Februari 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Emmetje75, 6 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Hallo allemaal,

    Bedankt allemaal voor jullie lieve woorden. Ben net terug, en wij hebben eigenlijk veel zon gehad, en ook hier schijnt de zon. Ben wel beetje verbrand. Verder erg moe, wat last van me banden, en beetje hoofdpijn.

    Was vandaag bij me oom en tante geweest op de camping, en eigenlijk leuke dag gehad, veel gelachen om dingen die ik vroeger als kind deed, en werd vergeleken met mijn dochter omdat ze enorm veel op me lijkt. Tot wel een leuke middag gehad, ondanks die rot situatie. Kom net thuis, ligt er een briefje op tafel, met de tekst ik ben weg, kom later me spullen wel halen.
    Dus ik denk echt dat het over is. Nou als het zo moet is het miss idd wel beter. Erg hard en moeilijk, maar heb vanmiddag besloten dat ik wat er ook gebeurd voor mijn kids zal gaan, want zij staan immers op 1!

    Ga nu maar ff wat eten en dan ff de kleine doen, ben er straks nog wel ff. Tot straks
     
  2. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    15 mei 2008
    4.258
    0
    0
    Rijen
    @Jale; Van de aug 2008 mama's zijn er zo'n 10 weer zwanger. De eerste is eind julie al uitgerekend en in febr 2010 zijn er 2uitgerekend (schatje en ik)

    @Minimouse; Gefeliciteerd met je moeder en schoonzus

    @Evenstar; Succes met je cursussen

    @Tonka; Welkom en gefeliciteerd!

    @Mama25; Als het zo moet is het misschien maar beter ook. Wat heb je aan zo'n k***tzak. Maar je gevoel kan je natuurlijk niet ineens wegstoppen. Een hele dikke knuffel.

    Vanmiddag lekker een middagdutje gedaan en daarna was ik me toch beroerd. Erg veel last van mijn darmen (darmziekte) Had dit in de eerste weken van mijn vorige zwangerschap ook en daarna nooit meer last gehad. Slik sindsdien zelfs geen medicatie meer.
     
  3. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    @ duster2000 Mijn gevoel kan ik idd niet zomaar ff wegstoppen, kon dat maar ff. Maar ga wel voo 100% voor mijn kindjes want die hebben mij nu ook nodig. Verder blijven praten en misschien dat ik later wel antwoorden krijg, laat het nu gewoon ff rusten.
     
  4. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    Goede avond!

    Iedereen lekker gegeten?

    @ Mama25, wijze vrouw. Even een stap op de plaats maken. En op jezelf en je kids richten.

    @ Duster, lastig dat je darmen weer zo opspelen! Jakkes, hoop dat het snel weer over gaat!
    Wij waren van de luie.. we hebben sparerib's besteld. Vielen alleen helaas tegen. Beetje droog...

    Ik was vandaag erg moe. Heb redelijk veel geslapen. En ik zou nu ook weer zo kunnen slapen.

    Ik wilde net klagen dat ik alweer een aantal dagen geen symptomen heb. Maar net is in mijn onderbuik een gerommel van start gegaan... Dat wil je niet weten. Alhoewel. nee, nu is het bijna weer over. Bizar joh... Dat ge heen en weer met symptomen. Zelf als je zwanger bent wordt je gek van het wel of misschien niet hebben van symptomen... Net als voor de ongesteldheid.. Zou 't??? Ja, nee?

    Ik vind het spannend... donderdag. Weer een echo. Ik hoop en bid dat we een hartje kunnen zien
     
  5. FutureMama81

    FutureMama81 Fanatiek lid

    7 jun 2009
    1.326
    0
    0
    Ik hoop en bid met je mee muurtje! Ik hoop het echt voor jullie!
    Liefs...
     
  6. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    @ Muurtje, bedankt en bid met je mee hoor!

    Net ff lekker bakje italiaans ijs gegeten hmmmmm :$ had er zo'n zin in hahah.
     
  7. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    mama25, wat fijn dat je een goede dag gehad heb! Kan je de dingen even van je afzetten en je bezig houden met het geluk in je leven! Precies wat je zegt, houdt dat voor ogen! Jou kindjes hebben mama nodig, en jij hebt hen ook nodig!
    Jammer van het briefje, maar probeer je niet het veld uit te laten slaan. Hij zal misschien even tijd nodig hebben, en als hij straks nog niet bereid is om te praten zal het voor jou hopelijk iets makkelijker zijn om het van je af te zetten. De dingen zijn nu nog zo vers dat je er eigenlijk nog niet echt een goed standpunt erover zal hebben... Liefde is moeilijk!

    @ Muurtje, ik heb ook weinig last van kwaaltjes. Weet nog niet echt wat ik ervan moet denken. En het ene moment zijn mijn boobs gevoelig en het andere moment weer niet.

    Valt me trouwens wel op dat hier een heleboel meiden zijn die bij vorige zwangerschap(pen) nare dingen hebben meegemaakt. Bij de juli 2008 mama's heb ik zeer weinig van die meiden gezien. Hou mijn duimen gedraaid voor jullie, want zwanger zijn kan soms ontzettend klote zijn, maar ik denk als je eindelijk zwanger bent en het goed gaat je het ziet als een godsgeschenk en blij bent als je weer een trap tussen je ribben krijgt ;) Ennnnnn het moment dat je je kind in de ogen krijgt... krijg er kippevel van! Zo mooi, maar zo onbeschrijvelijk, dat moet je voelen!
     
  8. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
  9. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    Lieve dames, ik ben gesloopt. Wederom. En ik zou niet weten waarvan. Ik ga rond liggen in huis. KUS!
     
  10. bhappy

    bhappy Actief lid

    19 mei 2009
    286
    0
    0
    @mama25, jeetje wat een verhaal zeg. Echt enorm kl*te dat hij je laat staan. Later ben je er misschien blij om, maar nu is het echt K*t dat je nu alles alleen moet doen. Heel erg veel sterkte de komende tijd!!
     
  11. Angelsfire

    Angelsfire Fanatiek lid

    7 jun 2009
    1.322
    0
    0
    Ik heb na de geboorte van de jongste een hele tijd een duowagen gebruikt. IDeaal! Maar hij is nu net de deur uit.... Ik had 'm trouwens via marktplaats, beviel me goed.
     
  12. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Thanx angelsfire! Balen trouwens dat je hem net de deur uit hebt!

    Poeh, ik had een bod gedaan op een hangwiegje (weet ff niet welk merk cecile ofzo) en ze gaan ermee akkoord, nu vind het wel weer eng om hem echt te gaan aanschaffen. Want ik ben tenslotte nog maar 5 weken zwanger en ik weet niet eens hoeveel het er zijn, straks zijn het er 2, heb ik hem voor niks aangeschaft! Mijn moeder is van een tweeling vandaar dat ik de optie sterk mee neem.
     
  13. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Ooooeh aanschaffen durf ik echt nog niks! Ik heb al wel van lief een babyboek gekregen, omdat hij wist welke ik zo leuk zou vinden (het bewuste kinderfiguurtje wordt ook het thema vd kinderkamer). Toen ik MvM op bezoek kreeg, kon ik tussen een boek, dvd en een kinderserviesje kiezen. Ik vond het serviesje het leukst, maar ik durfde het niet! Ik vind mezelf ook een muts, maar ik heb maar voor de dvd gekozen, omdat die ook leuk voor de papa is.

    Ik heb trouwens internet in het hotel waar ik zit! Jee kan ik toch nog een beetje zwanger zijn deze drukke week. Ben benieuwd of ik het uit ga houden, ben nu alweer behoorlijk stuk en moet de kamer met 3 anderen delen (die er nog niet zijn). Pfff.
     
  14. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    @ Evenstar, waar zit je dan? En wat ga je doen?
    Ja ik zat gisteren echt overtuigd van mijn zwanger zijn e.d. (eigenlijk ook omdat ik nog nooit een miskraam of iets dergelijks gehad heb) en gaf een reactie op dat wiegje. Maar nu al die verhalen begin ik ineens ook een beetje minder zeker te worden, het kan zomaar over zijn! En daarbij dat tweelingen verhaal... Heb ik ook allebei de zwangerschappen mee gezeten hoor!
     
  15. mootje1983

    mootje1983 Bekend lid

    18 mei 2009
    578
    0
    0
    Verzorgende
    noordholland
    hey

    @sassa25: Wat leuk mijn zoontje is van 06-07-08 dus scheelt niet veel!! ik zou het liefst ook zonder enige spanning voor zwangerschap gaan, maar denk dat iedereen het wel wil.

    hier erg last van zuur misselijk en erg moe en sago..
    niet erg gezellig. mijn mobiel doet niet ben er zo sago van... van een stomme mobiel....

    duurt nog zo lang voor we echo mogen maken, ik vind het zo spannend allemaal en eng. zo druk aan het maken. (moet genieten) kan niks vinden zit vandaag niet mee!
    maar ik heb vandaag wel goed solo gezongen angels within temptation ondanks mijn verkoudheid!! ik was tevreden.. haha
    mootje
     
  16. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    Hoi, ben er weer ff.
    even klagen. Heb steken rond mijn navel en in de regio van baarmoeder last van steken. Dacht eerst dat t mijn darmen waren. Maar niet dus... Goed teken... neem ik aan.

    Hebben andere van jullie ook dat je soms niet weet wat je met jezelf aan moet? Af en toe heb ik het gevoel dat ik mijzelf in de weg zit of loop.
    En mijn man raakt ook een tikje van slag door mij. hihi hij weet ook niet meer wat hij met mij aan moet. En hij vind het ook erg moeilijk om zich aan de nieuwe situatie aan te passen. Hij vind het eng. Ik ben wel blij dat hij er gewoon met mij over kan praten. Ik vind het net zo eng als hij.
    Gek he? Allebei het eng vinden maar ook allebei heel blij zijn... en ook toch wel een soort van bang... omdat het ook nog mis kan gaan. (waar we natuurlijk nu niet van uit gaan)...
     
  17. liedel 1

    liedel 1 Actief lid

    7 jun 2009
    445
    0
    0
    NULL
    NULL
    @scorpion: wat fijn dat je bloedverlies gestopt is...ik duim voor je ! Dat trekkende gevoel heb ik ook, zal de baarmoeder wel zijn.
    @ Futuremama81: had bij mijn 1e zwangerschap van mn dochtertje ook veel lage rug-en buikpijn, en nu weer dus bij een 'gewone' zwangerschap is dat ook gewoon een symptoom hoor. Wel vervelend die onzekerheid hoor, nog ff volhouden tot de echo!
    @ mamavan25: wat een e*@%^L zeg...misschien ben je inderdaad wel beter af. Veel sterkte!
    @Muurtje: hier ook wisselende symptomen, momenteel voelen mn borsten alsof ze gaan ontploffen maar dat kan zo naar een halfuurtje weer over zijn. Echt raar, zo'n zwanger lichaam!

    Zo meiden, ik ga nog even wat voorbereiden voor mn werk morgen en ga dan ff lekker bankhangen. Allemaal een fijne avond en nacht en tot morgen maar weer!

    Groet,
    Liedel
     
  18. boni001

    boni001 VIP lid

    1 mrt 2008
    6.548
    0
    36
    Twente
    Oh jee, moet nu 22! pagina's bijlezen... pff.

    Ninja, ook al zo'n mooie verzameling testen zie ik!

    Hé Muurtje, gave avatar heb je! Hier gisteren ook lekker zonnig, heerlijk. Vandaag kwam het met bakken uit de lucht tot half vier vanmiddag, dat was minder..

    Scorpion, ik hoop echt dat het goed gaat!

    Jee wat een verzameling zwangeren, al 50! Super.

    Angelsfire, veel sterkte voor jullie. Bah, wat een rotbericht. Oh, lees nu dat het bloeden weer was gestopt. Het blijft dus onzeker bij jullie. Dikke knuf!

    Meisje30, Tonka, welkom en gefeliciteerd!

    Emmetje, balen van het bloeden. Veel sterkte ook voor jou. Ik blijf toch duimen dat het toch goed blijft gaan..

    Die nieuwe lijst is echt mooi duidelijk!

    Sassa25, niet zo stressen! Beebje is er nog niet.. En tegen de tijd dat dit kindje er is is je jongste ook al 1 jaar en 7 maanden. Als je eerst een wiegje doet kan hij tegen de tijd dat de baby uit het wiegje groeit in een peuterbed en heb je zijn bed voor de baby (zo willen we het hier tenminste doen).
    Heb het net ook over een duowagen gehad, we zitten te twijfelen. Meisje is bijna 2 als de baby geboren wordt.. weet dus niet of het wel zo nodig is. Misschien zo'n meerijdplankje?

    Oeh geboortekaartjes. Dat wordt ook weer leuk én moeilijk. Bij onze dochter hebben we lang moeten zoeken voor we iets echt leuks vonden. En wil nu eigenlijk wel iets wat erbij past..

    Mama25, wat een rotbericht, bah. Veel sterkte de komende tijd..

    Vind het forum ook een fijne uitlaatklep, vooral omdat niemand het nog weet. En manlief voelt niet wat een zwangere vrouw voelt natuurlijk..

    Liedel, ik hoop voor je dat deze zs gewoon heel goed mag lopen en je er lekker van kunt genieten.. dikke knuf.

    Evenstar, hier ook af en toe duizelig. Vanochtend ook toen we bij mn schoonouders waren, gelukkig merkte niemand iets.
    We hebben trouwens besloten om niet tot de 1e echo te wachten met vertellen, aangezien dat pas met 12 weken is en ik het niet zo lang geheim kan/wil houden ;) Dus we wachten tot na de 1e controle, hopelijk kan ze dan al een hartje horen.

    Vanmiddag bij vrienden geweest en daar 2 kopjes koffie gedronken maar dat is me helemaal verkeerd gevallen.. bah!

    Mootje, jouw zoontje had toch een open ruggetje? Heeft hij nog veel extra zorg nodig? Lees dat hij gekatheterd moet worden... wel heftig.

    Angelsfire: mooie mannetjes heb je!
     
  19. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    @ Muurtje, ik herken het wel met jezelf in de weg zitten. Zijn de hormonen meid! En dat eng vinden is heel normaal, voor beide!

    @ Tinetje, je hebt gelijk hoor wat betreft stressen, hahaha ik zit mezelf ook in de weg! Maar goed ik vind 2 jaar eigenlijk iets te jong om over te gaan op een peuterbed dus wacht daar liever mee. Ach ik zie wel hoe het zich oplost, desnoods koop ik een ledikant voor 10 - 15 euro op MP!
     
  20. eyereen

    eyereen Lid

    10 mei 2007
    77
    0
    0
    Sjonge jonge! Wat kunnen jullie veel schrijven met z'n allen zeg. Ik zag dat er inmiddels een hele mooie site in de lucht is! Mooi gedaan zeg! Mijn complimenten.
    Helaas las ik ook enkele verdrietige berichten. Sterkte meiden.

    Hier begin ik al aardig uit te buiken. Vooral 's avonds. Het is veel erger dan bij mijn eerste zwangerschap. Verder heb ik heel de tijd een droge mond. Ik had even gegoogled....kan door hormonale verandering komen...dusssss.....
    Verder erg moe. Kan wel heel de dag slapen.

    Sterkte allemaal en geniet!
     

Deel Deze Pagina