Januari 2010 Mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door cruella, 22 apr 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. woops

    woops Niet meer actief

    Hoi,

    Ik zou eigenlijk geen termijn echo meer krijgen alleen 20 weken echo.
    Maar ik wilde zo graag dat ik al echoburo`s had zitten zoeken.
    Maar m`n mannetje kwam eigenlijk met een beter idee en heb dat meteen uitgevoerd.
    Voel me een beetje een bitch.
    Maar ik heb het echo centrum gebeld waar ik de 20 weken echo krijg en heb via hun het goede nummer gekregen voor de termijn echo afdeling en heb gewoon een echo gepland voor de 12 weken.
    29 Juni mogen we om half 5 in de middag.
    Ben ik slecht of niet?
    Als we achteraf zelf moeten betalen zien we het wel, maar ben blij dat ik de stoute schoenen heb aangetrokken.
    Voel me trots en best een bitch een beetje.
     
  2. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    hahahhah wops, wat goed gedaan !
    Ik denk dat het wel losloopt zo hoor,als ie gewoon te boek staat als termijnecho, echt super voor je!
     
  3. Ankje

    Ankje Fanatiek lid

    1 mrt 2009
    3.746
    0
    0
    magazijnmedewerker/reachtruckchauffeur
    Almere-Buiten
    Ben vanmiddag naar de verloskundige geweest. Was een leuk en prettig gesprek. Ik moet alleen nog even langs het ziekenhuis om bloed te prikken. Want mijn beide ouders zijn diabetes en ik heb een verhoogde kans op zwangerschaps suiker. Ik word dus nog beter in de gaten gehouden hihihihi.
    Ik heb een hekel aan naalden, maar het is voor een goed doel toch?
    Ze vroegen mij ook of ik een test wilde doen om te kijken hoe hoog de kans ik dat wij een kindje met het syndroom van down. Wij doen die test niet, want bij ons komt dat niet voor in onze bloedlijn. Hoe denken jullie daar over?

    @ Sweetcandie: Wat vind ik dit erg voor je zeg!!! Ontzettend veel sterkte ermee!! Dikke knuffel van mij!!
    En als het aan mij ligt mag je natuurlijk altijd even langs wippen op dit forum. Ik zou het zelf ook erg leuk vinden dat we horen dat je weer zwanger bent.
    Kijk maar naar mij. Een mk gehad en een maand niks geprobeerd, die maand daarop was het al raak. Kan sneller gaan dan je denkt, alleen moet je proberen er niet zo mee bezig te houden ook al is dat erg moeilijk. Sterkte en succes!
    @ Kwek: Was je macdrive lekker? Ik moet absoluut geen vettigheid hebben. Ik word daar harstikke misselijk van. Dus voor mij geen hamburgers en patat en zo. Wel lekker gezond hihihihi.
    @ Lynd: Leuk dat je ouders langs komen! Zal vast wel goed gaan! Waarom eigenlijk niet he? Ik ben ook ontzettend benieuwd naar de echo volgende week.
    @ Sjalotjuh: Je hebt het wel zwaar zeg! Een kind dat niet wil slapen en jij bent reuze moe. Sterkte ermee. Hopelijk kun je gauw even een tukkie doen!
    @ Sanne: Je moet natuurlijk wel goed blijven eten he? Je kindje heeft energie nodig. En als je dat niet aan vult gaat het ten koste van jezelf! Dat kan natuurlijk ook niet.
    Misschien vloeibaar voedsel? Lukt dat?
    @ LisetteG: Wat een goeie baas heb jij zeg!! Dat hoef ik niet te verwachten hoor. Erg leuk dat ze zo gereageerd hebben. Geeft jou ook vast een ontzettend goed gevoel.
     
  4. Essie79

    Essie79 Fanatiek lid

    6 nov 2008
    1.473
    0
    0
    Hoi meiden,

    Zo hier ben ik ook weer eens....druk weekend gehad en geen tijd om te posten hier. Net een pagina of 8 moeten bijlezen pffff.

    @Sweetcandie heel veel sterkte.

    @Jada mooie site! Alleen....ik ga ff lekker mierenneuken nu: het geslacht is al bepaald he, dus de vraag is wat denken we wat het IS, en niet wat het wordt ;) Ik kijk wel ff of je deze meekrijgt en anders stuur ik alsnog wel een PB, maar ik denk een jongen en m'n vriend (die trouwens níet Jeroen heet) een meisje.

    @Lynd zijn je ouders inmiddels gearriveerd?

    @Lisette wat leuk joh! Maarre, is het wel een mooie kinderwagen?

    @Wops gelijk heb je!! Heel goed!

    Hier vandaag weer ff een mindere dag, duizelingen en misselijkheidvlagen....bah!! Kom nergens aan toe... Maar ja, goed doel he!! Overmorgen naar de vk! Ben benieuwd.
     
  5. Tulli

    Tulli Niet meer actief

    @Prenatale Screening, wij doen hem ook niet! Want al zouden we veel kans hebben, dan nog zou ik me kindje NIET weg laten halen. We zien het wel! Daarnaast komt bij ons ook down-syndroom niet in de familie voor.
     
  6. Tulli

    Tulli Niet meer actief

    Ohw..niet zo'n duidelijke zin! Jullie snappen me wel denk?? ;)
     
  7. woops

    woops Niet meer actief

    Wij doen die test ook niet.
    Het komt zoals het komt.
     
  8. Essie79

    Essie79 Fanatiek lid

    6 nov 2008
    1.473
    0
    0
    Net ook weer op zo'n babysite een verhaal van een zwangere: "wij hoeven niet te weten of het een jongen of meisje is, wij zijn al lang blij dat we een kind mogen krijgen."

    Zoooooooooooooooo irritant die kr(d)omme gedachtengang....net alsof dat bij ons anders is..... Het maakt ons ook helemaal niks uit!!!!!! We vinden het gewoon speciaal om te weten. Pffff.

    Zo moest ik ff kwijt hoor :)
     
  9. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

    Hai meiden,

    Wip maar weer eens even langs..

    @ Sweetcandie: Sterkte meis!! :(

    @ Jada: Fijn dat de echo goed was!! :)

    @ Prenatale screening: Wilde ik heel graag doen maar het kan/mag (?) niet met een tweeling. Dus... dat gaat ook niet door!

    Hier voor de rest alles goed.. ben nog steeds beroerd.. Alles doet pijn en ik kan alleen maar slapen!!

    Geniet nog lekker van het zonnetje meiden ;)

    Liefs Eleni
     
  10. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

    hahaha essie!! :D Last van de hormonen meid!!? ;)
    Maar ik snap wat je bedoelt...
     
  11. woops

    woops Niet meer actief

    Ik denk dat ze er ook niet mee bedoelen dat het voor de paren die willen weten wat het wordt niet minder speciaal of bijzonder is denk ik.
    Snap de geachte gang wel.
    Wij willen het ook niet weten, en wij hopen gewoon op een gezond kindje.
    Maar dat geld net zo goed voor alle die het geslacht wel willen weten, die willen ook een gezond kindje.
    Dus ja is maar net hoe je er tegenaan kijkt denk ik.
    Ieder zijn mening vind ik wel zo fijn, dus vind alles goed hoe mensen denken.
     
  12. chevenne

    chevenne Fanatiek lid

    17 mei 2009
    1.073
    0
    0
    Ff een uitgebreid bericht van deze kant..
    @Sweetcandie sterkte de komende tijd. Hoop dat voor jullie snel ook het zonnetje weer mag schijnen.
    @ lisetteg wat een ontzettend leuke ontvangst vanmorgen. Kan me voorstellen dat je van een dergelijk cadeau je helemaal ondersteboven bent. Lekker van genieten meid!
    @Wops strakke actie. Bij ons krijg je een verwijzing mee van de verlos, voor een afspraak en die heb je nodig.
    @Essie sterkte met de misselijkheid en duizelingen. Wil ook geen combinatie test, maar wel het geslacht weten. Is toch niets mis mee? En het is voor 98% zeker dat ze het weten, verrassingen komen nog wel eens voor ;)
    @Eleni Vervelend dat je zo beroerd bent. Rust maar lekker even uit.

    Hier alles prima. Pittig dagje met de kids. Ze waren een beetje elkaar aan het uitdagen en kijken hoever ze kunnen gaan. Het is de laatste weken echt bezigheidstherapie hoor. Pfff.
    Nog steeds misselijk uiteraard. Kreeg vanmorgen mijn spijkerbroek niet meer dicht, hihi. Heb er nu een elastiekje tussen.
     
  13. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    @ Sweetcandie: ah nee....meid wat *&*() voor jullie! Heel veel sterkte met de verwerking.....dikke knuffel!

    @ LisetteG: das wel heel lief! Fijn dat je je zo gesteund voelt!

    @ Lynd: leuk dat je ouders langs komen! Veel plezier!

    @ Eleni: geen prenatale onderzoeken als je een tweeling krijgt? Ze doen toch alleen een nekplooimeting en bloedonderzoek? Ik snap wel als je het over een vruchtwaterpunctie zou hebben ofzo...

    Hier vandaag de vk gebeld en mag donderdag al langs! Heb natuurlijk al een termijnecho gehad, dus kan zo instappen.....
    Ook vandaag al kraamzorg, verzekering en kinderopvang aangevraagd. Vooral dat laatste moet je ECHT op tijd doen!
     
  14. MaNo

    MaNo Actief lid

    2 jan 2009
    193
    0
    0
    Eindhoven
    hallo dames,
    Mag ik me ook bij de club van Januari mamma's voegen? Ik ben 9-1-2010 uitgerekend. Van de week heb ik mijn eerste echo, echt super spannend.
    Voel me wel goed, alleen moe en misselijk maar dat hoort erbij. (en heb het er graag voor over)
     
  15. woops

    woops Niet meer actief

    Mannetje zei daar straks ook dat ik nog de verzekering CZ moest bellen, maar wat moet je dan zeggen en waarom moet je hun bellen eigenlijk.
    Kraamhulp wil ik ook deze week of zo gaan aanvragen, wel vroeg want hier is het met 12 weken aanvragen maar ja daar ben ik zo.
    Kinderopvang willen wij niet dus dat hoef ik niet te regelen.

    @Mano,
    Welkom in de club der zwangere
     
  16. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer

    Je belt je verzekering, omdat anders je kraamzorg niet vergoed wordt. Bovendien krijg je (meestal) een kraampakket rond de 30 weken, voor als je thuis wilt bevallen en/of voor in je kraamweek.
     
  17. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

    @ Chevenne: Dank je meis!
    Hier ook problemen met broeken trouwens.. ik heb nu ook maar van die zomerbroeken met elastiek ipv een knoop gekocht! Zit toch wel iets lekkerder moet ik zeggen!

    @Mamanama: Ik heb begrepen van de gyn dat uit bloedonderzoeken geen betrouwbaar resultaat kan komen. Over de nekplooimeting heeft ze gezegd dat ze die ook niet gingen doen.. wat ik niet begrijp, want als ik het google kom ik idd tegen dat nekplooimetingen wel kunnen :(
    Ik ga er toch maar eens over bellen van de week...

    @ MaNo: Welkom meis en Gefeliciteerd!! :)
    Klets gezellig mee zou ik zeggen!! ;)

    Liefs Eleni
     
  18. Ben ik nou zo kippig, of missen we nu 16 pagina's?
     
  19. Lumea

    Lumea Fanatiek lid

    16 nov 2008
    1.508
    0
    0
    Rustig hier.....
    Nog een week tot aan de echo.
    Ik zit echt niet af te tellen hoor :p
    Zal zo blij zijn als ik weet dat het goed zit.

    Laters allemaal.
     
  20. noname

    noname Bekend lid

    18 aug 2008
    679
    0
    0
    Mano...welkom hier!!! En natuurlijk hartstikke gefeliciteerd?

    Jada...volgens mij is het doorbladeren van de pagina's veranderd en moet je doorbladeren met het pijltje. En om een 'grote' sprong te maken klik je een van de 4 bladzijdes aan. Ik weet het niet zeker maar vind het wel onduidelijker dan eerst.

    Hier... morgen om half 12 mijn echo en vind het erg spannend. Mijn man en dochtertje gaan ook voor het eerst mee. Morgen wordt ook mijn exacte uitgerekende datum bepaald. Ik ben benieuwd! Als morgen alles goed is ga ik het tegen de hele wereld vertellen en ga dan ook alles (verzekering, kraamzorg ed) regelen.

    Dikke knuf
     

Deel Deze Pagina