Tja daar heb je ook wel weer gelijk in. Je weet in ieder geval 1 ding zeker en dat is dat je daar NOOIT meer iets koopt.
Hebben jullie kleintjes dat ook? Mayron voelt echt ALTIJD als ik naar m sta te kijken. Ook al maak ik geen geluid, hij kijkt meteen om alsof ie mijn ogen in zijn rug voelde prikken... Net ook, hij zit in de box met een kinderliedje en ik gluur ff door het trapgat, nou dat zie je en hoor je echt niet, je ziet maar een heel klein stukje en hij kijkt me meteen recht in de ogen op een bepaalde manier... Zo van naar mij kan je niet gluren ik zie je altijd... Haha beetje raar uitgelegd maar owkee...
Zo, pfff.. We zijn er weer van winkelen. Voor mezelf een leuk jurkje met legging gekocht. Voor Esmée een zonnebril, schoentjes en flesspeen L Het was erg gezellig. Onderweg nog ff lekkere swirl gehaald bij de jamin. Nou, ik ga ervandoor!Doei!
Ik snap precies wat je bedoelt want dat heb ik zelf ook altijd en dus nog. Karsten heeft het niet, Maarit ook niet maar Sven weer wat meer.
Van de week heb ik Sven's kinderfeestje geregeld. Omdat hij zo vlak na de vakantie (en voor sommigen nog in de vakantie) jarig is en de vakantie zo begint moet ik nu al zaken regelen en afspreken. Op 5 september dan gaan we in Utrecht met de rondvaartboot naar het Dick Bruna huis en als we daar klaar zijn met rondkijken en doen dan brengt de rondvaartboot ons weer terug naar het beginpunt. Het is toch een half uur heen en een half uur terug met de boot. Toen ik het Sven vertelde stond hij enorm te juichen. Dus dat was goed overgekomen.
Ben benieuwd met wat voor temp ik Karsten zo uit bed haal. Nadat hij vanmiddag ruim 3 uur had geslapen had hij 37,0 maar nog geen 2 uur later ging hij naar bed en had hij al 37,9. Als hij meer dan 38,5 heeft weet ik zeker dat het van zijn prikken komt van vanmorgen. Hij heeft zich alleen met de 2e prik laten horen, maar fop erin en meneertje was weer stil.
Als jullie iemand weten die een autootje zoekt, niet duur en gewoon technisch in orde, TE KOOP: Ford Fiësta 09/99, benzine
Deze is extra eigenlijk, die hebbenw e van m'n zus gekregen om te verkopen omdat zij van mijn moeder en dr vriend een vet mooi autootje mocht hebben, dus gaf ze ons deze om te verkopen, kunnen we het geld bijleggen voor een nieuwe auto