Na miskraam gaan we er weer voor (deel 2)

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Josien, Apr 6, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nadeke

    nadeke Actief lid

    Mar 10, 2009
    183
    0
    0
    hoi meiden,
    ik wou me op dit forum even komen aanmelden.
    Wij zijn nu in onze 13de ronde bezig na MK en nog steeds niets. Eerste maal was het direct raak maar nu lukt het precies niet meer.
    Zijn er nog meiden die hier ervaring mee hebben?
    veel liefs
     
  2. Hummie

    Hummie Fanatiek lid

    Nov 17, 2008
    1,503
    0
    36
    vaak zie je heel in de verte altijd een dun lijntje omdat je altijd iets lh hormoon in je lijf hebt zitten, langzaam aan wordt dit lijntje idd donkerder totdat ie net zo donker of donkerder als controle lijn is. gewoon even doortesten! succes.

    @nadeke, sterkte nog voor je MK. en welkom bij de club hier meid! gebruik je ovu testen? er komt een dag dat je ineens wel weer zwanger bent meid! hopleijk duurt het niet al te lang meer!

    liefs humm
     
  3. nadeke

    nadeke Actief lid

    Mar 10, 2009
    183
    0
    0
    neen, ik gebruik geen ovu testen.
    heb er wel al eens over nagedacht maar ik weet niet welk merk het beste zou zijn
     
  4. Elegance

    Elegance VIP lid

    Nov 13, 2008
    5,478
    2
    38
    Welkom nadeke :)
    Ik heb er geen ervaring me ik ben 2 keer zwanger geweest en beide vrij snel achter elkaar..

    Dorien!!!! Heeel veel succes en je weet wat ik altijd zeg he! nog meer plezier bij de gyno, want je gaat je kleine hummeltje echt weer zien hoor! en wedden dat je hem ziet dansen! :):)

    Hummie! ik sluit me helemaal bij je aan! fijn dat we er allemaal voor elkaar zijn! :) maar euh voel je al iets hum? :):):)

    Hier nog steeds een lichte posi zw test :( nu al een week een hele lichte test en de pijn in eierstokken is nog steeds.. dus zojuist toch maar naar de gyno gebeld.. de ass zou het met de gyno overleggen en me vanmiddag terugbellen.. ze wilden me eerst inplannen voor 22 juni.. nou ja zei ik, denk je dat ik bel omdat ik pijn heb en ongerust ben of ter controlle.. Toen maakte ze er de 17e van.. wederom zei ik.. ik loop al 3 weken met pijn en het wordt erger.. ik bel nu omdat ik vanacht er niet van kon slapen.. en uiteindelijk de grote stap genomen heb, bang om niet zeurderig over te komen en nu krijg ik het gevoel dat ik niet serieus genomen word.. soooo ze bellen me vanmiddag terug XD
    Bah erg he hoe je moet opletten dat je niet op het wachtbankje geplaatst wordt..

    Ik zat vanmorgen te denken he, stel ik zou nu weer zwanger worden, deze maand omdat ik niet mijn ei gespot zou hebben ofzo.. nou ik zou het helemaal niet leuk vinden ik heb zo geen zin om me nu weer zo ellendig en rot te voelen en om in een achtbaan te belanden.. ik zou nu ech geen curretage meer aankunnen op korte termijn.. of een mk.. In eerste instantie vond ik de curretage minder heftig maar nu het zo lang duurt... ik was al bijna ongi na de mk.. en over 3 weken werd ik opnieuw zwanger :) .. nu mag ik blij zijn als over 3 weken het hcg uit mijn lijf is.. dat vind ik wel een verschil.. dit sleept voort.. dus mamat.. ik vind het echt goed van je dat je zo positief blijft, tenslotte wacht jij nu al heel lang, eerst op je ongi en nu op je ei.. ik zit nu op dag 27... :)

    voor de rest van de dames een hele fijne woensdag! :)
     
  5. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Welkom Nadeke. Wat vervelend dat je nu zo lang moet wachten. Ik hoop dat je snel positief test, en dat het dan een blijvertje is!

    Even een vraagje voor de dames die tempen of hebben getempt.
    Toen ik vanmorgen vroeg tempte was het 36.3, maar toen had ik slechts 4uur geslapen. Later, na mijn gewone hoeveelheid slaap 36.7. Maar datwas wel weer later dan normaal dus..
    Ik ben geneigd de laatste aan te houden, wat denken jullie?
    Mijn buikpijn is ook veel minder en mijn bmm zakt. Dus ik ben zelf geneigd om te denken dat ei geweest is...
    Dat tempen is eigenlijk niets voor mij met die onregelmatige diensten hoor. De situatie is eigenlijk nooit hetzelfde.
     
  6. Hummie

    Hummie Fanatiek lid

    Nov 17, 2008
    1,503
    0
    36
    je hebt wel een vrij regelmatige cyclus, maar het schommelt een klein beetje, dan kunnen ovu testen echt uitkomst bieden! vel je je eisprong zelf? anders zou ik voor aankomende ronde eens een x ovu testen van sensitest proberen (ik heb zelf de dipsticks) kun je via inter net bestellen, volgende dag in huis! zo weet je zeker dat je ei na 24- 48 uur komt en kun je wellicht wat gerichter klussen. jullie zijn tenslotte alweer ruim een jaar verder meid... snap dat het nu wel weer mag gebeuren!

    @ele, goed gehandeld meid!! wat denkt zo 'n muts achter de balie wel niet, goed dat je niet hebt laten afschepen! ze kunnen op zijn minst idd even terugbellen en je verhaal aanhoren! hoe lang zit je nou na je curetage? 3 weken? je moet er rekening mee houden dat het wel tot 6 weken kan duren he voordat je eigen cyclus weer op gang komt (lees ongi), de vorige x was je heel snel, nu niet. maar goedkomen komt het ele!! maar die pijn moet je idd even na laten kijken/vragen want dat hoort er niet bij, hopelijk kunnen ze je daar gauw vanaf helpen. sterkte ermee.

    @doortje, ben benieuwd naar je echo!! laat je het gauw weten hier?!

    liefs humm
     
  7. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Elegance: Ik werd pas 7 weken na de curettage ongesteld. Het kan tot 8 weken duren.
    En die buikpijn heb ik ook een paar weken gehad, maar bij mij werd het niet erger. Maar ik vind ook dat je niet moet laten afschepen, dus je hebt goed gehandeld! Als je het niet vertrouwd, dan zijn zij daar toch voor? Succes!
     
  8. Ilona PS

    Ilona PS Bekend lid

    Feb 12, 2009
    768
    0
    0
    Zuid Holland
    Hallo allemaal,

    Wil graag met jullie meekletsen. Voor mij herkenbare dingen én ook bekende namen :). Maar ga eerst even goed bijlezen.
    Iig iedereen veel succes toegewenst, we gaan er weer voor ;)

    liefs,
    Ilona
     
  9. Elegance

    Elegance VIP lid

    Nov 13, 2008
    5,478
    2
    38
    Hey ilona ps.. :) ik ken jou naam ook maar moet even denken waarcvan de sept mama's of dec mama's? en ook nog de nod he?
    Wat verschrikkelijk dat je 3 keer een mk hebt gehad.. bah.. alsof 1 niet al een teveel is klets gezellig mee en heel veel succes met het verwerken van je mk *hug*

    Hummie dank je voor je positieve woorden.. denk dat ik het even nodig had.. het ziet er soms zo uitzichtloos uit.. ben ook echt blij dat ik nu gebeld heb...
    Liesben jij had ook pijn in je buik of meer aan je eierstokken en hoelang had jij nog een posi test? ook al heb ik samen met je onder die steen gezeten ik weet het niet meer :)
    Ik denk dat ik nu toch ook eens vaker daar ga zitten, schijnbaar heeft het geholpen :)
    Duikt onder de steen en gaat duimpje draaien :)
     
  10. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Ik testte vier weken na de curettage negatief Elegance.
    Ik heb vanaf een week of drie (!) na de curettage buikpijn en pijn in de liezen gehad. Dacht dus dat ik ongesteld ging worden, maar dat duurde vanaf toen nog 4 weken...
    Lijf doet raar hoor, na zo'n ingreep.
     
  11. nanny

    nanny Fanatiek lid

    Jul 24, 2006
    1,392
    0
    0
    Ik snap toch wel een beetje dat ik mijn ei nog niet heb gevonden, ik had mijn cyclusbanner op 40 gezet. Nu maar op 44 gezet net als de laatste cyclus dat wil dus zeggen dat mijn kleine kleine kleine cyclus waarschijnlijk weer met VIER dagen is verlengt. Ik word er echt een beetje verdrietig van. maar we ovutesten maar verder. Ik hoop dat ie snel posi is. Weer zon ego bericht maar goed word er een beetje krielig van dat lange wachtten. Wachtbank is op mijn plekje al doorgezakt hihihi

    Grtjs Nanny.
     
  12. doortje79

    doortje79 Fanatiek lid

    Nov 28, 2008
    4,404
    0
    36
    joehoeoeoeoeeo! Ook deze echo was goed!! Baby lag op zijn/haar buik lekker te bewegen! Ben helemaal gerustgesteld en laat het echte genieten nu maar beginnen! :) :) :)
    Foto komt vanavond!
     
  13. nanny

    nanny Fanatiek lid

    Jul 24, 2006
    1,392
    0
    0
    nou fijn hoor doortje, lekker van gaan genieten.

    grtjs Nanny.
     
  14. Elegance

    Elegance VIP lid

    Nov 13, 2008
    5,478
    2
    38
    Doooooortje!!! wat gaaaaaf!! howe groot was je hummeltje?
    Ben ook wel echt benieuwd naar je foto!!!! Ik hoop echt dat je nu de onzekerheid kunt gaan verruilen voor meer genietenmomenten!!! je mag echt he het is nu jouw tijd!! en de misselijkheid.. men zegt dat deze afneemt na 12 weken he.. en ik denk dat je echt de 12 weken gepasseerd bent :):):)
    Hoe groot was de beeb eigenlijk? :):) en alles duidelijk kunnen zien? :)
     
  15. Hummie

    Hummie Fanatiek lid

    Nov 17, 2008
    1,503
    0
    36
    ff snel reactie:

    Doorrrrrrrrrrrrtje wat fijn!!! geniet ervan! ben zeer benieuwd naar je echo foto! :)

    liefs humm
     
  16. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    Hee meiden, mag ik met jullie meekletsen? Wij hebben bij 11 helaas bij 11 weken een MA gehad en ben afgelopen 3 juni gecuretteerd. Na mijn eerste ongi weer gaan we weer verder met klussen voor een wonder! Ik heb wel het PCO syndroom (geen eisprong), dus ik hoop dat mijn lijf uberhaupt zelf ongi wordt (wel na de bevalling van mijn zoontje, netjes 3 keer een eisprong en dus zwanger), dus ik heb stiekum hoop dat mijn lijf het weer zelf gaat doen.

    Ik kom hier zomaar binnenvallen, dus ik zal mijn best doen om van iedereen alles bij te houden hoor!

    Voor de nieuwe zwangeren hier VAN HARTE!!!! en voor de klussers HEEL VEEL SUCCES!!!!
     
  17. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

    @ Doortje: Super meis!:) Wat een opluchting he??
    Nu kun je inderdaad lekker gaan genieten en je langzamerhand gaan oriënteren op baby spulletjes!! :D
    Ik wordt altijd zo happy van dit soort berichten :)


    Ik heb morgen weer een echo...
    Willen jullie voor mij duimen? Ik vind het zo onwijs eng en ben zo bang!!
    Ik heb nog wel overal last van.... vooral die misselijkheid!! :(
    Maar zelfs dat stelt me niet gerust......
    Ben zo bang voor opnieuw die klap... net als 8 maanden geleden! :(


    Liefs!
     
  18. doortje79

    doortje79 Fanatiek lid

    Nov 28, 2008
    4,404
    0
    36
    #5398 doortje79, Jun 10, 2009
    Last edited: Jun 10, 2009
    @eleni: Ik heb nu heel makkelijk praten, maar heb wat vertrouwen in je lijf, he? Die misselijkheid is iig een goed teken, toch? Ik snap dat je bang bent, was ik ook, heel erg. En niemand die je dan kan geruststellen, behalve de echo zelf. Probeer vannacht goed te slapen en jezelf een beetje te vermaken tot de echo. Ik duim heeeeeeeeeeeeeeeeeel hard voor je!
    @makkie: welkom hier! Ben je een beetje hersteld van de curretage? Wat naar moet dat geweest zijn! Jullie gaan wel snel voor een tweede he? (deze vraag krijg je zeker heel vaak!?)
    @ele: nou de echo ging heel snel, want was natuurlijk voor contole van de cyste. De gynacoloog was wel heel grappig hoor, maar duidelijk een druk bezet man. Dus even snel kijken (zag wel direct de baby bewegen!) en 2 foto's afgedrukt. Ik riep nog: wat grappig, hij ligt op z'n buik! Toen zei hij: Jij slaapt toch ook wel eens op je buik? :) Nouja, dat soort droge opmerkingen. Phoe, wat ben ik opgelucht! En hoe is eht met jou dan? Lukt nog niet echt om een rustig moment te pakken om met elkaar te kletsen. Ik ben vanaf zaterdag bij mijn zus, dus dan heb ik alle tijd. Dikke knuff!
    @humm: dankjewel!!! wanneer is je NOD? Ik hoop het zoooo voor je!
    @nanny: dankjewel!
     
  19. nadeke

    nadeke Actief lid

    Mar 10, 2009
    183
    0
    0
    @hummie: neen, ik weet niet wanneer ik mijn ei heb, ik voel het nooit. ik zal volgende maand misschien eens beginnen met ovu tests.
    groetjes
     
  20. doortje79

    doortje79 Fanatiek lid

    Nov 28, 2008
    4,404
    0
    36
    @nadeke : ik heb nog een hoop ovu testen van babyboomshop thuis liggen. Interresse? Of iemand anders?
     

Share This Page