yep...ik snap het ook niet hoor en dan denk ik ook van de ouders lopen niet voor niks mee....als een kind meer als 6 auto's bekrast dan moet dat toch iemand opvallen of denk ik nou zo raar sowieso snap ik sommige ouders niet, kinderen van 5 met een gsm en kinderen van 3 met een Nintendo DS
Ja er is zo'n fonds ja...maar dan zit je bijna een jaar op je geld te wachten waarborgfonds heet dat! tis zwaar klote zeg
Heerlijk he Hoe is het met Mees gegaan vanacht? Ik hoop dat hij ook lekker heeft geslapen As zondag vieren we Wessels verjaardag met familie en ik wou een week later vieren met vrienden, omdat Wessels verjaardag midden in de week is... Maar toen ik de eerste belde zei zij al: Dan kunnen we niet, maar ik heb die week de auto en wou je al bellen of we op de dag zelf mogen komen met haar kids (ze heeft er 4, hahaha, haar jongste is nu 3 weken) Nou tuurlijk mag dat . Toen vroeg ik weer iemand en die kon ook niet, maar wel op de verjaardag zelf, hahaha. En iemand anders wou ook wel op de dag zelf. Dus ik zit uit te zoeken welke dag het beste kan omdat het anders doordeweeks is en de meeste niet kunnen. Kan iedereen die ik tot nu toe heb gevraagd op de dag zelf En hoe ik het doe met de mensen die niet op de dag zelf kunnen weet ik nog niet misschien toch nog een open huis die zaterdag erna
Ik zou het toch proberen daarop te verhalen hoor. Beter een jaar wachten en de kosten vergoed krijgen dan er nu niet achteraan gaan en alles zelf moeten betalen, toch?
hihihi, nou op de dag zelf is natuurlijk eigenlijk ook het leukst! Ik zou dan gewoon de zaterdag of zondag erop het in het klein doen voor de mensen die niet konden op de dag zelf en dan zie je wel of ze dan wel of niet kunnen komen. JE kan moeilijk met iedereen rekening houden toch? Ik durf het bijna niet te zeggen maar Mees heeft vannacht voor het eerst sinds een week weer goed geslapen!! Hij werd vannacht ook weer om 00.30 uur wakker en lag te huilen. Dus ik dacht 'daar gaan we weer, dat wordt weer net als de afgelopen nachten 1,5 lang om de paar minuten speentje brengen en troosten' maar wonder boven wonder ging hij na een kort kikje toen ik wegliep daarna gewoon weer lekker slapen!!!!!!!!!! Zo goed van hem, was helemaal trots!!! En blij natuurlijk!!! Dus ik hoop dat dit weer het begin van het goede ritme is en hij vanaf nu weer verder gaat waar hij vorige week voor het ziek worden gebleven was!!! He, en wat ga je nou voor'n cadeautjes vragen voor Wessel? En wat doe je met de taart enzo?
Je kan inderdaad niet met iedereen rekening houden. Wat goed zeg van Mees, heerlijk is dat he? Even weer lekker slapen . Zou hij ook niet een beetje last hebben van zijn oortjes waardoor hij slecht slaapt? Misschien door tandjes of zo? Van mijn ouders krijgt Wessel een loopauto van ons waarschijnlijk zo'n trike (niet die in de aanbieding want ze waren op ) en aan anderen moet ik nog een lijstje doorgeven. Maar vind het dan moeilijk want de fam. van mijn man zal dan vast niet willen zeggen wat ze kopen waardoor de kans aanwezig is dat mensen hetzelfde kopen . Maar goed, zal ook wel loslopen En met een taart ben ik nog aan het denken waar te bestellen en wat precies. Misschien dat het een taart wordt met Cars erop
Leuk hoor, die voorbereidingen zo! 1 jaar alweer, het gaat ook zo hard!!! He, maar je als je dingen dubbel krijgt, kan je het misschien nog wel (laten) ruilen toch? De loopauto en de trike vind ie in ieder geval vast harstikke leuk! Ja, heel fijn van het slapen van Mees. Daarom hoop ik ook dat het nu weer de goede kant op gaat!!! Had namelijk net als jij laatst echt net het idee dat alle vermoeidheid er aan het uitkomen was door het beter slapen en toen ineens begonnen de gebroken nachten opnieuw. Denk zelf dat ie ook in een sprongetje zit nu ofzo. Volgens mij is dat ook weer rond de 11 maanden namelijk.
Zo, ik dacht ook FF te liggen, maar Esmée slaapt nog steeds! Die ligt er al vanaf 9 uur in. Is denk slaap aan het inhalen!
Nou, die slaapt lang !! Ik ben zelf alleen altijd dan weer bang dat als ze overdag teveel slapen het dan 's nachts weer minder goed gaat. Maar ja, aan de andere kant zeggen ze ook dat uitgeruste kindjes / baby's het beste slapen dus tja.... Wel ff lekker wat tijd voor jezelf nu!
Goedemiddag!! Hier een lekkere nacht gehad, Julian lag eruiteindelijk om tien uur ofzo thuis in en had daarvoor al bij mijn schoonouders geslapen en vanochtend om half acht heb ik hem wakker gemaakt omdat we naar de dokter moesten. Nu heb ik een formulier gekregen voor bloedprikken voor mezelf voor van alles en nog wat maar eigenlijk verwacht hij dat er niks uitkomt en dat ik later gewoon terug moet komen voor een goed gesprek over alles wat er de afgelopen tijd is gebeurt. Met andere woorden mijn dokter denkt aan een pd als je het nog zo kan noemen en anders een gewone d. Nou ja we zien wel, eerst maar dat bloed laten aftappen Verder heeft hij Julian nog beluisterd want hij hoorde al dat hij wat 'zaagde' zoals hij het noemt. Nou dat klopte dus wel en daarna ging Julian heel netjes hoesten om te laten horen hoe dat klonk en dat klonk dus niet al te best. Zoals het er nu naar uitziet heeft hij of een lichte astma of zit hij er net tegenaan. Is dus nog even afwachten wat het word. Als het erger word moeten we gewoon weer terug en we moeten ook kijken of het minder word als hij een tijdje in een ruimte is zonder honden en alles wat daar bij hoort dus hoe we dat gaan doen moet ik nog even bedenken. Zoals het er nu uitziet is het tenminste niet nodig dat de honden weggaan gelukkig.
Ow nog helemaal vergeten te vertellen maar we waren dus gisteren bij roeland zijn ouders en zijn vader had Julian op schoot en die wilde er dus na 20sec. weer af. Zijn vader zet hem op de grond en zegt daarbij, ga je weer op onderzoek uit en de boel opstelten zetten?! Zegt Julian gewoon volmondig Ja hehehe Echt ook met zo'n sneaky lachje erachteraan, ik lag helemaal dubbel van het lachen toen
hallo meiden. hoest hier?? liesje. ik kan daar zo kwaad om worden he. mensen of kinderen die ander mans spullen niet respecteren. net als toen bij onze auto ingebroken was voor 1 tomtom. :x als ik ze tegen zou komen had ik t wel geweten KK. jij heb dus ook zon lekker slaapkopje in huis, en nog van harte met je verjaardag, nog leuke dag gehad.? Bloem. mag je in de apenheul geen buggy of wagen meer mee?? das ff balen want ik heb geen zin om de hele dag met nikita te gaan sjpouwen. wordt ze veel te zwaar voor zeg. (wilde met vaderdag daarheen) maar ff wat anders bedenken dan. voor de rest weet ik t niet meer, sorry hier gisteren een wedstrijd twirlen gehad in Brielle. ben gepromoveerd met mijn duo dus ik heb nu 2 plaatsings bewijzen binnen voor mijn 3 solo onderdelen we gingen voor plaatsing heen en komen met promotie thuis en dat was eigenlijk niet echt de bedoeling haha. we vonden t eigenlijk wel prima in deze klasse maar t is niet anders he, hier ook een goede nacht gehad. wat wil je met een kind dat een hobby heeft dat slapen heet. ze lag en om half 10 in omdat we nog ff naar t strand waren geweest en heeft om 00.00 uur nog een flesje gehad en heeft dus door geslapen tot 07.00 uur, daarna zat ze meteen weer in haar oogjes te wrijven dus heb haar om 07.45 uur weer op bedje gelegd en was zelf ook nog ff gaan liggen, schrik ik toch wakker om half twaalf dus ik snel flesje gemaakt voor haar. ligt mevr nog steeds te maffen denk. en nu ligt ze dus alweer vanaf 12.20 uur in bedje. vraag me dus heel sterkt af wat Jeroen gisteren met haar gedaan heeft dat ze zo moe is. lijkt wel of ze gister de hele dag wakker is geweest haha, nou ik ga me ff met de was bezig houden want die heeft ze langzaam opgestapeld dit weekend dus ik kan mijn lol op. tot vanmiddag