Ja dat merk ik nu al een beetje. Vanochtend niet brullen bij het verschonen. Kregen gisteren amper nog een luier om. Gelukkig komt de fysio ook langs want hij heeft nogal last van overstrekken, holle rug, voorkeurshouding, veel spierspanning en maaiende armen en benen. Dus ben benieuwd wat zij gaat doen.
Goedemorgen dames, Minnie, spannend meid. We horen van je. Kuide, jammer dat het niet door heeft gezet bij je. Hier is de kleine ook nog lekker actief. Bab, hier hetzelfde gevoel. Ververlende krampen en branderige gevoel beneden, en harde buiken mar nog geen vooruitgang. Aaliyah, zou wel ff schrikken zijn geweest. Maar gelukkig gaat het goed met Jason. Rianne, fijn dat Lenthe een goede nacht achter de rug heeft. Bio-oil is juist voor striae na de zwangerschap dus die kun je gerust gebruiken, heb hem laatst ook gekocht bij de apotheek. Mac, lekker he als je heerlijk geslapen hebt. Dus jij bent helemaal fris en fruitig en er klaar voor haha. Aichaa, aah Djennah maar gelukkig huilde ze niet (sterke dame haha). Beterschap voor haar en idd gesneden uit werkt het beste. Sunshine, fijn dat je ventje het goed doet. Betreft die knuffel voor je speen is leuk voor de kleintjes en heel handig, ben je je speen ook niet zo snel kwijt. Ik gebruikte hem voor mijn pleegkindje en hij vond hem helemaal geweldig.
Zooo ik heb weer ff lekker bijgeslapen en gedoucht. @Marjanne: Aah hoelaat kun je hem weer ophalen? @Marlieke: 2 uurtjes, dat is snel! Wat toevallig, de mijne zit dinsdag (als ik ben uitgeteld) ook in Arnhem. @Rianne: Wat fijn dat ze vannacht niet zo gehuild heeft! @Mandy: Fijn dat het afscheid nemen nu zo goed gaat. @Sunshine: Fijn dat het beter gaat op deze manier! @Mac: Lekker hoor, weer zo’n goede nacht. @Aaliyah: Gelukkig gaat alles goed met Jason, vind het altijd maar akelig als ze zo klein zijn! @Mandy: Aah wat schattig
He meiden, Zal zo even alles bijlezen, maar eerst ff melden hoe het gyn bezoek was. De kleine ligt nog steeds in stuit en is helaas niet verder ingedaald! Heb ook nog geen ontsluiting met als gevolg dat ik nog een week moet afwachten! Volgende week weer een afspraak en als er dan ontsluiting is word ik ingeleid. Is er geen ontsluiting volgende week, dan heb ik helaas geen keuze meer en moet ik een ks. Dat was natuurlijk niet het nieuws waar ik op zat te wachten! Hoop nu maar dat de kleine deze week hard zijn best gaat doen en dat er verandering is volgende week! Hoe dan ook, volgende week komt de kleine zeker! Zo zal nu ff alles gaan lezen. x girafje
Goedemorgen, @ Minnie: Heel veel succes hopen dat je snel bevalt. @ Kuide: balen dat het niet doorzet. @ Mac:Fijn he dat je nu even wat nachten goed slaapt kan ik ook wel gebruiken straks nog maar ff slapen. @ Rianne: Fijn dat je een goede nacht hebt gehad. Ik ben net bij de gynaecoloog geweest. We waren eerder aan de beurt, dus dat was wel fijn. Ze heeft met een echo de omvang gemeten van het hoofdje, beentje en buikje en het was gemiddeld zij ze. Ze dacht dat het nu op 7 a 7 en half pond zat. Voor deze regio waren grote kinderen ook normaal zei ze. Dus mag gewoon thuis bevallen. Heb meteen een afspraak bij de verloskundige gemaakt voor volgende week. Had net ff een ongesteldheids gevoel, maar is nu ook weer weg.
@ Mam85 en Sarah: Erg he het afwachten tot de kleine eindelijk eens komt! @ Minnie: Succes! @ Sunshine: Fijn dat het weer wat beter gaat! @ Tamtam: Fijn dat alles goed was! @ Alle andere: Heb alles wel gelezen, maar geen puf om op iedereen te reageren! @ Nintendo kadootje: Heb het spelletje Sight training erbij gekregen. Het spelletje wat manlief eigenlijk wou was uitverkocht. Heb het spelletje zelf nog niet uitgeprobeerd, manlief heeft gisteravond even gespeeld en heeft hem nu meegenomen naar zijn werk. Hij haalt een extra kaartje voor me zodat ik ook gekopieerde spelletjes kan spelen Vermaak me nog wel een dagje op de gewone pc. x girafje
@sunshine, er was 10 juni gependeld, en ik denk zelf 12 juni al vanaf het begin.. (of iig komend weekend)
@girafje wat vervelend ik hoop niet voor je dat het alsnog een ks wordt. @tamtamfijn dat alles goed was en dat je lekker thuis mag bevallen. @mam85 hoe gaat het met je, ben je al aan het bevallen haha?
Hallo allemaal, Minnie:Wat spannend!Hoop dat je snel je kleine in je armen hebt!Succes meid! Kuide:Wat vervelend zeg dat je er steeds last van hebt maar het niet wilt doorzetten.Hoop dat het nu eens echt gaat doorzetten! Bab:Ook al aan t rommelen,spannend zeg!Ik niet echt harde buiken gehad alleen krampen,dus het kan wel! Pufcursus:Bij ons moesten de mannen wel mee puffen enz!Ik moet trouwens zeggen dat ik er veel aan heb gehad! Aaliyah:Wat sneu dat Jason ziek is...lijkt me zo zielig!Hopelijk is ie snel weer beter! Girafje:Wat vervelend zeg!Hoop dat er volgende week verandering is en je niet een ks hoeft! Ego:Vandaag weer bij CB geweest en ons mannetje groeit zo goed,hij weegt nu al 3225 gram en is 50 cm! Ze stonden helemaal versteld daar,ook omdat hij zijn hoofdje al zelf zo goed omhoog kan houden! We zijn toch zo trots op onze lieverd! Liefs Debbie
Hey meisjes, Weer terug van de vk, en punkie ligt nu bibi. Hoef dus niet meer te liggen als vliezen breken en meteen te bellen. @ Mama, mag vanaf 4 uur m'n jochie weer ophalen. Nog effies.... Heb nog even op bed gelegen, kan me de laatste keer niet herinneren dat dat kon. Kon maar met moeite eruit komen, maar moest naar de vk. Heb net mezelf getracteerd op een lekkere lunch, en denk dat ik misschien maar weer wat in huis ga doen. Al wordt het een beetje overbodig, herkenbaar bij jullie? Alles is nu wel een keer schoon en gepoetst...
fff ego *********** vanmorgen om half 6 werd ik wakker gemaakt door johan..... lieverd ik hoor water druppelen........... wij de zolder op en ja hoor... lekkage aan het dak... de dakbedekekrs komen vanmiddag tussen 4 en 5 uur... ben benieuwd wat dit geintje ons nu weer gaat kosten... is g*dver altijd zo.. dan zitten we net een beetje lekker in ons geld dat we een beetje kunnen ademen en dan gaat er wel weer iets groots kapot...... echt ik baal als een stekker..... en uitgerekend met komende weersvoorspellingen...... ****************
@ Girafje hopelijk krijg je ontsluiting en kun je gewoon bevallen. @ Debke fijn dat Damien het zo goed doet, en al flink gegroeid en bijgekomen Zo bedden zijn afgehaald, was opgehangen en nog machine was aanstaan. Heb me zelfs nog even gedouched haha Iris was zo fijn aan het spelen op haar kamertje met haar keukenspulletjes dat het wel even ging. Ze is nu nijntje aant kijken en daarna even op bed slapen. Iemand ideeen om te koken vanaaf, kweet het echt niet en moet straks nog naar de winkel....
weer wat meiden goed gekeurd lees ik fijn. Gab das wel balen ja, das altijd he als het net lekker loopt komt er wel weer iets tussen. Geeft het veel regen bij jullie dan?
ik ben vandaag alleen even ego denk ik. Echt niet de puf om alles bij te lezen na die klote nacht! het blijft rommelen hier.. af en toe harde buiken, nog altijd een druk mannetje, en ongie pijn/kramp is ook weer terug! Mijn moeder is nu hier.. die zegt dat het niet lang meer duren gaat.
@Girafje: Hopelijk ga je een deze dagen gewoon natuurlijk bevallen! @TamTam: Fijn dat alles goed was! @Debke: Wow super hoor @Marjanne: Nog maar 3 uurtjes! Je mag onze hond wel even lenen, dan kun je blijven schoonmaken @Gabester: Kl*te zeg, hopelijk vallen de kosten mee… @Sanne: Bloemkool met een groentesausje, aardappels en ’n gehaktbal?? Hmm @Laura: Hoop voor je dat je moeder gelijk heeft!
@ Gabester, tjee dat is balen! Gelukkig dat jullie er wel geld voor hebben en dat dat dan geen probleem is, maar kan me ook indenken dat het lekker is om een keer een ruim spaarpotje te hebben. Succes de komende tijd... rotdak! :x
@Gabster zo dat is wel balen en zeker als je net even lekker in je geld zit!! @Sanne aagh wat lief dat Iris zo zoet is. Van wat voor eten hou je? @Kuide nou als je moeder het zegt! Moeders hebben altijd gelijk he...Ik hoop voor je meid dat hij morgen komt!