Februari 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Emmetje75, 6 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Jongetjes zijn leuk hoor! Meiden zijn heel gebekt, oke je kan wel lekker tutten met ze, maar jongens zijn wat meer ehhh hoe zeg ik dat, meer op papa en mama. Afhankelijker denk ik... Weet niet zo goed hoe ik het onder woorden moet brengen, gevoeliger misschien. Of het komt door zijn sterrenbeeld hoor...
     
  2. boni001

    boni001 VIP lid

    1 mrt 2008
    6.548
    0
    36
    Twente
    Muurtje, site ziet er mooi uit! Mis alleen sweetcandie bij de vlindertjes?

    Zie ook veel dezelfde gezichten hier. Vind het juist wel fijn om in deze weken erover te kunnen kletsen!

    Angelsfire: denk dat ik morgen niet veel online ben 's ochtends, dus alvast heel veel succes voor de echo! Ik duim voor je..
    En ik werk op een commerciele binnendienst op een kantoor.

    DrewB, moon85, Astrid 85, bientjuhhh, jo7, angel79, leeuwtje83, bwtje, melek42, welkom en gefeliciteerd!

    Sasje77, goed nieuws bij de echo zie ik. Fijn!

    Mama25, lees dat je in aanmerking komt voor je nieuwe huisje! Super, een nieuwe start. Heel veel geluk daar..

    Bloempje83, hier nog niets aangekomen of afgevallen. Vorige zs eerst zo'n 5 kilo afgevallen nl. Heb ook weinig zin in eten nu. Maar gelukkig niet misselijk..

    Leeuwtje, helemaal uit Nieuw Zeeland. Super land, zijn er ooit op vakantie geweest. Echt, we willen nog een keertje terug... Woon je er al lang?

    Scorpion, ik blijf voor je duimen.

    Namen: hier ook beiden apart een lijstje gemaakt en toen vergeleken. En daarna nog héél lang getwijfeld, tot zo'n vier weken voor de bevalling.

    blondsteenbokje, wat vervelend! En idd dat mag helemaal niet, als jij zegt dat je migraine hebt moet ze dat ook invullen. Wat stom!

    sassa25, dat wordt wel moeilijk bij je bevalling, als zij dienst heeft dan krijg je haar gewoon (tenzij er daar meerderen tegelijk dienst hebben natuurlijk). Maar misschien toch een andere praktijk kiezen?

    Hier vannacht en gisternacht goed geslapen, maar blijf moe. Op het werk dus maar verteld dat mijn dochter zo aan het spoken was en ik daarom zo moest gapen.. je moet toch wat..
     
  3. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    He bij jullie link van de geslachtskalender zeggen ze weer wat anders!
     
  4. moon85

    moon85 VIP lid

    5 jul 2006
    6.811
    0
    0
    @ bloem

    Ik denk dat ik een meid krijg.
    Al hoop ik voor m'n man een jongen haha.
    Maar zet bij mij maar meisje ;)

    Voor de misselijke onder ons:
    Preggie Pops
     
  5. Scorpion

    Scorpion Fanatiek lid

    7 jul 2008
    3.028
    0
    36
    Beverwijk

    Zit jij met je kladblok naast de computer ofzo:D Of je bent detective! Jeetje wat een geheugen!:D

    Maar bedankt voor het duimen!;)
     
  6. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    @ Tinetje, mijn verloskundige zal niet bij mijn bevalling aanwezig zijn omdat ik hoe dan ook een keizersnede krijg. Ik loop dus als het goed is tot de 34 weken bij de verlos en daarna word ik doorverwezen naar de gyn.
     
  7. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    ze zeggen voor mij een jongen. Mei en ik ben 26.
     
  8. @tinetje: sweetcandy is een januari mama toch?
    @sassa25: ik heb gezien dat idd sommige kalenders wat anders geven, zullen we deze aanhouden, vind 'm erg gebruiksvriendelijk ;)
    @moon, ik zet je erbij
     
  9. Scorpion

    Scorpion Fanatiek lid

    7 jul 2008
    3.028
    0
    36
    Beverwijk
    de een zegt bij ook meisje en de ander jongen :S

    24/mei.
     
  10. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Bij die eerste kloppen de voorspellingen bij mij wel, en bij de 2e niet. Want daar zeggen ze dat de jongste een meisje had moeten zijn, nou en hij heeft echt een piepie hoor :D:D
     
  11. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Ach ja, het zijn toch van die bakerpraatjes hahahaha. Ik weet niet eens of het feitelijk klopt. Maar inderdaad die van mama en zo is erg gebruikersvriendelijk!
     
  12. moon85

    moon85 VIP lid

    5 jul 2006
    6.811
    0
    0
    Lol bij mij is het allebei Jongen
     
  13. Sassa die van jou is bij mij ook een jongen, ben ook 26 en in mei zwanger geraakt.
     
  14. Meiden, ik ga naar huis. Wie nog op de lijst wil, stuur me maar even een pb'tje dan hoef ik niet zoveel terug te lezen. Doeiii
     
  15. boni001

    boni001 VIP lid

    1 mrt 2008
    6.548
    0
    36
    Twente
    Scorpion, ik open meestal het kladblok op de computer en typ daarin wat ik wil reageren. Kan ik niemand vergeten (heb een geheugen als een vergiet op het moment haha, kreeg vandaag alweer een aanmaning binnen hihi).

    Sassa, als je vlos toch niet bij je bevalling is zou ik lekker bij deze praktijk gaan en idd vragen of je die ene vlos niet hoeft te zien. Lijkt me geen probleem toch, zullen ze echt wel vaker meemaken.

    Bloempje, aha, sweetcandie is van januari. Vandaar.. laat mijn opmerking dan maar zitten.
     
  16. FutureMama81

    FutureMama81 Fanatiek lid

    7 jun 2009
    1.326
    0
    0
    ik heb je een pb gestuurd :)

    Fijne avond allemaal. Ik ga even koken en daarna lekker bankhangen!
     
  17. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Misselijk!

    Sta met opgetrokken neus karbonaadjes te braden :p
     
  18. schatje1

    schatje1 Niet meer actief

    heey meiden,

    over de Ra Ra lijst..

    hmm ik denk dat het dit keer een meid word..
    De chinese kalenders zeggen ook allemaal een meid :)

    we zullen het zien haha

    kusjes
     
  19. samkids

    samkids Niet meer actief

    Oh, beginnen de symptomen nu pas? Zoals? Misselijk enzo? Ik heb hier ook weinig symptomen. Alleen zwaar gevoel op mijn maag, af en toe steek in mijn borsten en kramp. Maar ik moet er echt mijn best voor doen om het te voelen. Dat maakt me ook erg onzeker... Maar hopelijk voel ik over 2 weken ook wat meer.
     
  20. samkids

    samkids Niet meer actief

    #1680 samkids, 17 jun 2009
    Laatst bewerkt door een moderator: 17 jun 2009
    Niks om je voor te schamen hoor! Ik doe dat ook al drie dagen op een rij. :) Ik zie dat jij al een afspraak hebt voor een echo. Heb je meteen gebeld toen je een positieve test had? Ik ga vrijdag bellen. Dan ben ik ook vrij en hoef ik niet moeilijk te doen op mijn werk.
     

Deel Deze Pagina