ik heb geen ervaring met clomid(gelukkig) maar vind een stabiele temp vreemd meestal schommelt het erg voor mijn ei
Hoi meiden, @ Bo, dus toch verkeerd gegaan? Wat rot voor je zeg! Sterkte! @ Krokodieltje, hopelijk morgen een mooie stijging! @ Maar, wat een lieve 'banner' heb je En heerlijk, zaterdag een weekje naar Frankrijk, hopelijk in die week je eisprong! @ Astrid, hij blijft vaag, je kaartje! Maar vage kaartjes kunnen soms ook goed nieuws betekenen, dus hopelijk geldt dat voor jou! @ Bubsie, je gemiddelde temp lijkt nu wel iets hoger dan de temp een tijdje geleden, hopelijk een goed teken Ik vind het nog steeds vreemd, ineens zo'n ontzettend rare en lange cyclus. @ Nijntje, ik sluit me helemaal bij de anderen aan, je komt echt ontzettend sterk over! Het komt vast allemaal goed, maar helaas moet je wat meer geduld hebben. Knuffel! @ Kweb, 2 juli valt wel mee, spannend hoor! Dan gaat het balletje rollen, maar hopelijk brengt deze ronde jullie geluk! @ Zeehondje, fijn dat het goed met je gaat. Ik vind het altijd heel knap hoe jij ermee om (lijkt te) gaat/gaan. Je komt altijd zo positief over! Knuffel! Hopelijk heb je een 'normale' cyclus! @ MP, zwaai En geen zorgen maken over stabiele temp, daar is echt niets mis mee! Mijn laatste kaartje was ook erg stabiel, in tegenstelling tot die van ervoor, dus ik heb altijd gedacht dat het een goed teken was. @ Ricmar, jij ook geen zorgen maken Zie hierboven! @ All, fijne avond!
@ Ricmar, ik wil het niet nog erger maken, maar volgens mij liep je een paar weken voor op mij Zo oneerlijk hoe zulke dingen gaan! @ MP, je moet me ook volgen, en iedereen hier! Er zijn nog veel te veel meiden hier die in dezelfde tijd als ik gestopt zijn met de pil (of nog eerder!) en dat is écht te lang! Maar een stabiele temp is alleen maar fijn, dan zie je binnenkort tenminste goed wanneer je een eisprong hebt gehad!
Mosa tja ik weet het niet meer precies wanneer ben je uitgerekend? Ach ik zie het positief mijn tijd komt vast wel weer, en ondertussen lees ik mee met jou vorderingen
Ahh, Bo, hele dikke knuffel!!! Hopelijk is je cyclus weer snel op de rit. MP en Ricmar, een stabiele temp gaf mij juist altijd een goed gevoel. En MP, je kunt nu goed zien of je een ei krijgt... *duim, duim, duim* Ik was anders nu al 25 (!) weken zwanger geweest... Poeh, toch een raar idee en soms toch ook wel verdrietig... Meiden ik ben er weer vandoor. Ik ben even tennissen en morgen en vrijdag ben ik op schoolkamp. Ik ben hier dus pas weer zaterdagmiddag. Liefs, Nijn
ja nijntje je zat ook indezelfde maand volgens mij, wanner was jij normaal gesproken uitgerekend? ik 13 oktober en ik hoop 1 daing dat ik in iedergeval op die dag wel weer zwanger ben
Zwaai voor allemaal! Wij hebben nogal rotnieuws gehad, kan even niet zeggen waarover, ivm privacy. Maar ik ben de schok een klein beetje te boven en ik vecht door!! Maar ik heb net bijgelezen. Nijn, allemachtig zeg. Nu mag jij weleens aan de beurt zijn! MP, zo'n stabiele temp.........ik had niet anders voor de eisprong Marb, al nieuws? Nu weet ik het niet meer, wat iedereen schreef. Sorry! Maar tot morgen!
@ Ricmar, ik ben 3 november uitgerekend, dus dan zou je ongeveer 22 weken zwanger zijn geweest Treurige gedachte hè? En jouw tijd komt inderdaad vast wel weer! @ Nijntje, veel plezier (neem ik aan?) op schoolkamp! @ Loe, sterkte dan, ik hoop dat het allemaal meevalt! Dikke knuffel! Als je wilt spuien of wat dan ook, dan weet je me te vinden hè?!
Bo, jeetje, wat balen zeg! Nu maar snel verder en hopelijks straks met z'n allen hier zwanger. Mijn temp schommelt nu al sinds dag 16 heftig, terwijl ik wel nauwkeurige metingen heb. Had mijn ei op dag 19 verwacht, maar zit nu op dag 20 met een lage temp. Snap er niks van .
Krokodieltje: Jou temp gaat indd alle kanten op. Ik zou zeggen dat je ei op dag 18 is geweest. Met klussen heb je in ieder geval je best gedaan
Hai Sheann, ik heb nog niet eerder een lagere temp na de eisprong gehad, dus ik denk eerder dat ie nog niet geweest is. Vind dat geschommel heel gek, heb meestal een stabiele temp en als ie niet nauwkeurig is om wat voor reden dan ook, dan is ie eigenlijk altijd hoger dan verwacht. Ben benieuwd wat de temp morgen wordt.
Mosa, wil je even laten weten of je mijn prive bericht hebt gehad? Ik heb het namelijk verstuurd, maar kan het niet in mijn verzonden berichten terugvinden.....
Loe, ik heb hem gehad! Ik moet nu alleen naar mijn werk, maar ik zal proberen daar vandaag even te reageren. Knuffel!
Ik was 19 september uitgerekend. En ik hoop ook dat ik dan weer zwanger ben. Al denk ik dat dat niet gaat lukken. Heb gehoord via een andere meid op dit forum, bekend met verklevingen, dat wanneer je verklevingen hebt, je tijdens de kijkoperatie een spiraaltje krijgt om te voorkomen dat het opnieuw verkleefd. Dit spiraaltje blijft dan ongeveer 6 weken zitten... Maar..... misschien valt het allemaal wel mee....... Meiden fijne dagen en tot zaterdag of misschien vrijdagmiddag als ik niet tè uitgeput ben. Liefs, Nijn
Morgen! Ons internet ligt er weer uit... pokkezooi. Dus maar even vanaf het werk. Mijn temp was vanochtend 36.8! Ooeeh nog maar 2 dagen werken!!
Goeiemorgen lieve mEIden! Loe, dikke knuf voor jou! Hou je taai he. Mosa, mn banner is mooi he?! Precies zoals het voelt en tis goed zo. Ik hoop idd dat mn ei komt in de vakantie. We gaan in elk geval zorgen dat we m niet missen! haha Ontzettende tennis-Nijn, jij bent een uitzondering hoor. Alles komt goed en in september ben jij weer zwanger...! Astrid, ik moet nog 1 dagje werken en dan VAKANTIONIE! Hoe lekker is dat?!