Mooi is dat he, vaak dromen zwangere dames idd voordat ze echt weten dat ze zwanger zijn al dat ze zwanger zijn. Ben het verder helemaal met je eens, dromen die je onthoudt komen niet voor niets. Zelfde als met dromen die steeds terug komen. Volgens mij droom ik nu ook.........NOD-politie ligt in bed dus had mezelf los gemaakt *schaamt zich diep* en volgens mij zie ik toch echt een heel licht wazig streepje Maar nu zijn mijn testen op, hopelijk krijg ik morgen die cassette's binnen zodat ik evengoed zondag nog testen kan.
Dromen zijn de bom! Ik kan ze soms (als ik net ff eruit moet op te plassen en ik ga terugliggen) beïnvloeden.
Nee lukt niet Ik heb een pokke jaren 20 fototoestel volgens mij:x Als ik met flits foto maak raakt hij overbelicht en maak ik een foto zonder flits dan is het heel wazig beeld. Het streepje zelf is daarop niet te zien eigenlijk, amper met het oog te zien, pff wordt gek hier hahaha
Oeh, dromen! Die zijn interessant Ik onthoud mijn meeste dromen, ze zijn heel interactief. Kon mijn ouders en zus aan het ontbijt altijd wel vermaken met wat ik 's nachts meegemaakt had Laatste tijd onthoud ik ze niet zo goed, jammer. Had vandaag trouwens een blunder: zette het koffiezetapparaat aan, maar vergat de kan eronder te zetten... Koffie over het hele aanrecht heen
Denk niet dat jullie het gaan zien hoor, heb er voor zekerheid een rood pijltje bij gezet op de plek waar ik het hier zie
@Angel: Een licht streepje? Gaaf! Ik bedoel: FOEI!!! Voor je NOD testen, ik stuur heitje op je af hoor. Apport!
Ja daaaag Angel, is gewoon een duidelijke streep hoor gekkie! Jeetje en niet eens ochtendurine? Ik zeg gefeliciteerd hoor!
Zie volgens mij nog niet eens het pijltje wat ik erbij heb gezet whuahaha. Leeuwtje toen ik kind was droomde ik altijd zegt mijn moeder steeds. maar ik had dan meestal gedroomd over hetgeen wat ik op dat moment echt zag haha Sue kenner wil ik me niet echt noemen haha, maar heb me er best in verdiept en vindt het héél interessant!!
Zie je hem echt??? Niet die dikke he, dat is de controlestreep hahaha, ojee...*schiet weer helemaal vol*
Hahaha Leeuwtje! Hoi! Ja gaaf he! Maareh klinkt alsof je ook welles zwanger zou kunnen zijn hihi, ik begon ook heel erg te klunzen beiden keer dat het raak was (voor even).
@Dromen: Ik droom wel regelmatig dat ik achtervolgd word, ik ben nooit bang want ze krijgen me nooit te pakken (wat ik in de droom ook weet). Wat zou dat betekenen?
Is niet erg joh, ik wist wel dat de foto te onduidelijk is, hopelijk achter paar daagjes overduidelijke test...of ongi natuurlijk maar hier als ik goed kijk denk ik toch echt een streepie te zien, of zou ik streepjes kijken?
Sorry maar ik zie em echt. Als ik em vergroot zit ie ongeveer een cm van de controlestreep af. Leeuwtje, ik heb ook wel eens getest hoor, haha, ik weet echt wel hoe het werkt!