Voormalig Temp-meiden die nu zwanger zijn

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by afrola, Mar 5, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mel78

    mel78 VIP lid

    Feb 12, 2008
    8,320
    242
    63
    @afrosa: ben je al een keer naar een bekkentherapeut geweest? Dat hielp bij mij in het begin erg goed. Nu niet meer, maar dat komt omdat mijn spieren gewoon overbelast zijn van de zwangerschap waardoor mijn bekken pijn doen. Wellicht heb jij er ook een beetje baad bij?
     
  2. afrola

    afrola Fanatiek lid

    Aug 7, 2008
    3,434
    2
    38
    Utrecht
    @ Melisa, ik bezoek al een tijdje een fysiotherapeut gespecialiseerd in bekkenklachten. Die probeert bepaalde spieren sterker te maken zodat ik de verweking op kan vangen. Maar tegen de hormonen is haast niet op te werken. Het was een paar weken stabiel maar nu sinds 2/3 weken gaat het weer achteruit. Volgens de fysio komt dat doordat er weer een shot verwekings-hormonen zijn vrijgekomen. Nu moet ik de boel weer stabiel weten te krijgen en rond de 30 weken verwacht ze dat er weer een shot komt en dan kun je weer een verslechtering verwachten. Daar ben jij nu ook aanbeland dus het kan zijn dat je daardoor nu extra last hebt...

    Verder doe ik ook aan zwangerschapsyoga, ik kan helaas niet alle oefeningen meedoen, maar de oefeningen die ik wel kan doen vind ik heel fijn. Hhet helpt namelijk wel voor mijn rug. In het begin trok de pijn van mijn bekken ook door naar mijn rug maar door de yoga-oefeningen is dat nu veel minder :).
     
  3. Loe

    Loe Niet meer actief

    Afrola, hopen dat je bekkenband helpt!

    All, ik heb weer iets geks. Drie weken geleden (wist ik nog net niet dat ik zwanger was) urine ingeleverd bij huisarts. Dacht misschien blaasontsteking. Echter, ik werd gebeld, alles ok. Dus geen ontsteking. Dacht, dan zal t wel toeval zijn he, die klachtjes. Nu drie weken later, kom ik herhaal recepten ophalen bij apotheek, overhandigt ze me ook een kuurtje. Voor blaasontsteking. Ik denk eh................... dat kan niet goed zijn.

    Ik toch maar huisarts gebeld. Krijg ik toch te horen dat alles ok was. Even later word ik teruggebeld, door ass. Er was toch in het sediment een aantal ontstekingscelletjes gevonden, dus kuurtje. Geluk bij ongeluk is dat ik dat middel niet bij zwangerschap gebruiken mocht. Maar ik loop dus, als het niet over is en dat denk ik niet, al drie weken met een blaasontsteking. Is dit erg, en kan het kwaad??

    Zucht. Nu vrijdag weer urine inleveren. Zondag op vakantie, dus waarschijnlijk toch voor zekerheid vrijdag kuurtje mee. Een kweek wordt nog afgenomen maar die uitslag duurt langer, dus dat hoor ik pas als ik in frankrijk zit.

    Zou het kwaad kunnen zo lang met blaasontsteking rondlopen of zou het meevallen? Kan toch niet bij uk komen?
    Ik moet dus alleen vaak plassen, en heb wat pijnlijke jeuk bij de ingang van de plasbuis zeg maar.......
     
  4. hanna1974

    hanna1974 VIP lid

    Sep 9, 2007
    8,888
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hoi meiden,

    Vandaag ben ik weer gaan werken (met mijn nieuwe rokje aan :) ) en dat ging op zich wel goed. Alleen wel weer draaierig, dus heb ik toch maar even de VK gebeld. Ook al omdat ik onze kleine meid niet echt had gevoeld.... was ik toch wel ongerust.
    Ik werd even later teruggebeld, nadat ik even op de bank had gelegen hier thuis. Toen had ik gelukkig weer veel schopjes gevoeld, dus was wel weer iets gerustgesteld.
    Voor dat duizelige moest ik BLOED PRIKKEN :( :(
    Oh oh zo'n stressfactor hier bij mij...
    Mijn moeder is meegegaan en ik ben er weer vanaf :) Zo opgelucht altijd na zoiets!

    Nu maar wachten op de uitslag en ondertussen gewoon rustig aan doen.

    vanavond gaan we naar de info-avond over poliklinisch bevallen in het ziekenhuis. Ben erg benieuwd naar de info!

    Nu ga ik nog even bankhangen ..
    Sorry voor het ego-berichtje dit keer
     
  5. sheann

    sheann Fanatiek lid

    May 14, 2008
    4,643
    0
    0
    Loe: Ik zou niet weten of dat erg is dat je er al 3 weken mee loopt. Als jij er geen last van hebt lijkt het me dat het weinig kwaad kan. Volgens mij zijn er genoeg meiden die blaasontsteking hebben die er niks aan doen en waarbij het vanzelf overgaat.

    Hanna: Vervelend dat je steeds duizelig bent. Ik heb dat ook als het warm is dan voel ik me flauw en duizelig.
     
  6. Loe

    Loe Niet meer actief

    Zo.........hightlights bijwerken als je zwanger bent, lukt ook :D
    Geen rare kleur geworden, en best mooi eigenlijk!8)
     
  7. woops

    woops Niet meer actief

    Ik dacht dat je het haar niet mocht verven als je zwanger was, nou weer iets geleerd.

    Hoe is het Loe, lekker aan het genieten van de zwangerschap.
    Niet negatief denken dat kan altijd nog als het echt mis gaat. ;)
    Lekker genieten meid. :p
     
  8. hanna1974

    hanna1974 VIP lid

    Sep 9, 2007
    8,888
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hoi meiden,

    Wops, waarom zou je je haar niet mogen verven als je zwanger bent?

    De info-avond was best leuk. Jammer voor mij, er waren wel wat enge verhalen, maar goed... ik kan ook niet veel hebben.
    Wel fijn om te zien waar ik uiteindelijk terecht ga komen.
    Dus al met al... best nuttig!

    Ik ga nu lekker douchen en slapen!
    Tot morgen.

    groetjes, Hanna
     
  9. woops

    woops Niet meer actief

    Vond dat zelf ook al zoiets raars, heb ik ergens gelezen.
     
  10. sheann

    sheann Fanatiek lid

    May 14, 2008
    4,643
    0
    0
    Wops: Sommige zeggen dat de verf dan in je bloedbaan komt maar ik heb nu al een aantal kappers horen zeggen dat het geen kwaad kan. De kleur kan wel anders uitpakken dan je wilt maar die kans heb je altijd wel.

    Loe: Wat voor kleur zijn de highlights geworden?
     
  11. sheann

    sheann Fanatiek lid

    May 14, 2008
    4,643
    0
    0
    Ik wilde gisteren trouwens een afspraak maken voor een geslachtsbepaling (ja ik ben toch heel erg nieuwsgierig) zegt die vrouw dat ze dat alleen vanaf week 20 doen :( Pfff dan wacht ik wel weer.
     
  12. afrola

    afrola Fanatiek lid

    Aug 7, 2008
    3,434
    2
    38
    Utrecht
    Goedemorgen meiden,

    Zo ik ben weer eens vroeg haha...
    @ Loe, vervelend van die blaasontsteking... Als je er zolang mee loopt en je voelt je verder niet ziek dan is het niet zo heel erg. Als je je wel heel beroerd gaat voelen dan weer snel naar de ha.
    Wat goed dat de highlights gelukt zijn :)

    @ Hanna, wat vervelend dat je weer zo duizelig was. Misschien dat je ijzergehalte flink gedaald is? Goed dat ze gelijk bloed hebben geprikt ook al vind je dat zo vervelend! Hopelijk valt het allemaal wel mee. Leuk dat je naar het zkh bent geweest voor info-avond over bevallen. Kan me voorstellen dat ze daar niet alleen maar leuke verhalen houden, maar soms is het ook goed om dat te horen en gelijk ook te horen wat ze daar eraan kunnen doen toch?

    @ Sheann, wat grappig zoals jij blijft twijfelen over de geslachtsecho en als je dan denkt een besluit te hebben genomen moet je alsnog wachten ;). Hopelijk wordt je geduld dan wel beloond en laat de kleine gewillig alles zien bij de 20-weken echo!

    Zo vandaag een laatste dagje (heel hard) werken en vanavond nog een zomerborrel van het werk en dan twee weken vakantie vieren :D. De vakantie begint gelijk goed met een huwelijk morgen en een ander feestje op zaterdag :D. In de vakantie gaan we de babykamer inrichten en flink wat babyspullen inslaan, helemaal zin in :D. Hoezo nesteldrang ;).
    Fijne dag allemaal en iedereen ook alvast fijn weekend!!!
     
  13. sheann

    sheann Fanatiek lid

    May 14, 2008
    4,643
    0
    0
    Afrola: hahah deze twijfelkont wil het nu wel graag weten zodat ik kan shoppen. Ik was gisteren in de stad en de sale was begonnen. Ik kan me dan heel moeilijk onhouden. Ik heb een omslag rompertje, een handdoek met mutsje en een koekiemonster slabbetje gekocht.

    Veel plezier met je vakantie en werkse vandaag.
     
  14. afrola

    afrola Fanatiek lid

    Aug 7, 2008
    3,434
    2
    38
    Utrecht
    @ Sheann, haha ja shoppen is altijd een goede reden om net iets meer te willen weten. Nu nog maar even voor unisex babyspullen gaan dan ;)
     
  15. Loe

    Loe Niet meer actief

    Sheann: wat balen joh, nog geen gerichte shopactie!! Ik was gisteren even bij de hennes en ja hoor, ook hier giga opruiming. Ik heb vier overslagrompertjes gekocht (twee aan twee, in 56 en 62). En een vestje (beige, ecru) in 62, was helaas niet kleiner meer. Kon het niet laten liggen.........zucht.............
    voor mezelf ook een witte broek met elastiek bij de kuiten, kennen jullie die? En ook elastiek bij de buik ;) leek wel erg handig, aangezien ik geen broek meer aankan (heb van mezelf ene buikje al, dus tja, nu gaan ze direct niet meer dicht).

    De hightlights zijn blond, ik heb van mezelf donkerblond haar. Ik haal mijn spulletjes bij de kappersgroothandel, hartstikke makkelijk. Heb weleens dat van de hema gehad, maar dan kun je wachten tot je een ons weegt. wops, ik heb me redelijk ingelezen voor ik het deed. Kom er toch maar weinig tegen die het schadelijk vinden. Daarbij, highlights komen niet tot op mijn hoofdhuid :) dus dat vond ik ook een goed argument.

    Hanna, je ijzergehalte, je bloeddruk of je elektrolyten??

    Wops hoe gaat het eigenlijk met je misselijkheid met het medicijn?

    All, eh.......vraagje: ik zit onder de pukkeltjes op mijn benen. Ik heb nooit pukkels gehad als puber, en heb een zeer droge huid, ook op mijn benen, vanwege waarschijnlijk mijn traag werkende schildklier. Maar wat zijn dat voor pukkeltjes? Ze zijn wat rooiig, lijken ietsje op puistjes maar zijn het niet. Ze jeuken ook verder niet. Ik zit echt helemaal onder. Van net onder mijn lies, naar met name de buitenkant van mijn benen tot halverwege mijn bovenbenen. Echt raar............herkent iemand dit?

    All, t lijkt toch mooi weer he! Dacht dat het pet zou worden. Maar dat lijkt mee te vallen!
     
  16. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    Jul 19, 2008
    11,130
    1
    0
    Gelderland
    Goedemorgen,

    Nikita, wat vervelend dat je zo misselijk bent! Heb je het alleen 's ochtends of de hele dag?
    Dus jij gaat katoenen luiers gebruiken, wat goed zeg! Ik denk dat het hier de makkelijke wegwerpluiers worden, maar voor het milieu zijn katoenen luiers natuurlijk een heel stuk beter.
    En idd apart om bij de vk te zitten, dan wordt het écht echt :D

    Salapio, alweer 6 weken zie ik :) Wel balen van die misselijkheid, heb je nog iets gekregen van de huisarts?

    Sheann, heb je gisteren nog iets leuks gedaan?
    Ik moest er wel om lachen dat je toch geprobeerd hebt een afsrpaak voor geslachtsbepaling te maken. Maar Ede is ook niet zo ver van jullie toch? Daar hebben wij het laten doen, en daar kan het vanaf 16 weken. En als ze het niet kan zien, dan mag je nog een keer terug komen. Wij hebben wel 40 minuten gekeken voor 40 euro, ik vond het zeer de moeite waard.

    Melisa, het is natuurlijk een heel vervelend als 'je lichaam je in de steek laat' en het is natuurlijk ook een hele omschakeling als je ineens op alle bewegingen moet letten, dus niet bukken enzo. Hopelijk heb je inmiddels iets meer kunnen uitrusten!
    Hoe was zwangerschapsgym gisteren?

    Afrola, gefeliciteerd met je 25 weken, ook al zo'n mooie mijlpaal vind ik!
    Fijn dat je wel het idee hebt dat de bekkenband iets helpt! Maar het blijft erg pijnlijk als ik het zo lees. Heel vervelend!
    Wat heerlijk dat je nog maar één dagje hoeft te werken :) En leuke vooruitzichten dan de komende dagen, hopelijk zit het weer een beetje mee. Succes nog even!

    Loe, ik zou niet weten of het uitmaakt dat je mogelijk al zo lang blaasontsteking hebt! Maar ik neem aan dat het een lichte vorm is, anders zou je er wel meer last van gehad hebben toch? Misschien even navragen bij de HA?
    Heerlijk, zondag op vakantie! Naar welke streek gingen jullie ook al weer? En gaan jullie kamperen, of hebben jullie een huisje gehuurd ofzo?

    Hanna, hihi, leuk dat je je nieuwe rokje aan had gisteren :D
    Wel vervelend dat je weer duizelig was, en nog vervelender dat je moest bloedprikken! Gelukkig heb je het nu weer gehad, en hopelijk komt er niets uit (of iets wat heel makkelijk te verhelpen is).
    Wil jij in het ziekenhuis bevallen?
    Ik lees het al, en helaas horen die enge verhalen er ook bij ;)

    Wops, volgens mij mocht je vroeger je haar niet verven als je zwanger bent, omdat die chemische stoffen idd in je bloedbaan konden trekken. En ook omdat het niet goed voor je is om die lucht in te ademen. Tegenwoordig zijn de producten heel wat minder chemisch, en als je maar goed ventileert tijdens het verven, dan kan het geen kwaad. Ik heb mijn haar pas ook geverfd.

    All, gisterenavond heerlijk op een terrasje gegeten met een oud-collegaatje, het was echt superlekker nog. Jammer was alleen dat ze op de terugweg met een ontruimingsoefening bezig waren in het metrostelsel, dus ik moest ongeveer 20 minuten terug lopen naar het station. Dat was eigenlijk net iets te ver, ik heb er vannacht dan ook last van gehad.
    Gelukkig vandaag alleen een paar uurtjes thuiswerken, dus dan kan ik weer bijkomen :)
     
  17. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    Jul 19, 2008
    11,130
    1
    0
    Gelderland
    Nu wil ik ook winkelen :D
    Wij hebben hier maar heel weinig winkels met babykleren, dus dan moet ik echt naar een stad toe. Misschien maar eens vragen of mijn moeder zin heeft morgen :)

    Loe, ik zou niet weten wat die pukkeltjes zijn, maar het kan best te maken hebben met hormonen. Probeer er in ieder geval niet aan te zitten ;) Je hebt kans dat ze zo weer weg trekken.
    Ik heb wel een paar pukkeltjes tussen mijn borsten, dat zal wel hetzelfde zijn.
     
  18. sheann

    sheann Fanatiek lid

    May 14, 2008
    4,643
    0
    0
    Loe: Ik heb gisteren ook bij de Hennes geshopt :) Die rompertjes zijn zo lief daar.
    Geen idee wat je aan je benen hebt. Netelroos misschien?

    Mosa: Ik ben gisteren gaan shoppen met mijn vriend en daarna uit eten geweest. Het was echt super weer!!
    Ede is indd in de buurt en 40 euro is niet duur. Welk bureau is dat?
     
  19. mel78

    mel78 VIP lid

    Feb 12, 2008
    8,320
    242
    63
    Goede morgen dames,

    @Loe: langer doorlopen met een blaasontsteking is niet erg, alleen lastig. Maar soms slaat het door naar de nierbekken, en dat is minder prettig. Dus wel het kuurtje gaan gebruiken hoor als je het krijgt. Om het tegen te gaan kun je meer gaan drinken of cranbarrycapsules kopen.

    @wops: ik verf mijn haar ook gewoon nog hoor. Alleen was de kleur er veel eerder uit dan voor mijn zwangerschap. Tja.

    @afrola: het is ook zo hoor, wat je zegt. De therapeut kan ook niet veel meer voor me doen, omdat het nu echt hormonaal is. Ze voorspelde ook wel een achteruitgang. Maar ik kan me er gewoon moeilijk bij neerleggen ben ik bang. Moet ik wel doen natuurlijk.

    Gisteren dan voor het eerst naar zwangerschapsgym geweest. Ik vond er niets aan. De eerste paar keer gaan we oefeningen doen voor het bekken. Veel te zwaar voor mij. Daarna komen de puf-lessen en lessen over bevallen. Volgens de mevrouw kunnen we zo een idee krijgen wat ons te wachten staat, al is het in het echt nog veel erger?!?!?!? Ik geef het nog een keer de kans, maar als het zo blijft als gisteren vind ik het echt verspilde energie. Daarbij komt ook nog eens dat het om half 9 is, een rottijd voor zwangere vrouwen. Ik ben dan al helemaal stuk.

    Hopelijk hebben jullie straks betere ervaringen.
     
  20. sheann

    sheann Fanatiek lid

    May 14, 2008
    4,643
    0
    0
    Melisa: half 9 is erg laat voor zw. gym. Raar dat ze daar geen rekening mee houden. Ik hoop dat het volgende keer iets leuker is, het is in ieder geval goed voor de beweging.

    Ik was van plan om zwangerschapszwemmen te doen maar kan er niks over vinden op internet. Ik weet ook niet vanaf hoeveel weken je daarmee kan beginnen.

    Mosa: Ik ga wel met je winkelen morgen :p
     

Share This Page