want t is nogal verschil met wat anderen zeggen…..
Gewoon verder tellen vanaf 2 juni = 5 dpo, dan is ze vandaag 4 weken en 4 dagen, dus de 23ste 5 weken en 5 dagen
Hoi hoi, Oh wauw Bedankt voor je berichtje en duidelijke uitleg. Ik ben nieuw hier en was mijn eigen topic kwijt haha En ik durf het niet te zeggen waarom zo vroeg. Dat is wat ze tegen mij zeiden in Turkije. ♀️ ik lees ook online dat meeste echo’s rond 7 a 8 weken worden gedaan vandaar dat ik me ook af vroeg, Hoe ver ben ik dan eigenlijk. Volgens mij willen ze gewoon zien of er wat in het vruchtje zit ofzo. Ik hoop dat het goed blijft gaan
Dat kan hoor, is in ieder land verschillend. Zelf in Spanje gelopen en daar wilde ze met 6 weken ene echo, puur om te zien of alles op de juiste plek zit. Gefeliciteerd met je zwangerschap en hopleijk volgt er een mooie echo volgende week!
Nou vandaag dus de echo gehad en ja hoor niet veel te zien. Gelukkig wel een dooierzakje. Moet na 2 weken terug komen zodat we toch iets meer kunnen zien en de verloskundige schat me idd ook rond de 5 weken maar dat weet ze pas zeker na 2 weken en wat meer op de echo te zien is. dus bij 5 weken niet eens de moeite nemen om een echo te doen.
165hcg op 16 dpo is niet denderend maar ook zeker niet onmogelijk. Je bent nu 5w5d, meestal zien ze dan wel vruchtzakje maar ook vaak genoeg dat het allemaal nog onduidelijk in beeld is, hopelijk volgende keer mooie echo!
Bij mij rekenden ze destijds een waarde van een boven de 80 op 14 dpo met een gemiddelde van 100. Je zit dus op een verdubbeling van die ondergrens 2 dagen later. Het is aan de onderkant van de marge, maar wel binnen de marge. Gefeliciteerd en ik duim op een mooie zwangerschap
kan gewoon niet meer wachten zeg ! Dit zorgt voor zoveel stress wat ik dus liever wil vermijden. Ik heb letterlijk last van alle hormonen dus je voelt je echt zwanger maar dan ga ik voor een echo. Hopend op een mooi beeld. Zegt ze ja zie eigenlijk alleen dooierzakje. Pfff kan je ook zwangerschap hormonen ervaren als je dus eigenlijk niet (meer) zwanger bent ? heb letterlijk grotere gevoelige borsten gekregen. Misselijkheid. Maaaaaagzuur (omg vreselijk) hoofdpijn. Veel plassen. Krampen in me buik.
Helaas wel Ja, ik heb 3x een missed abortion gehad waarbij ik kotsmisselijk boven de wc ging etc en dan was het vruchtje toch al weken gestopt met groeien.. Het is gewoon een hele onzekere tijd tot een week of 12 waar je niet veel aan kunt veranderen.. Zelf vond ik het wel fijn om vaker een echo te krijgen en zou in jouw geval dus volgende week al wel terug willen. Dan ben je 6+5 en zou je toch echt wel een vruchtje met kloppend hartje moeten zien. Maar voor nu kan het ook echt allemaal prima zitten hoor, het is zo klein nu, kan verstopt zitten of gewoon onduidelijk beeld