Ik heb mermaid gekozen omdat ik echt FAN was van de kleine zeemeermin. Mijn stiefmoeder had voor mijn zusje en mij zeemeerminnenstaarten gemaakt en dan maakte we van kussens van een fauteuil een rots en daar gingen we dan opzitten en de liedjes van de kleine zeemeermin zingen.
Moet je eens zien, wat hier al ligt, Zoiets is toch een geweldig gezicht. Vindt je mij dan niet een kind, Een meisje dat alles heeft. Zoveel gevonden hier in de zee Als je hier rondkijkt, dan krijg je het idee Het meisje dat dit heeft vergaard, tja die heeft alles wel Al die spulletjes vind ik zo prachtig, ik bewonder ze iedere keer Wil je een dittemedat? Ik heb er tachtig. Het maakt niet uit, het heeft geen zin, ik wil meeeer.... Ik wil eens zien waar de mensen zijn, ik wil eens zien hoe die mensen dansen. Zij lopen rond op die, hoe noem je die..? Oh voeten,... Slaan met je staart heeft geen enkele zin, benen zijn nodig voor springen, dansen. Of als je wandelt op hoe heet dat ook al weer? Straat..! Daar wil ik heen als dat toch kon heerlijk genieten warm in de zon dat is mijn wens net als een mens bij hem te zijn. Das mijn idee , boven de zee wil ik graag leven Denk je eens in een zeemeermin lui op het strand Niemand zal mij daar op het land, hoop ik, ooit een standje geven Daar zijn paatjes en mamatjes heel tolerant Ik wil zo graag als ik hen iets vraag dat zij mij zeggen wat iets betekent. Wat is vuur nou? je ziet dat het. hoe noem je dat... Braaandddd..!! Ik wil aan land het lijkt me zo fijn. Ik wil omhoog naar de zonneschijn! Dat is mijn wens, Net als een mens, bij hem te zijn.
Jeetje Surf wat verdrietig. Wat goed dat je zo positief bent! Ik hoop dat het snel weer raak is. Maar dat moet goed komen met een vlindertje dat over je waakt!
hahah ja kleine zeemeermin is echt geweldig keken mijn zus en ik ook altijd en maar meezingen met die liedjes, echt geweldig!
He meiden, ff over dat pendelen. Als ik pendel dan gaat het over dit moment. Het kan natuurlijk zo zijn dat er omstandigheden veranderen waardoor de pendel ook zou veranderen. Ik noem maar iets, als je nu last hebt van een vitamine tekort waardoor zwangerworden bemoeilijkt wordt dan kun je uit de pendel een datum krijgen die nog ver weg ligt. Mocht je beslissen om extra vitamine te gaan slikken dan klopt de uitslag van de pendel niet meer. Dus er zijn verschillende factoren waardoor de pendel vaak niet klopt. Dus ook al pendel ik voor je zwanger in 2010 wil dat nog niet zeggen dat je niet eerder zwanger kunt worden maar dat dat wel afhankelijk is van omstandigheden die veranderen. Poeh snappen jullie mijn verhaal nog? Hopelijk wel!
Hihi en ik vond Sebastiaan altijd zo grappig. Dat ie naar koning Triton geroepen wordt omdat de koning denkt dat Ariël verliefd is. En Sebastiaan denkt dat hij weet dat ze naar boven gezwommen zijn. Dat ie dan zo zit: Mensen? Wie heeft het hier nou over mensen? Hmmmmm? Whaha ik heb daar altijd zo slap om gelegen! (Nog steeds trouwens hihi)
@ Fan, zee meermin. mie 2! Eh... mijn naam werd ook vaak verbasterd naar Ariel... hihi Door leeftijdsgenootjes toen... Lang lang geleden... hihi @ Bloempje! Ik duim voor je! Ik hoop het ook spannend hoor! @ Mee zingen! GEweldig! @ Surf! Leuk dat je er weer bent! En een dikke knuffel!
Joepie ik heb echt leuke pendels!! Thanks meiden, super! *duim van heitje gaat flink omhoog* Ik wil een meisje, ik wil een meisje! hhihihi
Leuk hè die pendels. Ik vraag me af hoe t kan dat er (zoals bij mij) verschillende dingen gependeld worden. Is er iemand die dat kan verklaren? (PS. Het is geen kritiek hoor, gewoon nieuwsgierigheid).
Haha ik heb nou in mn hoofd: sjalalalala weeohwee en dan Jutter: JAAJAAAJAAAJAAJAAHHH kus haar dan, jaaa doe het, kus haar dannnn