Hey dames, hoe is het hier!? Ik lees nu pas dat je een licht streepje had Snippie! Erg spannend Wij zijn nu met de eerste onderzoekjes bezig bij de HA. Erg spannend. Snippie; hebben ze jou toen ook onderzocht op dingetjes? Liefs
wij werden meteen naar de gyn gestuurd.aan gezine mijn zwangerschaps verleden.wij doen dus alle onderzoekn in het ziekenhuis.we hebben dus al 1keer zaad laten bekijken en ik heb bloed geprikt op de 22ste dag en moet de 3de dag van me cyclus nog maals bloed prikken en een echo laten maken. maar weet nu dus niet wanneer me 3de dga is maar wel erg spanned voor je meis.
Nee, ik zie het al, sorry, domme opmerking. Ik dacht dat de datum rechts boven het bericht de datum van nu was, maar dat is de geregistereerd datum. Solly... blond!
Tjah mijn huisarts beweert dat het eigenlijk wel normaal is omdat het heel vaak voorkomt als je bent gestopt met de pil of nuvaring... Maar jah als je de pil een dag vergeet is hij al niet meer betrouwbaar hoe kan hij dan na zo'n lange tijd dan nog doorwerken. Ik heb de nuvaring maar een jaar gebruikt en ben nadat ik gestopt ben wel uit mezelf ongi geworden. Eerst een onttrekkingsbloeding en daarna nog een gewone. En daarna dus niks meer. En dat vind ik gewoon vreemd. Van mijn huisarts moet ik tot september wachten. Als ik dan nog niet ongi ben mag ik naar de gyn... Maar ik vind het een eng idee om zolang te wachten en ondertussen kan er van alles aan de hand zijn!!! Werkse snip! Liefs
hihi geeft niet Ik moest ook 2x kijken (al ben ik niet blond ) Ff wennen he deze site Wel kleurrijker gelukkig
@ muppet jah de tijd moet je nog even instellen. Dit doe je bij gebruikersinstellingen en dan bij instellingen en opties kies je voor opties wijzigen. En dan bij datum en tijdopties veranderen in GMT + 1:00 uur Amsterdam, brussel enz. enz. Dan kloppen de tijden weer. Niet vergeten de wijzigingen op te slaan! Liefs
Volgens mij kan ik 1 deze dagen testen! Weet het niet zeker omdat ik een onregelmatige cyclus heb... Symptonen heb ik niet echt, wel last van gevoelige tepels en volgens me vriend ziet me buik er steeds meer uit als een zwangere buik.. Hopelijk ziet hij het goed en is het geen verbeelding! Heb er ook foto's van gemaakt en lijkt er idd erg op.. Maargoed het kan ook zijn dat het me darmen zijn of gewoon alleen op me buik dikker word..
Zou mooi zijn MH1113 Heb je foto niet kunnen vinden. Hopelijk kun je binnenkort al positief testen! Heel veel succes!
Nee klopt! sorry vergeten bij te zeggen dat ik hem nog niet op de pc heb staan! Oeps! ik wacht nog een weekje denk ik als ik nog niet ongesteld ben geworden! Heb vaker een testje gedaan en wil niet weer teleurgesteld worden.. Hou jullie op de hoogte!
Haha, wat grappig.. Lijkt net of ik dit heb geschreven! Heb ook ontzettende gevoelige tepels en m'n buik, jeetje! ( of snoep ik gewoon teveel hihi !) M'n vriend ook elke keer, volgens mij ben je gewoon zwanger hooor. Nou ja, vanochtend getest, maar negatief. Ook nog geen ongi.. Pff erg vervelend in zo'n situatie zitten. Zal ik dan te vroeg getest hebben of is m'n cyclus weer langer en moet ik gewoon wat langer wachten op m'n ongi.. We wachten en wachten maar hahaha!
hej dames hoe is het hier. MH113 en Eliesah spannend hoor meiden! ik duim voor jullie! hier nog steeds niks te vinden,vandaag zelf eerder naar huis gegaan van me werk!voel me steeds beroerder worden! we wachten af! en zoals mijn onderschrift ooit word ons wachten beloond! liefs
Oh Snippie, ik hoop zo met je mee... Morgen of woensdag opnieuw testen? Spannend meid, ik duim voor je!!