Ach gossie, zal ze wagenziek zijn geweest? Of misschien niet goed geboerd? Of te druk geweest na het eten? Tja, je weet het eigenlijk toch nooit wat het dan precies was, maar wel heel sneu hoor. Gelukkig heeft ze er vannacht geen last meer van gehad en er zeker niet minder om geslapen!! KK, eerlijk zeggen hoor.... je boodt gisteren aan dat ik anders foto's van Mees kon sturen dat jij ff wilde kijken of je in PSP ff snel wat kon fabriceren.....Is dat echt niet allemaal te druk voor je? Las dat je voor Esther ook aan de slag gaat en dan nog je eigen dingen en je moest van de VK rustig aan doen..... Kijk, als je zegt, ik vind het totaal geen probleem en vind het ook wel leuk om te doen en ben er ook zo mee klaar dan maak ik graag van je aanbod gebruik, maar je moet het wel echt echt echt eerlijk zeggen hoor!!!! Anders ga ik zelf gewoon nog even stoeien op internet enzo
Nee joh!!! Mij in ieder geval niet hoor!!! Vind het juist alleen maar superleuk voor jullie!!!!!!!!!!! En leuk om de foto's te zien!!! Maakt mij echt helemaal niks uit. Dat zie ik echt helemaal los van elkaar!! En jeetje, dat je nog steeds je gewone broeken aankan zeg!
het spijt me echt dat ik door het klussen zo druk ben. Heb ook nu weer niet de tijd om op iedereen afzonderlijk te reageren. Eens kijken wat er is blijven hangen van wat ik heb gelezen: @ML Wat fijn dat May al weer zo snel rond liep. @Chris, heel veel sterkte met je vader en geweldig dat jullie volgende week al de sleutel krijgen. @Sann wat jammer dat Ivy het nog niet naar haar zin heeft bij de gastouder. @Kwebbels succes bij de mondhygenist. @KK mooie buik heb je! En verder weet ik het niet meer. Ik ga maar snel weer wat doen want moet als Niels vanmiddag thuis komt weer aan de klus dus nu maar snel het huis aan kan krijgen dan is dat maar weer gebeurt. Ik hoop dat ik vanmiddag nog even kan komen kleppen.
Ach er zitten hier altijd dingen tegen waardoor het 10x langer duurt dan ik zou willen.:x Maar ja ik kan er wel over klagen maar het lost toch niets op want het is al gebeurt.
Ik ken het, helaas hebben wij dat ook altijd als we ergens mee bezig zijn of als we nieuwe dingen kopen Maar uiteindelijk is het eindresultaat vast heel mooi!! Zijn jullie nog lang bezig denk je? En hoe is het met je bekkenklachten?
hey senn, fijn om weer ff wat te horen van je.. druk druk druk dus! doe rustig aan meid en denk goed aan jezelf!
Hartstikke lief van je!!! Vind je het goed als ik je dan volgende week ff een pb stuur met de foto's (of een mail). Dan kan ik ze even goed uitzoeken en nog een leuke recente maken van hoe Mees er nu uitziet. Ennuh..... als je in de tussentijd van gedachten veranderd.... echt eerlijk zeggen hoor!!!!
Ik ga even de wc's en de kamer schoonmaken. Dan straks naar de mondhygieniste, dus ik spreek jullie vanmiddag/vanavond weer!!!
hmm plannen gewijzigd, moeders komt nog even langs voor vaderdag cadeautje te brengen en gaat mijn vaderdag cadeautje voor leon halen
Met het bekken gaat het weer goed. Onze kamer moeten de kasten weer uit elkaar en opnieuw in elkaar omdat Niels de latjes niet goed heeft gemonteerd en de latjes van het laminaat moeten nog gelegd worden. Dan moet nog ons rolgordijn opgehangen worden en ons oude bedframe in elkaar gezet worden. Als we weer geld hebben dan kunnen we een nieuw bed bestellen, kastjes voor boven het bed en de canvasdoeken voor aan de muur. Als dat klaar is dan moet heel Sven en Maarits kamer nog.